Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

meni je opseg ruke 23.8 (mm gore-dolje) i uzeo sam L. Na kraju su ispale da savršeno pristaju.

Ovaj model sam ja uzeo:
Da, onda će i meni biti ok.
Steta sto ih nema u crnoj boji, onaj model je 100kn skuplji tako da budem vjerojatno njih, pregledo sam sve ostalo, steta sto nemaju free shipping (jos je skuplja ako ubacim vise stvari) ali sta sad, naspram dainessa su puno puno jeftinije.
Kako ti se cini temperatura korištenja? Pretpostavljam da nisu za bas hladno vrijeme? Cine mi se idealne za 15-25°C?
 
Za rukavice su inace takve cijene na fc moto barem sto se tice berika i arlen nessa ovaj Black15 popust je jedini realan popust trenutno.
A i inace daju 10 posto na sve preko godine
 
  • Like
Reactions: dipsi997
Da, onda će i meni biti ok.
Steta sto ih nema u crnoj boji, onaj model je 100kn skuplji tako da budem vjerojatno njih, pregledo sam sve ostalo, steta sto nemaju free shipping (jos je skuplja ako ubacim vise stvari) ali sta sad, naspram dainessa su puno puno jeftinije.
Kako ti se cini temperatura korištenja? Pretpostavljam da nisu za bas hladno vrijeme? Cine mi se idealne za 15-25°C?

Zapravo su mi dosta čudne u usporedbi sa starim Dainese D1 Long koje sam do sada nosio. Kad sam ih prvi put išao provoziti bilo je solidno prohladno (puhala nekakva bura, ispod 15°C je bilo u svakom slučaju) i osjetilo se da ide hladnoća preko njih, ali isto tako za razliku od Dainese rukavica ruke su mi se održale lijepo tople i čak malo uznojile kad sam probao malo agresivnije. Pretpostavljam da je to zato što nemaju izbušeno između prstiju za ventilaciju kao moje prošle.

A što se shippinga tiče, nema neke velike razlike kada je više stvari u košarici. Ja sam naručio tad te rukavice, kratke za onako neke kratke vožnje (uzeo sam Berik NexG u istoj ovoj boji), silver mirror vizir + pinlock za svoju AGV Corsa-R, te jedan tamni vizir za AGV K5-S + pinlock (to je blagdanski poklon). Dostava me ispala 180kn, morao sam pričekati jer viziri nisu bili istog trena dobavljivi. Al to je pisalo prilikom naručivanja, tako da sam za to znao. Od dana kad sam dobio mail da su spakirali pa dok mi je došlo prošlo je cca 4 radna dana.
 
Kakva je oprema marke Adrenaline? u koji rang spada? pretpostavljam da je neki low entry, al dal vrijedi sto ? kakva je kvaliteta
 
Jucer opet narucia neke stvari iz Louisa….
Danas doslo nesto od quadlocka…..
Idemo dalje…..
 
nasao u jednom ducanu (ne znam dal se smije navesti) dobre akcije i relativno smijesne cijene pa me zato muci... a normalan ducan ne neki instagram scam ducan
 
nasao u jednom ducanu (ne znam dal se smije navesti) dobre akcije i relativno smijesne cijene pa me zato muci... a normalan ducan ne neki instagram scam ducan
Šta nije da Novema Nova drži neke stvari od Adrenaline? Odi i probaj tamo, ako želiš vidjeti kvalitetu. Ili iskoristi pravo na povrat unutar 14 dana za internet kupnju.
 
Mogu otići i kod ovih probati, Al mi je nepoznat brand pa zato pitam
 
Odlicne, a prakticki dzabe u odnosu na ostale marke.
 

Attachments

  • Screenshot_20211124_215031_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20211124_215031_com.android.gallery3d.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Koliko treba da stigne iz luisa dostava? I ako je narudzba oko 500 e dali ima ikakvih davanja nepredvidenih u smislu carine...
 
Ako ti motor nema grijane rucke onda je to pod MUST….
Motor bez grijanih rucki…..ludilo brale
Koliko pomaže to grijanje ručki ako nemaš zaštitu od vjetra?
Evo na skuteru sam stavio visoki vizir koji mi pokriva kacigu, ujedno ima i proširenje za ručke da ne puše, kupio one rukavice od givia u koje gurneš ruke iznutra krzno, obučem zimske rukavice i opet mi budu hladni prsti,ali se bar ne smrznu i ne trnu. U tom slučaju mislim da grijanje jako puno pomaže jer nema vjetra koji puše po rukavicama, kakav je onda efekt bez ikakve zaštite? Razmišljam da si složim i to kad već imam sve osim grijanja
 
Last edited:
Koliko pomaže to grijanje ručki ako nemaš zaštitu od vjetra?
Evo na skuteru sam stavio visoki vizir koji mi pokriva kacigu, ujedno ima i proširenje za ručke da ne puše, kupio one rukavice od givia u koje gurneš ruke iznutra krzno, obučem zimske rukavice i opet mi budu hladni prsti,ali se bar ne smrznu i ne trnu. U tom slučaju mislim da grijanje jako puno pomaže jer nema vjetra koji puše po rukavicama, kakav je onda bez ikakve zaštite efekt? Razmišljam da si složim i to kad već imam sve osim grijanja
vozio sam GS-a koji cak ima neke uske zastite ruku.. nekakav 10. mjesec.. s mora prema Zg.. nista te grijane rucne meni nisu pomogle.. doduse vozio sam se sa fancy R-ukavicama koje realno nisu za zimu.. al mislio sam da ce bit vise efekta od tog grijanja
 
Koliko pomaže to grijanje ručki ako nemaš zaštitu od vjetra?
Evo na skuteru sam stavio visoki vizir koji mi pokriva kacigu, ujedno ima i proširenje za ručke da ne puše, kupio one rukavice od givia u koje gurneš ruke iznutra krzno, obučem zimske rukavice i opet mi budu hladni prsti,ali se bar ne smrznu i ne trnu. U tom slučaju mislim da grijanje jako puno pomaže jer nema vjetra koji puše po rukavicama, kakav je onda efekt bez ikakve zaštite? Razmišljam da si složim i to kad već imam sve osim grijanja
Zavisi
Vozia se na oko nula i ne pomazu nista
Mada ko zna….da nisu grijale mozda bi mi rizali prste
Ali na 10tak stupnjeva sa rukavicama je OK
Primjetin razliku
Mada prsti budu ladni…..palac…..