Otvorenje novog Ducati centra u Zagrebu 04.05.2017.

mate

Administrator
http://www.motori.hr/otvorenje-novog-ducati-prodajno-servisnog-centra-u-zagrebu/
 
A kulturno-umjetnički program....


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
Zakuska ce sadrzavat used but good filtere i remenje.
Motivacijski govor ce drzat barba Tonci.
:D
Ugodnu zabavu i dobar provod svima zelim. S gustom bih doso gore al sto cemo. Treba i radit nekad ;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Uffff, tek će sad biti reprezentativne cijene opreme i servisa, treba vratit to ulaganje, al nema veze ljubav ne pita za cijenu :0648: :LOL:
 
Dajem im godinu dana max.
Do tada ce svih 2,5 ljudi u HR koji imaju puno love i zelju da ju zdrobe na talijanski poluproizvod kupiti novog Dukca kod njih.
:mrgreen:
 
Ako su izdržali već 15 godina a posao raste jer raste i svijest hrvatskih građana o najboljem proizvodu :) onda ne vidim razloga da ne izguraju još 115. :)
 
http://www.asphaltandrubber.com/rumors/volkswagen-ducati-divestiture-rumor/

:mrgreen:
 
Sad ih kupi VR46 Global Investment Fund i Lore sutradan bude promoviran u Chief Toilet Officer!!!

:evil:
 
roby5 said:
Uffff, tek će sad biti reprezentativne cijene opreme i servisa, treba vratit to ulaganje, al nema veze ljubav ne pita za cijenu :0648: :LOL:

Je kao dosad su bili skupi dijelovi  :mrgreen: :lolcry:
 
Maestral said:
Dajem im godinu dana max.
Do tada ce svih 2,5 ljudi u HR koji imaju puno love i zelju da ju zdrobe na talijanski poluproizvod kupiti novog Dukca kod njih.
:mrgreen:
Ne brini, izdržat će..
FYI, prodano je dosta Multistradi od početka ove godine, nekoliko Diavela.... I Scramblera.

 
Getriba said:
Ne brini, izdržat će..
FYI, prodano je dosta Multistradi od početka ove godine, nekoliko Diavela.... I Scramblera.

Dosta = 4 ili..?  :mrgreen:

Svaka cast na marzi ako ovakav salon moze prezivjeti na desetak motora godisnje  (y)
 
Ako se već želiš praviti pametan onda barem izvuci statistiku registriranih motora, ostalo da ne spominjem.
 
radi tradicionalni hrvatski jal, pa nek ljudi rade, nek placaju porez, nek svi vrte nesto, bilo bu svima bolje
 
... jedino kaj mislim da su trebali otvorit u areni ili u city centru salon, tam bi mozda neko slucajno i kupio nekaj, neplanirano, ovak covijek otvori google kad ono o proizvodu samo problemi :mrgreen:
 
črnomerec said:
... jedino kaj mislim da su trebali otvorit u areni ili u city centru salon, tam bi mozda neko slucajno i kupio nekaj, neplanirano, ovak covijek otvori google kad ono o proizvodu samo problemi :mrgreen:
Nazalost sve vise ljudi kupuje bojler Tmax, a ovu rasnu kultnu talijansku konjicu, sve manje.....
 
Pa nisu to cipele ili mobitel, da se šećeš Arenom, u vidi novi Dukac, aj ženo odi ti u Interšpar, ja odo naručit Panigalea, pa se nađemo kod pokretnih.  :mrgreen: :LOL:

Kog zanima Ducati, naći će salon.  :wink:

Vidimo se u salonu,da bacim oko na nove bajkove  (y)
 
kiki.o said:
Pa nisu to cipele ili mobitel, da se šećeš Arenom, u vidi novi Dukac, aj ženo odi ti u Interšpar, ja odo naručit Panigalea, pa se nađemo kod pokretnih.  :mrgreen: :LOL:

Kog zanima Ducati, naći će salon.  :wink:

Vidimo se u salonu,da bacim oko na nove bajkove  (y)
ma mislio sam da neko ko je kupac malo se raspita prije, progugla i sl... nakon toga odustane, ovak u arenu neko dodje, vidi u izlogu crveni bljestavi motor i kupi, bez da zna puno o proizvodu :mrgreen: