OS ekipa

Neki đir subota ili nedjelja lijepo vrijeme, stalno zadnje a ono opet super vrijeme......
 
os nexus said:
Neki đir subota ili nedjelja lijepo vrijeme, stalno zadnje a ono opet super vrijeme......

ja skuter spremam već 2 mjeseca, sve kao žao mi ga vozit, kad ono vikend 15+ stupnjeva pa ajmo lagano do baranje.
ovaj vikend je stvarno bilo ekipe na cestama, osijek-tikveš-zmajevac-kneževi-osijek, brat bratu bar sam ih 50ak sreo
 
os nexus said:
pa što se ne javi da krstarimo skupa

krenuo na selo dovršit prednji blatobran pa malo zalutao, a baš mi je želja prebacit se iz solo vozača u člana čopora :)
 
os nexus said:
pa što se ne javi da krstarimo skupa

kewlnick said:
krenuo na selo dovršit prednji blatobran pa malo zalutao, a baš mi je želja prebacit se iz solo vozača u člana čopora :)

@Osnexus evo nečete više biti "sami", polako čete dobit drugare za vikend izlete  (y)
 
Dakle.......uopće me ne zanima što je Siječanj.........ne hebe me što je -4 i živo mis e fućka što sam bolestan...........ne zanima me što proljeće dolazi za dva mjeseca ..........................HHHHHOOOOOĆĆĆĆĆĆUUUUUUUU toplo sunčano i pogodno virjeme za vožnju !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x
 
Belly_SMB said:
Kolege, Sretna Vam Nova 2011 godina.
@T-Max, koliko još T-___ ? (y)

:LOL:

Još -115 (danas :mrgreen:)

os nexus said:
Dakle.......uopće me ne zanima što je Siječanj.........ne hebe me što je -4 i živo mis e fućka što sam bolestan...........ne zanima me što proljeće dolazi za dva mjeseca ..........................HHHHHOOOOOĆĆĆĆĆĆUUUUUUUU toplo sunčano i pogodno virjeme za vožnju !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x

Biče svega, malo se strpi  :LOL: