Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Ne samo na lijevoj, od poluge, vec i na desnoj patiki imam ostatke gume

20230712_143107.jpg
 
Ja nosim sve crno (i na motoru i "civilno") pa nisam primjetio. Ono sto sam primjetio je rupa promjera skoro 1cm na lijevoj crnoj koznoj tenisici od mjenjaca na motoru, ali to me nece sprijecit da taj par koristim i dalje za djireve 😁
 
Jbt, nisam nikad vidio/čuo da guma tako ostavlja po cipeli - da ti ne struže blatobran po njoj? :mrgreen:

Inače, jebeš cipele bez "šljive" na lijevoj nozi:mrgreen:

Screenshot_20230712-164549_Gallery.jpg
 
Ne znam gdje postaviti pitanje, pa cu ovdje.
Jedno "pedersko" pitanje? Imate li problema sa ostatcima/mrvicama guma na vašim patikama?
Razumijem da treba voziti u moto opremi, al eto, ne mogu u čizmama na +35 na posao u ured.
Imas onu kao zastitu za obucu, kosta ti 5e, ima gumu koja ide oko cipele i samo nataknes i skines kad trebas. Samo ne preporucam hodat u tome jer se guma brzo potrga.
 
  • Like
Reactions: lepi42
Ne znam gdje postaviti pitanje, pa cu ovdje.
Jedno "pedersko" pitanje? Imate li problema sa ostatcima/mrvicama guma na vašim patikama?
Razumijem da treba voziti u moto opremi, al eto, ne mogu u čizmama na +35 na posao u ured.
Kako ne? Ima prozracnih cizama, moje su odozgo skroz mesh.
 
Samo ne kupuj oxford zaštitu za tenisice, premekana guma i meni je pukla nakon god. dana tu na ćošku di ide traka

Sa alija 2 kom naruči, da imaš jedan rezerve ako nekad ne zakačiš pa ti odleti, ja 2x tražio po putu i sreća našo sam ih, al nije ugodno vozit se 20km/h par kilometara i gledat okolo di je nestala :mrgreen:
 

Attachments

  • protektor-cipela-moto-shift-guard.jpg
    protektor-cipela-moto-shift-guard.jpg
    271.6 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: lepi42