Novi stacionarni radari

Turbo represija fkt, tam pesa nikad nisam videl, a kamoli covjeka da ide prek ceste…
Samo deri, ptsp vec imam od stresa uzrokovanog zbog pracenja kamera, vise se na to izjebem nego na promet 🫠
 
Pitanje


17.2.23 me uslikalo na motoru...30km/h vise od dozvoljenog.

nakon nekoliko dana mi doslo na kucnu adresu,plava kuverta sa kojom trebam ic u stanicu prom. policije da im se kaže ko je vozia motor.
otisa sam u stanicu prometne policije i reka sam da sam ga ja vozia.

nikakva kazna mi nije urucena,vec da ce bit sve poslano naknadno na kucnu adresu...

jos mi nema kazne...zanima me mogu li se pozvat na zastaru i sporost sustava ako prođe godinu dana od tog nemilog dogadaja?:mrgreen:
 
:ROFLMAO:

Fleximan
RTAR45nnc.gif
1706696730870.gif
:cool:

1706861314606.png
 
Izgleda da je AMZS prestala raditi...barem u HR. Probano na više uređaja, Android i iOS.
Ima li neka slična i jednostavna alternativa?
 
Izgleda da je AMZS prestala raditi...barem u HR. Probano na više uređaja, Android i iOS.
Ima li neka slična i jednostavna alternativa?
2 posta iznad tvojega ti je link.
MotoScena
 
  • Like
Reactions: Disc0
Medulin ,nove kamere, kom 2:
Biškupija

 
Last edited:
Dajte ekipa se malo aktivirajte, neki dan naletio na novu kameru koja mi nigdje nije "svirala"
Prijava nove kamere u aplikaciji MotoScena traje minutu vašeg vremena i odmah ide u bazu podataka *GATSO*.
Dok sjedite tamo gdje i car sjedi pogledajte kamere u vašoj blizini, upišite promjene...
 
  • Like
Reactions: roberto
Dajte ekipa se malo aktivirajte, neki dan naletio na novu kameru koja mi nigdje nije "svirala"
Prijava nove kamere u aplikaciji MotoScena traje minutu vašeg vremena i odmah ide u bazu podataka *GATSO*.
Dok sjedite tamo gdje i car sjedi pogledajte kamere u vašoj blizini, upišite promjene...
Koja je to bila?