odjava ili registracija

Haponja said:
može jocker  :mrgreen:
Može i dva, za one koji žele znati više!

Zakon o sigurnosti prometa na cestama.
Zakon o obveznim osiguranjima u prometu.
 
Hrvoje said:
Može i dva, za one koji žele znati više!

Zakon o sigurnosti prometa na cestama.
Zakon o obveznim osiguranjima u prometu.
oni su ja mislim htili jocker pitaj publiku  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Može i dva, za one koji žele znati više!

Zakon o sigurnosti prometa na cestama.
Zakon o obveznim osiguranjima u prometu.

Moze li jocker zovi a ne pitaj publiku  :mrgreen:
 
(9) Novčanom kaznom u iznosu od najmanje 1.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji upravlja motornim vozilom, osim traktora i radnog stroja, koje nije registrirano ili mu je isteklo važenje prometne dozvole za više od 15 dana.

(10) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji upravlja traktorom i radnim strojem koji nije registriran ili mu je isteklo važenje prometne dozvole te vozači drugih motornih vozila kojima je isteklo važenje prometne dozvole do 15 dana.



:hura:
 
Haponja said:
ma to sam listao, al nemam živaca, prečica se traži 
Očekuješ da ja trošim svoje vrijeme samo da bi ti sačuvao bolesne živce?

Ili očekuješ da popušim priču da je riječ o živcima, a ne o kroničnom nedostatku kognitivnih sposobnosti?
 
flugo said:
(9) Novčanom kaznom u iznosu od najmanje 1.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji upravlja motornim vozilom, osim traktora i radnog stroja, koje nije registrirano ili mu je isteklo važenje prometne dozvole za više od 15 dana.

(10) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji upravlja traktorom i radnim strojem koji nije registriran ili mu je isteklo važenje prometne dozvole te vozači drugih motornih vozila kojima je isteklo važenje prometne dozvole do 15 dana.



:hura:

:misli:

(7) Novčanom kaznom u iznosu od 2.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji upravlja motornim ili priključnim vozilom, osim traktora i radnog stroja, koje nije registrirano ili mu je isteklo važenje prometne dozvole za više od 15 dana.
( 8 ) Novčanom kaznom u iznosu od 700,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji upravlja traktorom i radnim strojem koji nije registriran ili mu je isteklo važenje prometne dozvole, vozači drugih motornih ili priključnih vozila kojima je isteklo važenje prometne dozvole do 15 dana.