odjava ili registracija

Hrvoje said:
A šta ti misliš?

a) za razdoblje korizme
b) za razdoblje adventa
c) za razdoblje između ljetnog solsticija i jesenskog ekvinocija
d) za cijelu godinu
e) ino


Ja mislim da je c  :mrgreen:
 
Haponja said:
ak si hrvat, ne znači da si i ovca  :mrgreen:
Divno! Zivim u Samostalnoj Demokratskoj Drzavi gdje postenog gradjanina koji placa porez nazivaju "ovcom" jako sam ti zahvalan na tvom objasnjenu (y) svi daljnji komentari su suvisni jer ce tema otici u krivom smjeru!
 
Nije to tako jednostavno. Dakle, platiti porez državi u kojoj živiš bi bilo sasvim normalno. Međutim, postoje situacije u kojima se upravo u toj situaciji osjećaš kao ovca. Recimo, zašto se u EU tehnički pregledi odvijaju svake druge godine za razliku od brižne hrvatske države koja nam zbog naše sigurnosti to omogućuje svake godine. Nekidan u razgovoru s Pecom saznam da je osiguranje za motocikle u usporedbi s lijepom našom skuplje u Francuskoj i Italiji dok je u većini drugih zemalja jeftinije. Dakle, ima nas Hrvata kojima nije dovoljno zamahati zastavom s Tompsonom kao zvučnom kulisom u pozadini, pa da recimo trošarinu prodaju kao nacionalni ponos. 8) Naravno, to nema veze s Tompsonom kojeg izuzetno cijenim. :jesus:
 
najljepša je dosljednost u hRRvata.
ne plaćaju porez, ali istodobno seru po drugima koji to isto (ne) rade.
 
mate said:
Nije to tako jednostavno. Dakle, platiti porez državi u kojoj živiš bi bilo sasvim normalno. Međutim, postoje situacije u kojima se upravo u toj situaciji osjećaš kao ovca. Recimo, zašto se u EU tehnički pregledi odvijaju svake druge godine za razliku od brižne hrvatske države koja nam zbog naše sigurnosti to omogućuje svake godine. Nekidan u razgovoru s Pecom saznam da je osiguranje za motocikle u usporedbi s lijepom našom skuplje u Francuskoj i Italiji dok je u većini drugih zemalja jeftinije. Dakle, ima nas Hrvata kojima nije dovoljno zamahati zastavom s Tompsonom kao zvučnom kulisom u pozadini, pa da recimo trošarinu prodaju kao nacionalni ponos. 8) Naravno, to nema veze s Tompsonom kojeg izuzetno cijenim. :jesus:

Mogao ti je Pec pojasniti i poboldano :jesus:
 
Haponja said:
jedno pitanje, motor mi bio regan i osiguran do 9.3, jel mi vrijedi rega i osiguranje još koji dan nakon toga ili sam u ilegali ak izađem na cestu?
Samo se ti vozi i javi nam dojmove.  (y)
 
Haponja said:
jedno pitanje, motor mi bio regan i osiguran do 9.3, jel mi vrijedi rega i osiguranje još koji dan nakon toga ili sam u ilegali ak izađem na cestu?

osiguranje sigurno ne vrijedi..
mislim da imas u polici napisano cak i tocno u sat kad prestaje vrijedit.

Tehnicki neznam,pretpostavljam da je isto.
 
flugo said:
osiguranje sigurno ne vrijedi..
mislim da imas u polici napisano cak i tocno u sat kad prestaje vrijedit.

Tehnicki neznam,pretpostavljam da je isto.
:jesus: Krivo.