Novi stacionarni radari

3alfa3 said:
Tablicu ostavit kod kuce (ne vjerujem da ja to pisem, ali izgleda da su dosla i takva vremena)....
Nisi tehnicki neispravan, samo si u prekrsaju i to zadovoljstvo te kosta 150kn ako platis odma (ili u roku 3 dana ako se ne varam). Nakon placenog prekrsaja, svako slijedece zaustavljanje (valjda tog dana) nije podlozno kazni jer, eto, vec si kaznjen za taj prekrsaj i imas papir da to i dokazes ako nisi bio glup i bacio ga.


Za jedan cjelodnevni djir od 400-800km, sasvim prihvatljivih POTENCIJALNIH 150kn, jer ne utjece puno na cijenu djira  :LOL:
Ali meni koji se vozim po i oko ZG vecinu vremena, skidanje tablice kao trajno rjesenje nije bas neki izbor jer bi cesto placao tih 150kn (nebi bjezao ako bi bio zaustavljan - preozbiljan sam za takve pizdarije), a i znam po ZG gdje se treba pazit - barem za sad nisam imao problema jer sam pazio na tim lokacijama
Al kad cu ic na dulji djir (tipa, peglanje D8), hm..... Zanimljivo......



Pa ipak, jedno je skinut tablicu, a drugo je ne zaustavit se kad te drot pokusava zaustavit. Jebiga, ja (bedak) bi ipak stao svaki put.......
Krasna edukacija.Pogotovo za ove klince koji misle da znaju kaj su motori,i da se znaju voziti.Pa nisu ti radari bez veze.Daj razmisli.Nisi glup dečko.Znam to.
 
3alfa3 (y)

ma, ja ti već dugo vozim sasvim smireno i nisam neki balavac koji
cestu doživljava kao stazu :mrgreen:

čak sam i to bio montirao, više zbog estetike i tek par puta koristio,

ali kad vidiš da se zakon provodi, pro forme, tj. zaista samo zbog skupljanja
love, a ne tamo gdje treba, onda ponovo počneš razmišljati o tim stvarima ;)

BTW
ako imaš okvir tablice, sl. kao za aute - s onom plastikom, dolje - kao da je problem
skinuti je za par sekundi, kad hoćeš baš da se izdivljaš negdje van grada i stvarno te mrzi paziti na bušmane


… mene su upecali na 3x većoj brzini, na nadvožnjaku gdje je ograničenje 50, a prvo selo
prije i poslije od toga i 10tak km ;)

tako da:
iako sam uglavnom legalista, kao i svaki normalan čovjek, poludim zbog sl. situacija :mrgreen: (y)
 
prije bi neku babu, na mobitelu koja se tegli sa 30 na sat i ti je zbog pune linije npr. ne smiješ obići autom,
izvukao van za uši :LOL: ali yebiga zakon je na njenoj strani, jer njoj mobitel pitanje da li će snimiti, ali
tebe s autom, na punoj, sigurno ;)
 
Živčani said:
Krasna edukacija.Pogotovo za ove klince koji misle da znaju kaj su motori,i da se znaju voziti.Pa nisu ti radari bez veze.Daj razmisli.Nisi glup dečko.Znam to.

:misli: znači ti nisi nikada išao preko ograničenja na autocesti od 130 sa svojim motorom ili izvan naseljenog sa... 
ili na nekoj dvosmjernoj obilaznici sa... 8)


:mrgreen:  :LOL:


... kao uređaji nisu oni bez veze, ali ljudi mahom jesu, kad ih stavljaju samo za punjenje kase (y)  :mrgreen:
 
Živčani said:
Krasna edukacija.Pogotovo za ove klince koji misle da znaju kaj su motori,i da se znaju voziti.Pa nisu ti radari bez veze.Daj razmisli.Nisi glup dečko.Znam to.

Nikog ja ne educiram, samo kazem koje su zakonske posljedice kad tablica nije na vozilu, a ti kao savjestan vozac stanes drotu koji te zaustavlja. O cninjenju prekrsaja niti rijeci nisam napisao  :jesus:
A sve ostalo je matematika.  :mrgreen:
 
Tip je navodno parkirao iza kombija, digao gepek da mu zakloni kameru, i odgegao u pub preko puta  :hehehe:
 
Kako se zove prekršaj ako ostavis tablicu kod kuce ili je "nestala" i ako recimo samo okreneš naopako ili prekrijes? Jel to ide u istu skupinu prekršaja?
Ja bi rekao da preklopne tablice isto spadaju u ometanje vidljivosti kao i prekrivanje, ali jel to isto kao i skinuta tablica?
 
Isti prekršaj. Nije postavljena kako je definirano pravilnikom. 300kn u svakom slučaju.
A detaljčić koji ljudi zaboravljaju je dodatnih 400kn ako su kojim slučajem zajedno sa tablicom i žmigavci odsjeli u garaži. :mrgreen:
Znači 350kn u roku 3 dana.

E, a ovo za samo jedno kažnjavanje u danu... je u pravnoj teoriji. Al ajde se ti sa prigovorima dokazuj da je riječ o stjecaju prekršaja, a ne o produljenom prekršaju. Dobru zabavu i mirno more... :mrgreen:
 
Kad si nezaposlen,bez prihoda i bez imovine mogu ti sjesti na kurcinu.
 
Ninja said:
Kad si nezaposlen,bez prihoda i bez imovine mogu ti sjesti na kurcinu.
I nadaš se da ćeš tako dovijeka jer oni vremena imaju,strpljivi su po tom pitanju, prije ili kasnije negdje zaradis kad ono hop, zato bolje nikad nigdje ništa ne raditi :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
DADO+ said:
:misli: znači ti nisi nikada išao preko ograničenja na autocesti od 130 sa svojim motorom ili izvan naseljenog sa... 
ili na nekoj dvosmjernoj obilaznici sa... 8)


:mrgreen:  :LOL:


... kao uređaji nisu oni bez veze, ali ljudi mahom jesu, kad ih stavljaju samo za punjenje kase (y)  :mrgreen:
Autocesta 299 km/h,razne avenije uber 200 km/h,sve pod dobar dan,stara riječka me nikad niko nije maznuo,znaju oni koji me poznaju.A dali je to pametno?Nije.Dali sam tada imao situaciju u rukama?Nisam.100 puta sam mogao otegnuti papke ali me je Bog čuvao.Prošli tjedan sam popio blic na bausteli u Memingenu,preko 100 a znak 80.Pa lijepo mi je pisalo,al teško je BMW polako voziti kao i erkana.A lijepo mi je pisalo.Sad ću popiti i bod,lako za lovu.Al tako mi i treba kad sam glup.Ali preživio.Za sada...... Brzina jede ljude kao krekere.
 
eto vidiš (y)

sasvim normalan i prosječan korisnik motornog vozila s dva kotača,
čiji je radni obujam motora veći od 50 cm3 i neshvatljivom ljubavlju
za odvrtanje gasa                :mrgreen: ;)
 
kao što je po narodnom receptu lijek za pospanost, nerad, filozofiju, debljinu i ostale bolesti MOTIKA, tako je iz sve vaše probleme: VOZITI PO ZAKONU!  :police: :afro: :021: :0648: