Oprema za putovanje

SixDays02 said:
Od 'civiliziranih' zemalja sam prosao Italiju, Francusku i Austriju (dobro, ajde, svrstat cemo i Sloveniju u iste  :wink:, za Grcku nisam siguran :LOL: ), nitko nikada nije trazio naljepnicu.

Za Grcku, mislim da nije problem oko naljepnice, samo da niste od Makedonije i da imate MK, e onda vam zelepu nad njoj nivnu nalepnicu sa natpisom FYROM, mada u zadnje vreme i kod nas ne primecuju nalepnice
 
Cash (y)  i jos gluparija sta je ekipa nabrojala
 
Evo malog iskustva.

Po Hrvatskoj nosima obavezno rezervnu majicu (makar isao na Krndiju), gace te malo kesa (400 kn) i kartice. Kad mi se stanje kesa smanji na 100 trazim bankomat. Sve ostalo sto mi treba kupim usput.
Za vise dana ubacim sator i potrebstine uz sator koje ste spomenuli te vise gaca i majica.
Nisam imao :oops:, a trebao mi jedino sprej za gumu, pa cu to ubaciti u motor.
Tako opremljen provezao sam gotovo sve ceste po Hrvatskoj.

U novoj godini planiram put u Alpe (zato mi je ova tema interesantna) pa polako razmisljam sta mi treba. Nakon malog razmisljanja svatio sam da od oprme najbolje ponesem AnteK, pokazao se kao izrazito koristna stvar :mrgreen:
 
Sip said:
U novoj godini planiram put u Alpe (zato mi je ova tema interesantna) pa polako razmisljam sta mi treba. Nakon malog razmisljanja svatio sam da od oprme najbolje ponesem AnteK, pokazao se kao izrazito koristna stvar :mrgreen:

De pojasni  :misli:
 
AnteK said:
De pojasni  :misli:

Poucen iskustvom, znam kad idem sa tobom ne moram se brinuti o putu(ti znas), klopi(znas di ce mo stati) i svemu ostalom.
Prosao si to sve i kao takav si kao turisticki vodic, na proputovanjima ti se sve desavalo pa ima malo stvari koje te mogu iznenaditi. Zato kad dobro razmislim jedna si od korisnijh stvari  :mrgreen:

P.S. za "stvar" se naravno debelo salim.
 
8)osnovno za putovanje ( viza ,dajners i amerikan) i onda je lipo :rotor: :troll: :eek:pakoljut: :recine:
 
toni d said:
8)osnovno za putovanje ( viza ,dajners i amerikan) i onda je lipo :rotor: :troll: :eek:pakoljut: :recine:
da vidiš.. mogli bi i na susretima uvesti plačanje karticom.. :LOL: :mrgreen: