osnovan moto klub sky riders

Ćestitke i puna podrška u ime Rotten Ridersa Zabok  (y)
 
(y) :D Bravo bravo. Nije vazno kolko vas ima neg kakva ste skvadra.
Sretno decki!!!
 
I od mene puno sreće i puno kilometara naravno sretnih kilometara
 
pozdrav od isto tako novoosnovanog kluba MK Baranja
 
mkbaranja said:
pozdrav od isto tako novoosnovanog kluba MK Baranja

pozdrav i vama te,puno sreće u radu kluba,i puno kilometara i pive (y) :bananapivo: :bananapivo: :piva: :piva:
 
Čestitam na osnivanju!!!
i uživajte u druženju  :bananapivo: :klopa: :peace: :biker: :biker:
 
crna71 said:
Čestitam na osnivanju!!!
i uživajte u druženju  :bananapivo: :klopa: :peace: :biker: :biker:


hvala na čestitki.pozdrav od sky ridersi (y) (y) :bananapivo:
 
Svako dobro u ime MK All Saints- Sesvete  (y)
Čestitamo!
 
čestitke sve najbolje i puno pređenih kilometara od    MK-SIROKI-Hercegovina       (y)  :biker:
 
maximus said:
čestitke sve najbolje i puno pređenih kilometara od    MK-SIROKI-Hercegovina       (y)  :biker:

hvala,također i mi vama želimo puno kilometara i puno pive (y) (y) :bananapivo: :piva:
 
dkova 553 said:
hvala na čestitki.evo i slike amblema (y) :bananapivo: :piva:

(y)  Pozdrav "MK SKY RIDERS" od Mustač benda :gitara: :piva: Vidio sam na susretima vaše boje kluba i mogu reči da su mi super.  :zelje:  Amblen mi je prava fora!  :biker:  Iskrene čestitke na osnivanju kluba! :cool:
 
mbend said:
(y)  Pozdrav "MK SKY RIDERS" od Mustač benda :gitara: :piva: Vidio sam na susretima vaše boje kluba i mogu reči da su mi super.  :zelje:  Amblen mi je prava fora!  :biker:  Iskrene čestitke na osnivanju kluba! :cool:

hvala dečki i vi ste nam prva liga.nadam se da ćemo na susretima koji slijede popit pivicu (y) :bananapivo:
 
svaka čast, puno sriće, kilometara, lijepih djevojaka,cura, žena , raspuštenica i piva...... vidimo se (y) :D
 
josso said:
svaka čast, puno sriće, kilometara, lijepih djevojaka,cura, žena , raspuštenica i piva...... vidimo se (y) :D

hvala na lijepim željama i čestitki.pozdrav od sky ridersi (y) :bananapivo: