Od El Rachidie do TrešnjeFke...ili ti priča o Dedi...

EnduroLab said:
Ispricavam se svima koji citaju na ovom groznom osvrtu... naime glavni test pilot nam je okupiran gradevinom, njegov zamjenik se preko blagdana toliko udebljao da ga vise ni motogp agregat ne moze povuci u brijeg, supruga mi je bolesna, a punica nije bila u zg...pa je eto svedica zapala duznost da odradi ovaj test.  :mrgreen:

Isprike, nece se ponoviti.

Svim ostalima koji spamaju temu svojim slikicama i komentarima....nije vam ovo tviter, sunce vam kalajsano!! A vlasnici raznih 300rr i 501fe koji me zovu na voznju...fala lepa, s motorom od 200 kila ne idem s vama u voznju... :jesus: takve navlakuse ne prolaze... pricekajte da si nabavim eiksceja sevendejs ajnšpric pa se vidimo...
tako je...reci im! ;)
 
Medic said:
Retired: Koja je to staza i kak se dođe do nje...hvala (y)

Nije to staza, to je autoput...ako se ne varam Markusevac-Hunjka, pocinje iza crkve kod kruznog toka u markusevcu...
 
EnduroLab said:
Ispricavam se svima koji citaju na ovom groznom osvrtu... naime glavni test pilot nam je okupiran gradevinom, njegov zamjenik se preko blagdana toliko udebljao da ga vise ni motogp agregat ne moze povuci u brijeg, supruga mi je bolesna, a punica nije bila u zg...pa je eto svedica zapala duznost da odradi ovaj test.  :mrgreen:

Isprike, nece se ponoviti.

Svim ostalima koji spamaju temu svojim slikicama i komentarima....nije vam ovo tviter, sunce vam kalajsano!! A vlasnici raznih 300rr i 501fe koji me zovu na voznju...fala lepa, s motorom od 200 kila ne idem s vama u voznju... :jesus: takve navlakuse ne prolaze... pricekajte da si nabavim eiksceja sevendejs ajnšpric pa se vidimo...
To da ti uljepšamo temu  :mrgreen:
Kaj se mene tiče moreš i CTXa kupiti, samo da se vozi  :jesus:
 
EnduroLab said:
A vlasnici raznih 300rr i 501fe koji me zovu na voznju...fala lepa, s motorom od 200 kila ne idem s vama u voznju... :jesus: takve navlakuse ne prolaze... pricekajte da si nabavim eiksceja sevendejs ajnšpric pa se vidimo...

Nisu to pozivi na druzenje nego u cirkus, trebamo klauna.  :jesus:
 
Druga testna voznja odradjena:

Motor se salta bez kvacila od prve do zadnje i obrnuto, nemam pojma kako je getriba slozena ali izmjene tada ispadnu glatko
prva je kratka tako da se spore tehnicke stvari prolaze u njoj bez pimplanja kvacila
ovjes i dalje podesen za brzine 80+ ispod toga je tvrd
sad pali bez problema
 
Je li cijeli kratko složen ili ovaj model ima drugačije složenu getribu?
 
isvedic said:
Druga testna voznja odradjena:

Motor se salta bez kvacila od prve do zadnje i obrnuto, nemam pojma kako je getriba slozena ali izmjene tada ispadnu glatko
prva je kratka tako da se spore tehnicke stvari prolaze u njoj bez pimplanja kvacila
ovjes i dalje podesen za brzine 80+ ispod toga je tvrd
sad pali bez problema

moraće striko jedan dan napraviti reviziju ovih testova... prvo mi je sve štimalo, a onda si napisao da pali bez problema, i tu si mi postao sumLJiF...  :shock:
 
clox said:
Je li cijeli kratko složen ili ovaj model ima drugačije složenu getribu?

Mjenjač je složen kao na pravim enduro motorima, prva kratka, ostale duge.
U obzir treba uzeti i da trenutno ima prilično dug prijenos 17-44 Z.

Zupčanici bi navodno mogli biti kovani, nisam 100%, javim kad raskopam...  :mrgreen:
 
Putem rodbine iz Vinkovaca (Alera Graphic) i Selca (pegula) pribavili smo naljepnice za neukusno obljepiti ionako ružan motocikl. Dokazi u prilogu.
 

Attachments

  • 569449B2-028E-4801-98EE-4BA99D9B8C28.jpg
    569449B2-028E-4801-98EE-4BA99D9B8C28.jpg
    1.6 MB · Views: 171
  • CAB70608-2424-4043-AE86-284091FB9DDC.jpg
    CAB70608-2424-4043-AE86-284091FB9DDC.jpg
    1.6 MB · Views: 207
EnduroLab said:
Zupčanici bi navodno mogli biti kovani, nisam 100%, javim kad raskopam...  :mrgreen:

Još nisi??!!!

EnduroLab said:
Putem rodbine iz Vinkovaca (Alera Graphic) i Selca (pegula) pribavili smo naljepnice za neukusno obljepiti ionako ružan motocikl. Dokazi u prilogu.

Još uvijek me šokira kako je prekrasno ružan. Trebat ću vremena...
 
Ponekad si prije spavanja razmišljam kako posjedujem najružniji motocikl u galaksiji....  :0648:  :mrgreen: