Opletena kočiona crijeva

pomozimo izgubljenoj ovci da ne luta  :LOL:

btw. radili su mi u VEP hidraulici, ali to je u ZGu...i da imaju sav materijal  :tongue:  :mrgreen:
 
poco loco said:
pomozimo izgubljenoj ovci da ne luta  :LOL:

btw. radili su mi u VEP hidraulici, ali to je u ZGu...i da imaju sav materijal  :tongue:  :mrgreen:

    ...imora ih se nazvati, dogovoriti cijenu i način plaćanja, treba im poštom OBAVEZNO poslati originalna crijeva kao uzorak, navesti traži li se ista dužina ili dulje...

    Ima tu dosta posla, ali do proljeća se stigne  :wink: (y)
 
Pri ispustanju zraka preporucam razradjivanje crijeva, kao harmoniku. Bude zrak izasao kroz sitne mikropukotine  (y) :mrgreen:
 
Preporuka za wezmoto, mozes birati da ti crijeva idu oreko blatobrana iki direkt iz pumpe, biras boju crijeva i holendera, a i cijena je ok
 
GixxerMan said:
Preporuka za wezmoto, mozes birati da ti crijeva idu oreko blatobrana iki direkt iz pumpe, biras boju crijeva i holendera, a i cijena je ok



Da, imam ih i ja , na prijašnjem motoru su bila hellova .. na izgled nikakve razlike nemaju
 
GixxerMan said:
Preporuka za wezmoto, mozes birati da ti crijeva idu oreko blatobrana iki direkt iz pumpe, biras boju crijeva i holendera, a i cijena je ok
Hvala decki
Je li netko u zadnje vrijeme radio u Vep,kako se krece cijena za set?
 
exfreerider said:
Hvala decki
Je li netko u zadnje vrijeme radio u Vep,kako se krece cijena za set?
60 kuna po metru i 40 kuna po priključku. Napravili za 20 min. Dečki su bili i ostali zakon.
 
Također VEP. Imaju smisla za "moto estetiku", napravili super, presvukli u crno kak sam tražil, i poslali više nego dovoljan broj bakrenih podloški za frišku montažu. Kad dojdem doma z posla, bacim slike ak treba. Cca 400 kn, prednji i zadnji kraj, poštarina (poslal sam im OEM za uzorak, motor mi je ionak bil idućih tjedan dana širom)  (y)