osnovan moto klub sky riders

dkova 553 said:
mi smo zahvalili cjelom klubu tj. svima i muškim i ženskim članovima

pa kaj ne kužiš da se šmajhlam,takva sam čim su honde u pitanju  :hug:
 
Čestitke na osnivanju kluba.
MK "Omiški Gusar" - Dalmacija
 
e a sad imate posla da malo pročešljate po datumima moto susreta da se sa nikim ne križate iz bliže okolice i ajmo da se družimo da vas vidimo i tako to ,sretno u radu kluba
 
m69 said:
e a sad imate posla da malo pročešljate po datumima moto susreta da se sa nikim ne križate iz bliže okolice i ajmo da se družimo da vas vidimo i tako to ,sretno u radu kluba


hvala, u ime sky ridersa (y) (y) :)
 
dkova 553 said:
ponajprije svima puno pozdrava.evo ja i par mojih prijatelja smo odlučili prošle godine osnovati moto klub,te nam je to napokon pošlo za rukom nakon nekoliko neuspješnih pisanja statuta.hvala bogu da smo napokon uspjeli nakon tolikih muka.dolazimo iz jednog malog mjesta zvanog torčec udaljenog oko petnaestak kilometara od koprivnice.svaki početak je težak pa tako i naš.nadamo se da je pred nama puno prijeđenih kilometara na dva kotača,kao i ugodno druženje sa svim motoklubovima i motoristima.svaki dobronamjerni prijedlog nam je dobrodošao,pa nam se možete sa svim savjetima javiti,jer nam je svaki dobri savjet dobrodošao.


                                        POZDRAV SVIM MOTOKLUBOVIMA I MOTORISTIMA OD MOTOKLUBA"SKY RIDERS"-TORČEC
Ekipa svaka čast!! Samim izborom da se udružite i organizirate kao moto klub automatski se svrstavate u "pleme" nas bikera koji se želimo družit na specifičan način. nemojte se previše opterečavat brojem članova,vrtoglavim brojem prijeđenih kilometara te brojem zahvalnica na vašim klubskim zidovima. Pažnju posvetite ponajprije poštivanju članova unutar kluba, uzajamnu suradnju bez onoga šta vas vremenom čeka. Kad uznapredujete na način ko je veči,ko više kilometara,ko bolji za predsjednika i slične stvari šta smo svi mi  već odavno prošli. Pozitivnim odnosom unutar kluba bit ćete puno bolje prihvaćeni i cijenjeni od svih drugih. Sve ovo izrečeno temelji se na mom osobnom,velikom iskustvu i želja mi je da to prenesem ostalim mladim klubovima da ne prolaze iste kalvarije kakve smo svi mi u početku te se nerijetko dogodi da dobri i kvalitetni bikeri-članovi odu radi nervoza i slično. Da nebi mislili da pričam tuđe priče, jedan sam od osnivača Sun Ridersa iz Hvara,te sam prošao sve te porođajne muke i nakon svega osnovao drugi klub sa ostatkom S.R. MC i gledajući unatrag puno toga je moglo je bit bolje i kvalitetnije,a samo je malo trebalo. Više razumijevanja,a manje natjecanja.
MK PRETORIAN Hvar vam želi sve najbolje te da se šta prije upoznamo i zabančimo!


Predsjednik MK PRETORIAN Hvar- Nikša      RESPECT

 
pretorianac said:
Ekipa svaka čast!! Samim izborom da se udružite i organizirate kao moto klub automatski se svrstavate u "pleme" nas bikera koji se želimo družit na specifičan način. nemojte se previše opterečavat brojem članova,vrtoglavim brojem prijeđenih kilometara te brojem zahvalnica na vašim klubskim zidovima. Pažnju posvetite ponajprije poštivanju članova unutar kluba, uzajamnu suradnju bez onoga šta vas vremenom čeka. Kad uznapredujete na način ko je veči,ko više kilometara,ko bolji za predsjednika i slične stvari šta smo svi mi  već odavno prošli. Pozitivnim odnosom unutar kluba bit ćete puno bolje prihvaćeni i cijenjeni od svih drugih. Sve ovo izrečeno temelji se na mom osobnom,velikom iskustvu i želja mi je da to prenesem ostalim mladim klubovima da ne prolaze iste kalvarije kakve smo svi mi u početku te se nerijetko dogodi da dobri i kvalitetni bikeri-članovi odu radi nervoza i slično. Da nebi mislili da pričam tuđe priče, jedan sam od osnivača Sun Ridersa iz Hvara,te sam prošao sve te porođajne muke i nakon svega osnovao drugi klub sa ostatkom S.R. MC i gledajući unatrag puno toga je moglo je bit bolje i kvalitetnije,a samo je malo trebalo. Više razumijevanja,a manje natjecanja.
MK PRETORIAN Hvar vam želi sve najbolje te da se šta prije upoznamo i zabančimo!


Predsjednik MK PRETORIAN Hvar- Nikša       RESPECT

zahvaljujemo se na dobrim željama i savjetima,jer nam je svaki dobronamjerni savjet od iskusnijih kolega dobrodošao.nadamo se ,da ćemo se vidjeti i upoznati na motorijadama što slijede,te ćemo obavezno popit pivicu i zabančiti do sitnih sati.Pozdrav MK PRETORIAN Hvar od MK SKY RIDERS-Torčec (y) (y) :bananapivo: :bananapivo:
 
dkolakov said:
:wink: čestaitam na osnivanju!!!!!
uživajte u druženju i vidimo se negdje!    (y) (y)

hvala,na čestitki,naravno da se vidimo negdje,bit će nam zadovoljstvo (y) :bananapivo:
 
buki said:
Čestitke od MK Moto cb PULA. Kad se negdje sretnemo zalit ćemo to. :piva:

hvala,na čestitki.naravno da ćemo to zaliti i to obilno.pozdrav od sky ridersa (y) :piva:
 
Čestitke na osnivanju! :party: Dal bi mogao stavit sliku vaseg amblema?