OS ekipa

podforum SKUTERI, tema Voženje i druženja a javljaju se "motoristi" koji vele da voze opake pile i vole brzu vožnju i nemreju se vozit sa "skuterašima"  :LOL: :LOL: :misli: :LOL:
 
Pošto se ovde "ništa" ne događa, evo dokaz da se ekipa sa Osijeka vozi  (y). To je samo za uzorac, više če reč momci kad se vrate. Zbog obaveza pratio sam ih manji dio puta ali sutra čemo zajedno odradit još par km 8).
Momci nadam se da se nečete ljutit što ssam stavio slike prije nego što ste stigli kuči  :mrgreen:.

P.S. trebaču ja iduče godine u Osijek  :wink:
 
Druže @osnexus evo jedna slika za tebe i pitanje o kojem se motoru radi  :wink:

Ja naleti na njega i ostao paf  (y)
 
xyzdomba said:
PIP....Ne, krivi odgovor evo još jedne slike 

Burgman 650  :mrgreen:
Šta če @osnexusu takvo veliko prometalo :LOL:
Inače kao ste momci? Jel kiša kod Vas?
 
Tmax said:
Burgman 650  :mrgreen:
Šta če @osnexusu takvo veliko prometalo :LOL:
Inače kao ste momci? Jel kiša kod Vas?
Da jel kisa !!!!kakvo je to pitanje kad pozelis kisu nazovi os
 
Tmax said:
Burgman 650  :mrgreen:
Šta če @osnexusu takvo veliko prometalo :LOL:
Inače kao ste momci? Jel kiša kod Vas?

Jbg sad si me izdao  :mrgreen: :mrgreen:
Dobro smo ali nas j... kiša isto kao i vas  :jesus:
 
Ja sam isto za neke vožnjice u krugu 100-200-300 km jedino ako nije bed što nemam skuter već motor.
Baš u petak išao sam sa ženom Os-Podgorač-Na-preko brda pa Levanjska-Đakovo-ručali pa nazad za Osijek
Vrijeme idealno ni vruće ni hladno imao sam neki osjećaj da će to biti zadnji ljep dan za vožnju ove godine !
 
maxis said:
Ja sam isto za neke vožnjice u krugu 100-200-300 km jedino ako nije bed što nemam skuter već motor.
Baš u petak išao sam sa ženom Os-Podgorač-Na-preko brda pa Levanjska-Đakovo-ručali pa nazad za Osijek
Vrijeme idealno ni vruće ni hladno imao sam neki osjećaj da će to biti zadnji ljep dan za vožnju ove godine !
Moramo prvo vidjeti u kakvom si stanju.....psihički, a onda može  :LOL: :LOL:
 
maxis said:
Ja sam isto za neke vožnjice u krugu 100-200-300 km jedino ako nije bed što nemam skuter već motor.
Baš u petak išao sam sa ženom Os-Podgorač-Na-preko brda pa Levanjska-Đakovo-ručali pa nazad za Osijek
Vrijeme idealno ni vruće ni hladno imao sam neki osjećaj da će to biti zadnji ljep dan za vožnju ove godine !

Pa bed nije samo mi ti ne palimo skutere za tih 100-200-300 km  :jesus:
 
gdje ste osječani?!!!!...vozite li se?!!!!!
 
Da dobro pitanje, no razočarat ću te. U subotu smo Domba i ja napravili đir po Baranji i posnimili neke stvari. Jučer je bila solo vožnja do Našica i preko Đakova za Osijek, a danas jedan mali oko Baranje 70-tak km.......osta knjiga na jedno slovo...
 
samo polako prijatelju...ja vidim da ovdje ima zainteresiranih..samo im dajte šansu da se jave...da se provozate i par kilometara do kave i kolača je dobar početak...ma ima do meeta da vas ima i previše... (y)
 
os nexus said:
Da dobro pitanje, no razočarat ću te. U subotu smo Domba i ja napravili đir po Baranji i posnimili neke stvari. Jučer je bila solo vožnja do Našica i preko Đakova za Osijek, a danas jedan mali oko Baranje 70-tak km.......osta knjiga na jedno slovo...
evo, ako neće nitko.....ja ću doć