Oprema, Šepić, Uvex, ostali

darkovsky

Active member
Evo baš je sad ta tema aktualna, pa me zanima gdje kupujete? Ja doma imam 90% opreme kupljene kod Šepić Commerce-a, no nisam zadovoljan uslugom (ne mislim na ljubaznost). Naime, nakon što sam u 3 godine tamo bio valjda 100tinjak puta, kupio opreme u vrijednosti bar 12 000 kn, zadnji puta, kada sam kupovao jaknu koja je došla preko 3000 kn, nisam mogao ostvariti NIKAKAV popust! Prodavač me zna po viđenju, zna da sam sve tamo kupio, ali ne... Mislim da bi za takve kupce ipak trebalo biti nekog pokazatelja da smo dobrodošli u dućan.
I da, u Zagrebu i okolici sam našao bar 5 dućana u kojima se može ostvariti popust od 5-10% na gotovinu, tako da marža koju dotični ubire nije premala.
 
Ja zato kupujem u Louisu u Grazu, jer se ne želim izložiti sramoti pred domaćim trgovačkim auditorijem koji nema kulture, nema poštenja, guli i krade, i ponašaju se kao da nitko od nas nije nikada i nigdje bio i ništa vidio, nemaju pojam da je svijet malen, da ima interneta, da mi svi znamo za kataloge, da ih imamo, i da znamo i kakve su cijene vani kod istih onih od kojih i oni kupuju! Vani me ne trebaju poznati; zato imam karticu kluba Louis, skupljam bodove, i time najpoštenije i objektivno skupljam bodove za buduće popuste i bonuse, i u tome smo svi ravnopravni. A i u startu je sve toliko jeftinije da se onda ne žalostim ako me i ne poznaju! Pa nisam na šanku svoje birtije! Tako i nepoznati dobiju veći popust nego da si brat od Šepića i sličnih. A oni neka svoje filozofije prodaju drugome. Tu nema nikakvog "kupujmo hrvatsko". Jedino ako želim kupiti hrvatski jal i pokvarenost, hrvatsko iskorištavanje i napuhavanje cijena bez premca.
 
pa... 100% opreme sam kupio kod sepica :D
na ducan sam naletio tkao da sam sa sepicevim sinom sjedio u skoli :mrgreen:
i eto... kupio i prezadovoljan sam! ako cu i sta opet trebati idem kod njega!

sto se tice ovoga popusta... neznam sa kojim rabatima rade pa tako ni neznam koliko mogu nekome spustiti. ako rade sa 15% i tebi daju 10% onda bas i nije neki posao...
:wink:
 
Gordan said:
pa... 100% opreme sam kupio kod sepica :D
na ducan sam naletio tkao da sam sa sepicevim sinom sjedio u skoli :mrgreen:
i eto... kupio i prezadovoljan sam! ako cu i sta opet trebati idem kod njega!

sto se tice ovoga popusta... neznam sa kojim rabatima rade pa tako ni neznam koliko mogu nekome spustiti. ako rade sa 15% i tebi daju 10% onda bas i nije neki posao...
:wink:

Rade sa 75, ako ne i 100% marže i profita! Jer gospoda nisu zadovoljna sa zaradom od 10-ak posto, to mora biti ili duplo ili ništa.

Fuck them all! Ako mene pitaš...
 
Izgleda da ste svi jako mladi ljudi, pa se ne sjećate vremena
kad smo za svaku glupost tipa "nije kruh i mlijeko" morali ići
preko grane. Inače bio sam kod Šepića dva puta i čovjek je
prosjek. Glavno da ima robu koja nas zanima, a tržište je
tu da diktira cijene i ljubaznost.
 
sad cu u OT...

sto se tice ljubaznosti, posluge i tako... danas sam bio u ingkartu i gledam neke motore.. doslovno sam morao sam uzeti katalog i cijenik i sam ici van traziti motor koji sam dosao pogledati.

prekjucer sam bio nekom ducanu i geldao beverly 250... naravno reklamira se ko da postoje modeli za probu. naravno nema ih...

i najrade vise niakd nebi dosao u te ducane, ali eto... jedini su pa cu morao ako cu htjeti kupiti bas ono sto sam trazio :(
 
[/quote]

Rade sa 75, ako ne i 100% marže i profita! Jer gospoda nisu zadovoljna sa zaradom od 10-ak posto, to mora biti ili duplo ili ništa.

Fuck them all! Ako mene pitaš...[/quote]


E pa stvarno...Šepić je zakon, uvijek da popust ako plaćaš s kešom, ljubazni su tamo, susretljivi, uvijek popmognu, daju savjete... Dotični koji je otvorio ovaj topic i žali se da nije dobio popust, ne znam kako je kupovao, možda na 12 rata? Ili je nastupio sa spikom - "kaje stari, di je popust!!" Uostalom, za popust se mroaš znat sam izborit.
A ti koji si napisao da je zarada 100%, pa onda otvori ti dućan i obogati se...ah, tastatura na žalost trpi svašta...
 
neka me sad prozovu ali neka možda pomognem


u čakovcu postoji

http://www.moto-oprema-amd.hr/

ovdje je stranica i pogledajte što nude

pišem ovo radi cijena

SVAKA STVAR IZ ORIGINAL NJEMAČKOG KATALOGA IMA TAMO CIJENU U EURIMA KOJA SE VAŽEČEM KURSU PRETVARA U KUNE I TO PLAČATE.
provjerite nečete poalit

kod njih ne vrijedi ovo o marži što je gore spomenuto
 
ista stvar se dodogila i meni kod šepića,nikakvog popusta nije bilo,tak da me šepavić više nebude videl ........
 
Meni nije jasno jel vi tražite popust ili kvalitetnu moto opremu!?
Definitivno najbolja i najljepša je Dainese kolekcija, i što se tiće cijene tu nema rasprave, kupi ili ostavi, kako u veleprodaji, tako u maloprodaji.
Ja imam Gore tex Dainese koji sam kupio polovni i traje mi već 7 godina.
Isto tako sam kupio Kožnu jaknu kod Šepića(blažen bio, uz popust od 25%) i sve to zakurac kad mi je patent pukao nakon 10 oblačenja.
Kao i često na forumu, što bi čekič rekao, pričate sporedne stvari(tipa čačkalica u ustima redarstvenika), a time izbjegavate srž problema, tj.
Bit razgovora o moto opremi je kvaliteta u odnosu na cijenu, kakvi popusti, kakav luis, ako želite biti kvalitetno zaštičeni, neće pomoč ni luis ni popust
 

Rade sa 75, ako ne i 100% marže i profita! Jer gospoda nisu zadovoljna sa zaradom od 10-ak posto, to mora biti ili duplo ili ništa.

Fuck them all! Ako mene pitaš...[/quote]


E pa stvarno...Šepić je zakon, uvijek da popust ako plaćaš s kešom, ljubazni su tamo, susretljivi, uvijek popmognu, daju savjete... Dotični koji je otvorio ovaj topic i žali se da nije dobio popust, ne znam kako je kupovao, možda na 12 rata? Ili je nastupio sa spikom - "kaje stari, di je popust!!" Uostalom, za popust se mroaš znat sam izborit.
A ti koji si napisao da je zarada 100%, pa onda otvori ti dućan i obogati se...ah, tastatura na žalost trpi svašta...[/quote]




Nikad kod njega nisam kupio drugačije nego gotovinom, i on to dobro zna. A za to da sam ga pristojno pitao, to sam siguran. I nije bilo ono-stari, daj popust, nego razumno pitanje. Što se mojeg iskustva tiče, nikako se ne slažem s tobom. A daj mi reci, ako ja u nekom dućanu mogu ostvarit i do 10% sam tak, bez nekakvog umoljavanja (mislim, ja bih se njemu trebao umoljavati, nek se on meni umoljava!) na gotovinu, pa koje marže onda ima Šepić, a još k tome ima i 20X veću prodaju od tog dućana?
A što se tiće ljubaznosti i savjeta, tu su stvarno ok, kao što sam napisao i u prvom postu. Na to se nisam nikad žalio. Ali evo, trebali bi napraviti BAR takvu karticu pa onaj tko je kupio za nešto veću svotu da može sačuvat i dostojanstvo, a ne da trebam moliti za popust svaki puta.
E da, a da nemate vi iz Motora klubski popust u Šepiću, možda si ga ti zato dobio?
 
u ST-u ima u Mayera, tj. ima i dućan u Trogiru. svaka čast čoviku. evo prošli tjedan sam odveo prijatelja i kupio je jaknu IXS i pojas.nekih 1500kn. gratis je dobio rukavice...oko 250kn. svaka čast! uostalom, svaka jakna je min. 100kn jeftinija nego u Šage(a ista je...). uzimam zadnjih 5-6godina za sebe i prijatelje, te rezervne dijelove. uvijek, AMA baš UVIJEK imaš popust...za STREETFIGHTER-a neću ni govorit...svaka čast...
 
rega_st said:
u ST-u ima u Mayera, tj. ima i dućan u Trogiru. svaka čast čoviku. evo prošli tjedan sam odveo prijatelja i kupio je jaknu IXS i pojas.nekih 1500kn. gratis je dobio rukavice...oko 250kn. svaka čast! uostalom, svaka jakna je min. 100kn jeftinija nego u Šage(a ista je...). uzimam zadnjih 5-6godina za sebe i prijatelje, te rezervne dijelove. uvijek, AMA baš UVIJEK imaš popust...za STREETFIGHTER-a neću ni govorit...svaka čast...

Svatko je jeftiniji od Šage :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Kaj se tiče kvalitete robe iz Louisa i sličnih dučana, te opreme IXS-a, Dainese, Spool-a i inih marki.
Neupitna je razlika u kvaliteti. Naravno i u cijeni. Koliko para - toliko muzike.
Kaj se tiče cijena kod Šepića...prije nekoliko godina sam bio na moto sajmu u Padovi gdje su sve cijene na skontu...cijene nekih proizvoda IXS-a bile su čak i veče nego kod Šepića.
A kaj se tiče popusta...uvijek sam dobio popust kad sam kupoval gotovinom. Neki su kod kupovine kacige dobili ruksak(onaj 135 kn).
 
Ja sam što se tiče opreme oportunista! Čačkam po netu, gledam gdje ima kakva akcija i to iskoristim! Nedavno sam u Sloveniji kupio 2 Shark rsf2 kacige za 200€ svaku! Kod nas su oko 2100kn, pa si računaj....
Sutradan sam se vratio u isti dućan i kupio 2 para ixs hlaća za sebe i curu po 1100kn (kod Šepića 1700kn), jaknu za 1000kn (u zg 1500kn), tank-torbu, štitnike za koljena.... Iskrcao sam se pošteno, ali koliko bi to platio ovdje?
 
Pasmaters said:
Ja sam što se tiče opreme oportunista! Čačkam po netu, gledam gdje ima kakva akcija i to iskoristim! Nedavno sam u Sloveniji kupio 2 Shark rsf2 kacige za 200€ svaku! Kod nas su oko 2100kn, pa si računaj....
Sutradan sam se vratio u isti dućan i kupio 2 para ixs hlaća za sebe i curu po 1100kn (kod Šepića 1700kn), jaknu za 1000kn (u zg 1500kn), tank-torbu, štitnike za koljena.... Iskrcao sam se pošteno, ali koliko bi to platio ovdje?

Daj neke adrese i drugi bi jeftino kupili! :cool: :mrgreen:

Hvala!
 
migi said:
Pasmaters said:
Ja sam što se tiče opreme oportunista! Čačkam po netu, gledam gdje ima kakva akcija i to iskoristim! Nedavno sam u Sloveniji kupio 2 Shark rsf2 kacige za 200€ svaku! Kod nas su oko 2100kn, pa si računaj....
Sutradan sam se vratio u isti dućan i kupio 2 para ixs hlaća za sebe i curu po 1100kn (kod Šepića 1700kn), jaknu za 1000kn (u zg 1500kn), tank-torbu, štitnike za koljena.... Iskrcao sam se pošteno, ali koliko bi to platio ovdje?

Daj neke adrese i drugi bi jeftino kupili! :cool: :mrgreen:

Hvala!

Stavio bi ja odmah, ali to je bila akcija koja je trajala 3 tjedna; 20% na kompletnu opremu! U Motopulsu je bio kupon ( i onda se bunite za reklame.. )!
Tc-motoshop u Ljubljani!
Treba tražit....
 
jokezakon said:
Meni nije jasno jel vi tražite popust ili kvalitetnu moto opremu!?
Definitivno najbolja i najljepša je Dainese kolekcija, i što se tiće cijene tu nema rasprave, kupi ili ostavi, kako u veleprodaji, tako u maloprodaji.
Ja imam Gore tex Dainese koji sam kupio polovni i traje mi već 7 godina.
Isto tako sam kupio Kožnu jaknu kod Šepića(blažen bio, uz popust od 25%) i sve to zakurac kad mi je patent pukao nakon 10 oblačenja.
Kao i često na forumu, što bi čekič rekao, pričate sporedne stvari(tipa čačkalica u ustima redarstvenika), a time izbjegavate srž problema, tj.
Bit razgovora o moto opremi je kvaliteta u odnosu na cijenu, kakvi popusti, kakav luis, ako želite biti kvalitetno zaštičeni, neće pomoč ni luis ni popust
a meni pak nije jasno kak ti nemres povezat kvalitetnu opremu i popust
takodjer se bavim maloprodajom i ugradnjom nekih stvari,i kada netko kod mene dodje drugi treci ili cetvrti put bez obzira na kvalitetu(a prodajem kvalitetu)on dobije popust jer je dobra musterija,znaci dobije ga zbog toga jer je meni u interesu zadrzat takvu musteriju i izac joj u susret.a to kaj sepic ili bilo ko drugi radi sa 10% to ne drzi vodu......ispod 50 % nitko ne radi jer nema isplativosti....
 
migi said:
Pasmaters said:
Ja sam što se tiče opreme oportunista! Čačkam po netu, gledam gdje ima kakva akcija i to iskoristim! Nedavno sam u Sloveniji kupio 2 Shark rsf2 kacige za 200€ svaku! Kod nas su oko 2100kn, pa si računaj....
Sutradan sam se vratio u isti dućan i kupio 2 para ixs hlaća za sebe i curu po 1100kn (kod Šepića 1700kn), jaknu za 1000kn (u zg 1500kn), tank-torbu, štitnike za koljena.... Iskrcao sam se pošteno, ali koliko bi to platio ovdje?

Daj neke adrese i drugi bi jeftino kupili! :cool: :mrgreen:

Hvala!

Evo imaš u Motopulsu na 40. stranici Motostar u Trstu daje popust od 25% donosiocu letka na jakne, kacige, čak i auspuhe! Ako trebaš par stvari, napravi si računicu i zaleti se!