Opletena kočiona crijeva

deny-zg said:
prednja i zadnje 1300 kuna. Lucas-ova vec su spojena i u katalogu nisam vidio da ima u boji.


cek, ja pitam na horneta sta si stavia. svi spominju neke cijene 150, 200 kn a ti 1300 :misli:

samo za crijeva pitam
 
stunter1234 said:
cek, ja pitam na horneta sta si stavia. svi spominju neke cijene 150, 200 kn a ti 1300 :misli:

samo za crijeva pitam
pa velim ti.... toliko me izaslo za Horneta... 110 eura prednji i 55.95 straznji kompleti tj sa prikljucima.

u vep hidraulici bi me sigurno izaslo daleko jeftinije.
 
i ja sam radio creva u vrapču prije 3g.sve 5.ovo od strašila neznam koliko je dobro za one koji misle da to mogu a ono......mislim da nije neki izdatak dati par kuna više i otiči kod onog kome je to posao.Pamet u glavu ima nas sve manje!!!!!!
 
    Radio u Vrapču crijeva i sve 5. Samo bi dodao da je kod naručivanja crijeva najbolje sa sobom ponijeti original da majstori vide kut između holendera. Opletena crijeva jesu gibljiva, ali po svojoj duljini. Oko svoje osi ih je vrlo teško saviti, a jednom zakovane krajeve više nemožemo korigirati.
 
OldBoy said:
    Radio u Vrapču crijeva i sve 5. Samo bi dodao da je kod naručivanja crijeva najbolje sa sobom ponijeti original da majstori vide kut između holendera. Opletena crijeva jesu gibljiva, ali po svojoj duljini. Oko svoje osi ih je vrlo teško saviti, a jednom zakovane krajeve više nemožemo korigirati.

da li bi ja mogao napraviti nekako konverziju jer ja na CBR 900 imam 1 crijevo koje se onda grana u 2 crijeva i to preko jednog središnjeg metalnog dijela koji je pričvršćen na vilicu.

Htio bi da imam odmah 2 crijeva direkt od pumpe ali ne znam kako bi to šljakalo :misli: Originalno u biti imam 3 crijeva i 6 holendera
 
To ti je tako više manje na svakom motoru. Meni je tako bilo i ja sam spojio direkt dva.
Nema potrebe za račvanjem.
 
Icek said:
OK kako da to objasnim ovima iz te hidraulike ?

nemaš šta objašnjavati ... trebaš dva crijeva te i te dužine sa takvim i takvim holenderima... s tim što u tom slučaju moraš staviti "dupli šuplji" vijak na pumpu i to ti je to  :wink:
 
deny-zg said:
pa velim ti.... toliko me izaslo za Horneta... 110 eura prednji i 55.95 straznji kompleti tj sa prikljucima.

u vep hidraulici bi me sigurno izaslo daleko jeftinije.
da nisi mozda u motormaniji narucivao?
oni oderu po djepu da to nije normalno  :palacdolje: :palacdolje:
 
deny-zg said:
pa velim ti.... toliko me izaslo za Horneta... 110 eura prednji i 55.95 straznji kompleti tj sa prikljucima.

u vep hidraulici bi me sigurno izaslo daleko jeftinije.

malo skupo al ok
 
strasilo said:
nemaš šta objašnjavati ... trebaš dva crijeva te i te dužine sa takvim i takvim holenderima... s tim što u tom slučaju moraš staviti "dupli šuplji" vijak na pumpu i to ti je to  :wink:

To te ja pitam  (y)

A đe da to nabavim, kod njih ???
 
strasilo said:
Na kraju se konusna matica preko navoja pričvrsti za sam holender .... (ovdje dolazimo do dijela koji je teško opisati .... konusnu maticu je potrebno pritegnuti na holender određenom silom .... ne previše, a ne premalo... ovaj dio vam jednostavno neznam opisati riječima.... Ako se stegne previše, doći će do oštećenja teflonskog dijela cijevi, a ako se stegne premalo, dolazi do propuštanja kočione tekućine i slabog kočenja)
Jel to blaži oblik rečenice "Može vam izletjeti crijevo van i možete ostati bez kočnice"?  :mrgreen:
 
Karabaja said:
Jel to blaži oblik rečenice "Može vam izletjeti crijevo van i možete ostati bez kočnice"?  :mrgreen:

pa .... DA  :mrgreen:
 
bura said:
da nisi mozda u motormaniji narucivao?
oni oderu po djepu da to nije normalno  :palacdolje: :palacdolje:
ne u Louisu sam uzeo..

u moto bencony-u su isto toliko ako ne i nesto skuplje... ako je neka marka u igri odmah je i cijena takva.
 
Gotova TRW/Lucas crijeva su preko 1500 kn za gotovo sve vrste motora... mislim da je cijena malo pretjerana od strane samog proizvođača...  :palacdolje:
 
rjesavao kod Motomanijaka, nije jeftinije ali je (skoro) brze  :LOL:

zeka, dosao, kupio, montirao, prednji za GS 500F, oko 50E
 
sid said:
rjesavao kod Motomanijaka, nije jeftinije ali je (skoro) brze  :LOL:

zeka, dosao, kupio, montirao, prednji za GS 500F, oko 50E
onda nisam ja nesto preskupo platio svoje.... ti imas jedan disk... da su 2 bilo bi 100 eura za prednje a toliko su mene Lucas-ovi izasli..
 
to je tak nekak cijena, oko 50E po lajtungu sa holenderima