novitet iz Belorusije - Minsk 300

Pranja said:
Ponovno netočno. I ne pišem isključivo o proizvodnji automobila i motora, već o proizvodnji bilo čega.

Ako nemaš kupce, hebeš i proizvodnju i tehnologiju i uložen novac. I to je upravo ono što i koči i Rimca i Dok-ing. Nema kupaca jer imaju visoku cijenu koju imaju jer nemaju kupaca. Razumiješ li sada?

Kontinuitet nije tu ni bitan-kao što vidiš, njihovi proizvodi su vrhunski.

I ja kažem isto ponovno netočno, jer sam već objasnio da takvih poput Rimca ima vrlo malo, oni su kod nas iznimka a ne pravilo.
Proveo sam dosta vremena u proizvodnji i jako dobro razumijem što pišem i što ti govoriš.  :wink: (y)

 
prpa said:
taj Rimac prek te šatro proizvodnje pere lovu od tateka :mrgreen: rvatskog velepoduzetnika
A ti naravno imaš dokaze.Da popiješ prijavu od Rimca,bilo bi na sudu,pa znate,uh,ovaj,nisam tako mislio,ja sam čuo,itd.
 
AnteK said:
I ja kažem isto ponovno netočno, jer sam već objasnio da takvih poput Rimca ima vrlo malo, oni su kod nas iznimka a ne pravilo.
Proveo sam dosta vremena u proizvodnji i jako dobro razumijem što pišem i što ti govoriš.  :wink: (y)

Ali opet- Rimac je tu i proizvodi. A o tome i jest bila riječ. ;)

makarije said:
A ti naravno imaš dokaze.Da popiješ prijavu od Rimca,bilo bi na sudu,pa znate,uh,ovaj,nisam tako mislio,ja sam čuo,itd.

Da, to je onaj Balkanski mentalitet. Da je otvorio vani, bilo bi pakšu, pi*da jer nije otvorio u HR, a ako otvori u HR onda je lupež i varalica.

Old-Newbie said:
Pa necete na tome valjda stati? U Sisku ste, nadjite se i rijesite to ko ljudi, kolcima... :)

To se riješava utrkom. U Sisku je sada popularno plivanje na 402 metra.
 
I to po ovim poplavljenim djelovima... i ja sam jucer nadobudno s kolegom preko siska za popovacu krenuo al je bili ili plivaj ili nazad...
A motor od 250 ccm stvarno sa njim nije problem prekrstariti svijet. To sto ce na nekim brdima gubiti dah i nije neki problem. Veci problem je u tim kineskim sranjima koja ti se sva rasklimaju posle 10k km... ali prava pila od 250 odnjet ce te kuda god zelis. Spomenimo tu ybr 250.
 
Dobro izgledaju motori, za njih jos nisam cuo. Vec dugo gledam ruske urale (kopija BMW-a, boxer), jednog cu imati sa bocnom prikolicom da mogu voziti psa kada budem u penziji.
http://www.ural.cc/index.php?en_model-year-2014
 
Pranja said:
Ne slažem se. Rimac proizvodi i velikoserijski Greyp, tako da tu uopće nije upitna mogućnost proizvodnje.

Na stranu prodajni rezultati, Rimcev tata kriminalac, porijeklo kapitala i ino  - Greyp kao proizvod je:

1) preskup za commuting, a da bi bi normalno commute-ao - nedostaju blatobrani i svjetla
2) pretezak i lose geometrije kao DH bicikl
3) skoro neupotrebljiv kao bicikl za rekreaciju - opet zbog mase i geometrije, a i guma
4) ako slucajno ostanes bez baterije na uzbrdici - e onda si tek najebo...

Bottom line: izdrkotina od "velikoserijskog" proizvoda...
 
lb said:
Na stranu prodajni rezultati, Rimcev tata kriminalac, porijeklo kapitala i ino  - Greyp kao proizvod je:

1) preskup za commuting, a da bi bi normalno commute-ao - nedostaju blatobrani i svjetla
2) pretezak i lose geometrije kao DH bicikl
3) skoro neupotrebljiv kao bicikl za rekreaciju - opet zbog mase i geometrije, a i guma
4) ako slucajno ostanes bez baterije na uzbrdici - e onda si tek najebo...

Bottom line: izdrkotina od "velikoserijskog" proizvoda...

Kao što si mogao pročitati u prethodnim, nisam uopće ulazio u tu problematiku da li određeni proizvod zadovoljava točno određenu skupinu kupaca. A i sumnjam da bi ga Rimac proizvodio da mu je istraživanje tržišta dalo negativan rezultat.
 
ne kužiš kak to funkcionira :mrgreen: washmashine :jesus:
 
greyp nije velikoserijski. Da išta znaš o linijskoj proizvodnji, znao bi da je to maloserijska proizvodnja. tek stepenica iznad manufakture.

a Rimcu ide toliko dobro da ni nakon 5 mjeseci nisu zaključili natječaj i zaposlili nove ljude :wink:
 
Pranja said:
Kao što si mogao pročitati u prethodnim, nisam uopće ulazio u tu problematiku da li određeni proizvod zadovoljava točno određenu skupinu kupaca. A i sumnjam da bi ga Rimac proizvodio da mu je istraživanje tržišta dalo negativan rezultat.

ok dečko, nastavi zavijati na mjesec...
 
jolly the roger said:
greyp nije velikoserijski. Da išta znaš o linijskoj proizvodnji, znao bi da je to maloserijska proizvodnja. tek stepenica iznad manufakture.

a Rimcu ide toliko dobro da ni nakon 5 mjeseci nisu zaključili natječaj i zaposlili nove ljude :wink:

Ne, boj se-znam. Ovo nije maloserijska proizvodnja.

lb said:
ok dečko, nastavi zavijati na mjesec...

Jako zrel i "odlično" argumentiran odgovor doista pokazuje visoki intelektualni nivo.
 
Da se pohvalim ja sam imao čast polagati vozački na Zongshen Hummer-u 250 i to mi skoro
ubilo volju za motorima. No to je sad nebitno i ova je tema otišla u krasan .... :LOL: