Novi stacionarni radari

Riker said:
Ma čekaj, šta kod Klisa, oko Splita...ima kamera?

:shock: :shock: :shock:
Da, brza cesta smijer Dugopolje-Klis, na onom pravcu nakon Croduxove benzinske, a druga je ako se ne varam prije predzadnjeg tunela na istom pravcu, ono di cesta iz dvi trake prelazi u tri.
Obe okidaju na nekih 110-120 km/h i snimaju samo u dolasku prema ST.
 
Shepa said:
Da, brza cesta smijer Dugopolje-Klis, na onom pravcu nakon Croduxove benzinske, a druga je ako se ne varam prije predzadnjeg tunela na istom pravcu, ono di cesta iz dvi trake prelazi u tri.
Obe okidaju na nekih 110-120 km/h i snimaju samo u dolasku prema ST.


kaj nije splitska zupanija bila prva s tim kamerama i to vec koju godinu? bar su tak na TV rekli..

ja popusio na onoj pred tunelom.. srecom vozio izmedju 120-130..


ak se vec prica o implementiranju 'ankete' sa svim lokacijama onda to ne znaci ZG-RI i okolica oko kojih se sad dize prasina nego sve kamere.. pa sam spomenuo ove juzne da se ne zaborave
 
Pa ja sam gotov čovjek
2JBrXdT.gif


Jel ima neko okvirno vrijeme koje prođe od slikanja do uručivanja čestitke, cca?
 
Ja dobio cestitku neki dan, uslikala me na staroj Karlovackoj pri 110kmh
Čeglje kucni br 13.. jebem joj.. :x
 
uzas da, a sto je najgore nedavno sam opet prolazio onuda i sad ne znam sto ce biti, ali sam u drugom smjeru od ovog prvog isao, pa se nadam da nece doci nista.. :mrgreen:
 
Riker said:
A u pičku materinu mjesec i pol se moraš kuhat?

Plakanje.  :palacdolje:
Koliko ja znam snimaju samo prednju stranu vozila. :misli:
Tako, ako si bia s motorom nemas razloga za paniku.
 
Mene je pred koji tjedan blicnula ona na 4 trake na samom ulazu u Split. Isto motorom, valja neće ništa doći?
Bilo nas je 4, zaboravili na nju, cca 80 prosli
 
Pa ako te slikala sa prednje strane kako ce znati kome da posalju kaznu... :jesus:

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 
Hrvoje-Bj said:
uzas da, a sto je najgore nedavno sam opet prolazio onuda i sad ne znam sto ce biti, ali sam u drugom smjeru od ovog prvog isao, pa se nadam da nece doci nista.. :mrgreen:

U Čegljama te može uslikat samo ako ideš od ZG prema KA, ako si s motorom.
 
tamo koga god da uslika nahebo je , ograničenje je 40  :mrgreen:
 
maRRin 06 said:
Koliko ja znam snimaju samo prednju stranu vozila. :misli:
Tako, ako si bia s motorom nemas razloga za paniku.
Vidis da te snimaju. Rekli su mi da za sliku mogu pristupit u njihove prostorije i pogledat. Ali nije mi se dalo ici do Jastrebarskog.

iggy_rock said:
U Čegljama te može uslikat samo ako ideš od ZG prema KA, ako si s motorom.
E da ja sam do Rastoka isao taj dan.
 
Hrvoje-Bj said:
Vidis da te snimaju. Rekli su mi da za sliku mogu pristupit u njihove prostorije i pogledat. Ali nije mi se dalo ici do Jastrebarskog.
E da ja sam do Rastoka isao taj dan.
Pričam o kamerama u Splitu i okolici :wink:
 
lex said:
Mene je pred koji tjedan blicnula ona na 4 trake na samom ulazu u Split. Isto motorom, valja neće ništa doći?
Bilo nas je 4, zaboravili na nju, cca 80 prosli
sad imas sliku u MUP-u za ovu osobnu, putovnicu i vozacku  :LOL:
 
Pripazit na staroj karlovačkoj - ubacili su još jednu kameru -> iz smjera ZG prema KA, odmah iza Čeglja, nakon pješačkog semafora, sa lijeve strane - gleda prema Karlovcu.

Znači trenutno sve 3 gledaju prema KA - Pavučnjak, Čeglje i mislim da je ova treća u Draganićima, nešto prije Noveme (provjerim još danas pa javim).