obe,obe su pale''kurbe ''austrijske-lutanja Gorskim Kotarom

skalinama od sudbina penjemo se do mjesne crikve
 
Čabar napuštam sa slikom PUHA ,a je upravo je otvoren ZVANIČNO lov na te male ''miše''i bit če upriličena fešta ,puh se more spravljat na mali miljun načina,al neka fala in neznam bili mogao  :misli: :LOL:
 
kako sam doslovno luta bez određenog cilja ma pače cilj san ima vožnja kroz predivnu prirodu i kad je tako onda je red i da je rezervar pun i na izlazu iz Čabra ukrcaj goriva ,a kako je uz samu benzinsku i granica za malogranični promet stanen kraj carinika i ptan ih za nastavak ceste i govore oni pravo naprid neš daleko :misli:
a kako ?pitan
ma to ti je slipa cesta nakon 3-4 km vodi samo do Horvatsko-og
a šta je to ?je to Slovensko misto?
ma nije malo selo priko Kupe,a na raskrsnici skreni desno i ideš opet prema Gerovo
aj neka ,fala in
 
i tako poslije Horvatskog vračam se do raskrsnice i natrag prema Gerovu i Crnom Lugu i pravac prema Mrkoplju
 
iz Mrkoplja Cap me odvede prema Begovu Razdolju i uz cestu malen hotel ,aj stat če mo nešto marendat popit kafu i dok sam pija kafu vidim na hotelu nekih 70.ak metara iza ovog natpis hotel BJELOLASICA mozak ne reagira ,ali ispod ceste ski-lift olitiga žičara s natpison Bjelolasica ,ma čekaj ovo san ja doša na Bjelolasicu a da nisn pojma ima,ma bravo :LOL: :LOL:i sad mi nije jasno da nisan vidija putokaz za taj ski centar ili ih je nedovopljno ili nisu na pravin mistima  :misli: :misli:
 
s Bjelolasice i Begova Razdolja vračam se nazad i skrečem prema Fužinama