Opletena kočiona crijeva

Ja sam kupio kod nekog lika u oglasniku potpuno nova Hel crijeva, za naprijed i nazad. 700 kn :D
Koja je...a stvar, u kombinaciji sa race uljem, koči ko lud. (y)
 
VEP hidraulika

Vrapcanska 8, Zagreb
01/3457293
bio jucer  cuo se sa gazdom  dosao iza 22h navecer  napravio sve odlicno  ( za rs250 zadnji lajtung )  i za  nekog kineskog quada  zadnji lajtung  oba bila gotova za 20ak minuta  i za 300kn  mislim da je cijena i vise nego ok s obzirom na 2 lajtunga i vrijeme u koje sam dosao. jos je gazda ostavio broj  na koj je uvijek dostupan i  veli kad god treba radim,... i u pol 4 ujutro  samo dodi (y) (y) (y) :cool:
 
frky said:
Ja sam kupio kod nekog lika u oglasniku potpuno nova Hel crijeva, za naprijed i nazad. 700 kn :D
Koja je...a stvar, u kombinaciji sa race uljem, koči ko lud. (y)

www.moto-oprema.hr prodaje ili bolje receno radi Hel crijeva
oko 750kn je za prednje, a oko 1150kn komplet crijeva + sarafi
navodno su crijeva presvucena pvcom i ima ih u raznim bojama s raznobojnim holenderima.
 
nebuloza985 said:
www.moto-oprema.hr prodaje ili bolje receno radi Hel crijeva
oko 750kn je za prednje, a oko 1150kn komplet crijeva + sarafi
navodno su crijeva presvucena pvcom i ima ih u raznim bojama s raznobojnim holenderima.
http://www.h-e-l.co.uk/

tu si možete pogledat crijeva i boje za njih.. posebnose bira boja crijeva, posebno onih krajnjih "prstenova"..

Ja imam njihovo crijevo na Pegasu i razlika je očita u odnosu na original gumeno crijevo, pogotovo pri vožnji na pisti..
Btw, HEL daje doživotnu garanciju na crijevo..  :wink:

Cijena crijeva(samo za prednju kočnicu) za Pegasa: 750kn
 
letecimrav said:
VEP hidraulika

Vrapcanska 8, Zagreb
01/3457293
bio jucer  cuo se sa gazdom  dosao iza 22h navecer  napravio sve odlicno  ( za rs250 zadnji lajtung )  i za  nekog kineskog quada  zadnji lajtung  oba bila gotova za 20ak minuta  i za 300kn  mislim da je cijena i vise nego ok s obzirom na 2 lajtunga i vrijeme u koje sam dosao. jos je gazda ostavio broj  na koj je uvijek dostupan i  veli kad god treba radim,... i u pol 4 ujutro  samo dodi (y) (y) (y) :cool:
Malo je i poskupio čini mi se, neke su prednja 2 i zadnji došli manje od 300 kn isto tamo, valjda zbog recesije sve ode gore, pa tako i komad crijeva! ;)
 
Vedran_ZG said:
Malo je i poskupio čini mi se, neke su prednja 2 i zadnji došli manje od 300 kn isto tamo, valjda zbog recesije sve ode gore, pa tako i komad crijeva! ;)

moguce ali je i dalje povoljniji  od svih,.. a i crijeva za hidrauliku na kombajnu mi je radio( 300bara ) 7metara sa 2 prikljucka  za 300kn  i velika prednost mi je kaj mi radi  u bilo koje doba noci kaj god treba jer kad radim s kombajnom svaka minuta mi je bitna.  (y)
 
prosle godine sam vozio cbr 929 sa opletenim crijevima..nikad u zivotu nisam taknuo tako dobru kocnicu..malim prstom mozes dozirat kocenje..ja neznam jel tako kod vecine takvih.ali ovaj je radio perfektno.. (y)
 
A nemoguce da je tolika razlika pa vi stvarno hocete da trosim novce na opletena crijeva  :misli: :mrgreen:
 
pa nije valjda da nova honda nema armirana crijeva u serijskoj proizvodnji :shock:
pa to cak i moja talijanka iz 04g ima serijski  :jesus: (y)
 
letecimrav said:
pa nije valjda da nova honda nema armirana crijeva u serijskoj proizvodnji :shock:
pa to cak i moja talijanka iz 04g ima serijski  :jesus: (y)
mislim da niti jedna japanska sportiva nema...

Kod Aprilie je to normalno..  (y)
 
cRuNk said:
A nemoguce da je tolika razlika pa vi stvarno hocete da trosim novce na opletena crijeva  :misli: :mrgreen:
Nemožeš virovat koja je razlika (y), ja sam još stavio niissin sintered pločice i ulje silkoline pro race, kočnica ubija. :mrgreen:
 
nebuloza985 said:
a oko 1150kn komplet crijeva + sarafi

Ja sam sve to platio 700 kn, i to potpuno novo. :mrgreen:
 
Uzeo danas HEL crijeva u Moto-opremi...
2 kom za svaku celjust posebno 705Kn za gotovinu.

Covjek usluzan, pokaze i objasni sto treba..
Ugl crijeva su ful uredna, profi izgledaju,
uz njih se dobiju sarafi i preko njih je navucena
pvc kosuljica.

Zadovoljan 100%
 
Icek said:
Nije puno!

Jel imaju TUV specifikaciju

      Ako ti TUV nije previše važan, onda je top ponuda ona iz Vrapčanske ulice u Zgbu. 40kn/holenderu i 60kn/m (ili obrnuto?). Ja ih ugradio na svoj motor, zadovoljan i nisam jedini. Nedostatak i prednost u isto vrijeme su samo u radioni zaprešani holenderi.
 
Icek said:
Nije puno!

Jel imaju TUV specifikaciju

ovo je sve sto sam nasao o tome kad sam kupovao http://www.h-e-l.co.uk/news/press-releases/fmvss.htm
nemam crijeva kraj sebe al mislim da nemaju TUV
 
nebuloza985 said:
ovo je sve sto sam nasao o tome kad sam kupovao http://www.h-e-l.co.uk/news/press-releases/fmvss.htm
nemam crijeva kraj sebe al mislim da nemaju TUV

OK ali ima i drugih standarda (DOT i ovih ostalih) tako da je to super.

Ja sam uzeo ove za 57 funti sve skupa iz engleske. Nisu me lupili carinu za njih tako da sam ih dobio za 480kn. IMaju taj hebeni TUV al mislim da to nema neke bitne razlike.

http://www.venhill.co.uk/Line_Builder_Line

Ugalvnom tu možeš sam napravit svoje linije. Kakav hoćeš nastavk, boju dužinu sve i onda ti pošalju i sve 5. Samo sam ja naručio preko ebaya pa sam samo rekao liku da hoću za moj motor malo duže i tutto bene.


Uglavnom, htio sam napraviti ove iz Vrapča ali mislim si ako su me ove 500 sa TUV a ove druge 200, jebiga, šta je sigurno je sigurno, nije to lampa pa ako ne radi ću skužit, ipak mi je glava u pitanju  (y)
 
Icek said:
OK ali ima i drugih standarda (DOT i ovih ostalih) tako da je to super.

Ja sam uzeo ove za 57 funti sve skupa iz engleske. Nisu me lupili carinu za njih tako da sam ih dobio za 480kn. IMaju taj hebeni TUV al mislim da to nema neke bitne razlike.

http://www.venhill.co.uk/Line_Builder_Line

Ugalvnom tu možeš sam napravit svoje linije. Kakav hoćeš nastavk, boju dužinu sve i onda ti pošalju i sve 5. Samo sam ja naručio preko ebaya pa sam samo rekao liku da hoću za moj motor malo duže i tutto bene.


Uglavnom, htio sam napraviti ove iz Vrapča ali mislim si ako su me ove 500 sa TUV a ove druge 200, jebiga, šta je sigurno je sigurno, nije to lampa pa ako ne radi ću skužit, ipak mi je glava u pitanju  (y)

takvom logikom sam i ja isao...zbog radi mira u kuci uzeo sam set renomiranog proizvodjaca...
i ova crijeva izadju tu negdje ko venhill ali se nisam htio zajebavati s postom i carinom
pa sam uzeo u hrv.