Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

🤣🤣🤣🤣🤣
Sta su ono jednom imali? Nije četnik... tak nesto.


Screenshot_20230202_123046.jpg
 
Sidi Adventure 2 goretex ako netko ima iskustva iz prve ruke. Kakva su po toplijem vremenu tj je li imaju kakvu prozračnost obzirom na Goretex membranu ili je možda bolja opcija obična Adventure 2 s vodonepropusnim čarapama

Imam Forma Adventure koje su mi top ali zbog ozljede gledam nešto s više zaštite
 
Ima netko preporuku za dobar ljetnji bubrežnjak ?
Termo za hladnije vrijeme imam a sada trebam nešto za toplije vrijeme.

Gledao sam nešto tipa ovo, sa lumbalnom zaštitom:

Ako netko ima nešto za preporučiti, samo dajte (y)
 
Ako netko ima nešto za preporučiti, samo dajte (y)

Ovaj je na straznjoj strani prozracan (mesh), kupio daaaaavno, al ne nosim vec godinama, samo po kuci kad me zgrabi isijas :mrgreen:



X99009-003dry-lex2.jpg
 
  • Like
Reactions: cadjo
Aj, šta bacat tolke solde,eno cekaj, sace doc uskoro u Lidla oni pojasi...meni sluzi i liti i zimi...odlican...
 
  • Haha
Reactions: cadjo
Ovaj je na straznjoj strani prozracan (mesh), kupio daaaaavno, al ne nosim vec godinama, samo po kuci kad me zgrabi isijas :mrgreen:



X99009-003dry-lex2.jpg
Bomba,traja mi je cca 10 godina,lani san kupija isti.Nema boljeg 👍
 
Mozda sam pogrijesio temu, ali da ne otvaram novu.
Čime štitite svoje ljubimce?
Moj je parkiran u dvorištu koje je donekle zatvoreno, parkiram ga uz ogradu pa razmisljam uzeti lanac i mozda disk lock sa alarmom. Moze netko staviti link gdje i koje kupiti?
Naravno da nema savrsene zastite, itd. Ali uz disk lock i dobar lanac, bitno je da lopov shvati da je mozda previse posla na mom moturu i da ide na drugi hahaha.
Razmisljao sam o ovom lancu
 
Mozda sam pogrijesio temu, ali da ne otvaram novu.
Čime štitite svoje ljubimce?
Moj je parkiran u dvorištu koje je donekle zatvoreno, parkiram ga uz ogradu pa razmisljam uzeti lanac i mozda disk lock sa alarmom. Moze netko staviti link gdje i koje kupiti?
Naravno da nema savrsene zastite, itd. Ali uz disk lock i dobar lanac, bitno je da lopov shvati da je mozda previse posla na mom moturu i da ide na drugi hahaha.
Razmisljao sam o ovom lancu
Moj je npr garažiran, ali ako idemo negdje na neki put, imam lanac i disc lock s alarmom, i najčešće vežemo 2 ili 3 motora skupa…
Abus je kod mene
 
  • Like
Reactions: lepi42
jel moze iz iskustva PROS and CONS touring cizama i moto tenisica