Novi stacionarni radari

Riker said:
A čekaj malo, šalju kazne za +20 na sat?  :shock: Jel ima na ipsilonu...ozbiljno pitanje?

tELm2EB.gif

Koliko sam je vidio, nema, ali je presretač redovno u zasjedi. Čekaju na izlazima i na odmorištima.
 
Onda ništa, super. Pozdravljam ovim putem velikog gospodina koji je u petak popodne vozio neki bijeli kamion cijeli u airbrush kravama, spuštao sam se prema Pazinu di se ipsilon račva i on mi je zablendao sa svojih 150 lampi, odma sam se uspravio u sicu ko poštar, a na izlazu Pazin je bila murja sa laserom.
 
e to - za blicanje  (y)  ima ljudi - LJUDINA  8)

... a sad ovih dana, dok je bila nekakva akcija u MUP-u,
kao da građani prijave; gdje bi željeli radar,
proletim u gradu, autom na jednom djelu ceste gdje nikada ih nema, ali
ono što bi se reklo: obijesno :LOL: :no: :zid:

kad sam bio već u ravnini  :shock: skužim, kako ekipa skače iz grma, kraj tog
tronošca i mislim si, Eeeeee yebiga - gotovo je :palacdolje:  ode opet kategorija :LOL:

:misli: čekao par dana i nazovem kolegu da provjeri u sistemu,
hoće li doći čestitka i kaže mi, da nema  :D  :D  :D  :D  :D


tako da, 'ko me vidi danas u birtiji - ima piće (y) :LOL: 
 
edit  :mrgreen:


:shock: yebote danas policije nevjerojatno - što na motorima, stacionirani, radari, ovo-ono  :LOL:


vozim sporije nego auto škola, jer za ono prije sam bio preko vikenda ljut 'ko ris i
već bio pitao kćer, ženu i majku, budući da nisu kažnjavane, da se dogovore,
tj. "sjete" :mrgreen: koja je taj dan divljala s mojim autom :LOL:


https://www.youtube.com/watch?v=VxflSbK1aNQ

 
Opet će u modu preklopni nosači tablica, koliko god ilegalni bili.  :evil:
Bolje platit kaznu za nosač nego na svakih 10km ostavit 2000kn za brzinu. :LOL:
 
LopovJack said:
Opet će u modu preklopni nosači tablica, koliko god ilegalni bili.  :evil:
Bolje platit kaznu za nosač nego na svakih 10km ostavit 2000kn za brzinu. :LOL:

istina,taman sebi radim jedan elektronski s daljinskim upravljanjem koji ce biti na kljucu...
 
:mrgreen:

već sam prije napisao u par tema; nema od toga ništa ;)
ovisi kakav je na kojem motoru rep, ali bolje ju je i dići gore
(što opet sigurno stacionirani snimi) ili skroz skinuti,
nego preklopiti pod rep (što snime npr. presretačem )  :mrgreen:
 
DADO+ said:
:mrgreen:

već sam prije napisao u par tema; nema od toga ništa ;) danas
ovisi kakav je na kojem motoru rep, ali bolje ju je i dići gore ili skroz skinuti,
nego preklopiti pod rep

sta oces reci da se isto moze procitat ako je pod repom ili...pa moze tablica ici i u kontra stranu ...
 
nekima može  8)


isprobano  :oops:  :mrgreen:

images


edit
kad stojiš ne vidiš je
ali spusti se u položaj maglenki ili nešto drugo, iz daljega npr. ;) :LOL:
 
Prije mjesec dana smo isli do plitvica i jucer mu stiglo.bilo nas je pet ali svi ostali imamo tablice ispod repa
 
ma najbolje skinuti potpuno


... sve ovisi o tome; koliko je preklopljena, terenu i čime snimaju ;)
 
DADO+ said:
:mrgreen:

već sam prije napisao u par tema; nema od toga ništa ;)
ovisi kakav je na kojem motoru rep, ali bolje ju je i dići gore
(što opet sigurno stacionirani snimi) ili skroz skinuti,
nego preklopiti pod rep (što snime npr. presretačem )  :mrgreen:

Presretač je ipak neka druga briga, dok ga skužiš u retrovizoru jedino što možeš preklapat je novčanik. :mrgreen:

Bit će pouzdat se u ove applikacije, barem za stacionarne posebno kad se npr. vozi starom D1...već znam gdje stoje mobilni radari, al za stacionarne treba app upregnit.
 
Danas postavljene kamere u Slunju kod pumpe i u Rakovici.Mislim da još nisu u funkcije, ali OPREZ..
:police: :police: :police:
 
DADO+ said:
ma najbolje skinuti potpuno


... sve ovisi o tome; koliko je preklopljena, terenu i čime snimaju ;)


Tablicu ostavit kod kuce (ne vjerujem da ja to pisem, ali izgleda da su dosla i takva vremena)....
Nisi tehnicki neispravan, samo si u prekrsaju i to zadovoljstvo te kosta 150kn ako platis odma (ili u roku 3 dana ako se ne varam). Nakon placenog prekrsaja, svako slijedece zaustavljanje (valjda tog dana) nije podlozno kazni jer, eto, vec si kaznjen za taj prekrsaj i imas papir da to i dokazes ako nisi bio glup i bacio ga.


Za jedan cjelodnevni djir od 400-800km, sasvim prihvatljivih POTENCIJALNIH 150kn, jer ne utjece puno na cijenu djira  :LOL:
Ali meni koji se vozim po i oko ZG vecinu vremena, skidanje tablice kao trajno rjesenje nije bas neki izbor jer bi cesto placao tih 150kn (nebi bjezao ako bi bio zaustavljan - preozbiljan sam za takve pizdarije), a i znam po ZG gdje se treba pazit - barem za sad nisam imao problema jer sam pazio na tim lokacijama
Al kad cu ic na dulji djir (tipa, peglanje D8), hm..... Zanimljivo......



Pa ipak, jedno je skinut tablicu, a drugo je ne zaustavit se kad te drot pokusava zaustavit. Jebiga, ja (bedak) bi ipak stao svaki put.......