Novi stacionarni radari

miro said:
kao što je po narodnom receptu lijek za pospanost, nerad, filozofiju, debljinu i ostale bolesti MOTIKA, tako je iz sve vaše probleme: VOZITI PO ZAKONU!  :police: :afro: :021: :0648:

Voziti po zakonu = gaziti (gumama) po zakonu  :LOL:
 
Ja se najvise bojim ovih kazni od 1000kn kad vozis 80 ili malo preko. 120 i vise ionako ne vozim u naselju.

Danas bas prosao starom karlovačkom. Sve 3 kamere gledaju prema Karlovcu, u Draganiću je prekrivena, u ceglju vjerojatno radi, a u pavucnjaku je jos uvijek obojana u plavu. I pise Dinamo onako prigodno. Do rijeke ih ionako nema tako da nije strasno.
 
alfa75 said:
Fale one na Bolonji, ispod petlje, ceglju i ona iza sherwoodske sume,
Gdje tocno kod  Sherwoodske, jucer sam isel u mjesto iza Jaske i nisam skuzil gdje je locirana te dali snima u oba smjera ili ne?
 
MadjaRR said:
:misli: kako slika ako je preklopljena ?
naopačke, pa ti pokaže u idućem selu gdje usporiš i kulturno staneš  :mrgreen:  (y)

( ti bi u te 3 lijepe, vezane krivine vjerojatno i rame brusio, pa pitao za snimak :LOL: )

GFQdiRD.jpg


xm0ZXCU.jpg


ZIZI750 said:
Nikako ne slika..imam ju preklopljenu i svaki puta se "pozurim" pokraj radara  :jesus:

zavisi gdje ga stave i na kojoj visini ;)
 
alfa75 said:
Ja se najvise bojim ovih kazni od 1000kn kad vozis 80 ili malo preko. 120 i vise ionako ne vozim u naselju.

Danas bas prosao starom karlovačkom. Sve 3 kamere gledaju prema Karlovcu, u Draganiću je prekrivena, u ceglju vjerojatno radi, a u pavucnjaku je jos uvijek obojana u plavu. I pise Dinamo onako prigodno. Do rijeke ih ionako nema tako da nije strasno.
(y)

83 km/h autom prije NG >>> :police: (crni golf) = 1000kn i 1 bod  :shock:

ja kažem;
:misli: pa zar nije tu bar 70km - teglim se evo, samo što ne skrećem na autocestu
- ne bih ni išao na sela, da nisam morao navratiti kod prijatelja  :?

njih dvojica - bili OK  8) i oderali samo  500, pa upola platio odmah 250 ;)
 
Znači,vozio sam točno 100 i odbili su mi 3km/h,znači terete me za 17km/h.Da sam vozio 104,to bi bilo 21 preko i popio bi bod.Sa 5 bodova ideš kod psihijatra na razgovore.Sa 7 ti uzimaju vozačku sa svim kategorijama.Ja ih imam sve i ponovno polaganje bi bilo preko 20 000 eura da ih opet vratim.Mobitel je jedan bod.Veće brzine,2 boda,kao i crveno.Droga i alkohol to ne želimo znati.Bicikl je tamo isto kao i auto,znaci pusis bodove i na njemu.I vozačku.I još nešto,sa policijom razgovaraš samo kad te nesto pitaju,inače šutiš.Bolje je.Pa se ti kurči.
 
E,da.Postoje i dionice di nema ograničenja,ali tamo nije dobro sa motorom se voziti,jer striceki odvjetnici,doktori,tatini sineki i slč. idu oko 350km/h.Pogotovo sunčanim vikendima.Zato krajnja desna i laganica 180.
 
alfa75 said:
Ja se najvise bojim ovih kazni od 1000kn kad vozis 80 ili malo preko. 120 i vise ionako ne vozim u naselju.

Danas bas prosao starom karlovačkom. Sve 3 kamere gledaju prema Karlovcu, u Draganiću je prekrivena, u ceglju vjerojatno radi, a u pavucnjaku je jos uvijek obojana u plavu. I pise Dinamo onako prigodno. Do rijeke ih ionako nema tako da nije strasno.


svaka cestitka je nezeljena koja god cifra.. ja sam se ukljucil na staru poslje iznad draganica tak da sam tu zaobisel.. ceglje sam proso s 45 pored :D zaboravil sam da nisam auto ahhahah a u pavucnjaku nisam ni vidio.. u biti trebo sam u klinca selu skrenut i nebi ni doso do pavucnjaka al produzio do horvata
 
alfa75 said:
Ja se najvise bojim ovih kazni od 1000kn kad vozis 80 ili malo preko. 120 i vise ionako ne vozim u naselju.

Danas bas prosao starom karlovačkom. Sve 3 kamere gledaju prema Karlovcu, u Draganiću je prekrivena, u ceglju vjerojatno radi, a u pavucnjaku je jos uvijek obojana u plavu. I pise Dinamo onako prigodno. Do rijeke ih ionako nema tako da nije strasno.
Stara karlovacka....
1. Guzva
2. Traktori nutra-van
3. Murija
4. Kamere
5. Katastrofalna kvaliteta ceste oko Luckog



Ima barem 2 bolje ceste za taj smjer:
1. Autoput ak ti se zuri
2. Od Arene preko Pisarovine do KA

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
3alfa3 said:
Stara karlovacka....
1. Guzva
2. Traktori nutra-van
3. Murija
4. Kamere
5. Katastrofalna kvaliteta ceste oko Luckog



Ima barem 2 bolje ceste za taj smjer:
1. Autoput ak ti se zuri
2. Od Arene preko Pisarovine do KA

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk



1. Kak se uzme, nis pretjerano
2. Nisam primijetio, manje ih je nego preko Jamnice
3. Nisam isto vidio
4. 3 komada , 2 ne rade zasad.
5. Preko kerestinca se ide, kraće i bolje. Lučko je za mazohiste.

Autoput je sranje, a i ne zuri mi se.

Pisarovina je super i obicno idem prema Karlovcu tim putem, a nazad prek jaske. Pastuh Pub ima dobar bažulj.



Kilometara ima skoro isto južno ili sjeverno od autoceste , ali izbjegavam istom cestom vozit dvaput po djiru. Volim kružiti.
 
zoko125 said:
Stacionarni radari u Slunju i Rakovici u funkciji!!!
Nije da mi nešto znače, ali hvala za informaciju!  :mrgreen: (y)
 
alfa75 said:
Pisarovina je super i obicno idem prema Karlovcu tim putem, a nazad prek jaske. Pastuh Pub ima dobar bažulj.

Kilometara ima skoro isto južno ili sjeverno od autoceste , ali izbjegavam istom cestom vozit dvaput po djiru. Volim kružiti.


di je taj bazul?

tak i ja.. neki krug da nije ista cesta ak se moze birat
 
2kom josipdol danas stavljene kamere
jedan kod restorana gradina 300m od centra prema senju
drugi 1km od centra prema ogulinu
 
Kasa će se jebeno napunit, da bar mi možemo na hitnoj naplačivati temperature, kašalj i ubode komaraca.... joj zdravstvo bi se obogatilo u jednom danu.