Otvorenje novog Ducati centra u Zagrebu 04.05.2017.

Crnomorec, o cemu ti pricas?
Pa vidis da je kriticna masa educirana o broju prodanih i cijeni djelova i servisa :D

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
s2r said:
Crnomorec, o cemu ti pricas?
Pa vidis da je kriticna masa educirana o broju prodanih i cijeni djelova i servisa :D

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
ma zajebavam se (y) neka decki rade, neka svi rade nesto, makar onako ko i krajem prvog desetljeca ovog stoljeca, pa ce se i kupovat i vozit
 
črnomerec said:
radi tradicionalni hrvatski jal, pa nek ljudi rade, nek placaju porez, nek svi vrte nesto, bilo bu svima bolje

Hmm..da...tak je nezgodno ispalo da ispada da sam jalan, a zaista nisam i htio bih da uspiju, i oni i svi ljudi koji krenu u poslovni poduhvat u HR  (y)

Ono sto sam htio reci a nisam uspio, nego sam usrao krusku je da mi nije jasno zasto netko kupuje taj talijanski poluproizvod od svih motora koje mogu kupiti za tu lovu  :mrgreen:
 
Maestral said:
Hmm..da...tak je nezgodno ispalo da ispada da sam jalan, a zaista nisam i htio bih da uspiju, i oni i svi ljudi koji krenu u poslovni poduhvat u HR  (y)

Ono sto sam htio reci a nisam uspio, nego sam usrao krusku je da mi nije jasno zasto netko kupuje taj talijanski poluproizvod od svih motora koje mogu kupiti za tu lovu  :mrgreen:
Postoji stara izreka "Plati, pa se rugaj".
 
Maestral said:
Hmm..da...tak je nezgodno ispalo da ispada da sam jalan, a zaista nisam i htio bih da uspiju, i oni i svi ljudi koji krenu u poslovni poduhvat u HR  (y)

Ono sto sam htio reci a nisam uspio, nego sam usrao krusku je da mi nije jasno zasto netko kupuje taj talijanski poluproizvod od svih motora koje mogu kupiti za tu lovu  :mrgreen:
Pa kupuju zato jer mogu. Da znam voziti Dukca kako zasluzuje i da stanem na njega, kupio bih i ja.
 
Ne kužim one koji pljuju po dukcu i ne zanima ih taj talijanski poluproizvod što rade tu u ovoj temi :misli:
Ja npr. nikad nisam gledao teme o kawi jer me ne zanima, a kamoli da bi tamo nesto postao i pljuvao fanovima omiljenu marku...
Bit će da ih ipak kopka Dukac a neće priznati :wink:
 
kokolo_f said:
Iii u novom salonu se može isprobati scrambler..YESS!!  :LOL:
a kaj bi ti? vozio na cesti? cuo sam da ima opcija ostaviš pare na šanku i ideš isprobat :mrgreen:
 
Novi Scrambler mi je iznenadenje godine, taman visok i sirok upravljac koliko treba.
 
Ducati 848 bar meni je *eben motor i šminka,a opcenito ko kaze da ne valja ili je ljubomoran ili nema para za njega,trece nema
 
Baš sam nedavno vidio jednog sivog Scramblera splitskih tablica. Lijep motorić u retro điru, iako mi je Monster i dalje top izbor iz Ducatijeve game modela. This time, next year.... :mrgreen:
 
Scrambler mi za zenu jedino. Ili za instant hipster-long beard-save the whales-vegetarian pojedinca :p
By the way. Novi M1200s mi je <3 bomba

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
 
Scrambler je fora ali nije moj đir, međutim ovaj Desert je nesto drugo. Stvarno je komad upotrebljivog motora.
 
mate said:
Scrambler je fora ali nije moj đir, međutim ovaj Desert je nesto drugo. Stvarno je komad upotrebljivog motora.
Pa, za 90000 kuna ipak bi motor trebao biti upotrebljiv :LOL:
 
roby5 said:
Ne kužim one koji pljuju po dukcu i ne zanima ih taj talijanski poluproizvod što rade tu u ovoj temi :misli:
Ja npr. nikad nisam gledao teme o kawi jer me ne zanima, a kamoli da bi tamo nesto postao i pljuvao fanovima omiljenu marku...
Bit će da ih ipak kopka Dukac a neće priznati :wink:

Pa gdje da pljujem po poluproizv.... pardon Dukca nego u temi o Dukcu?  :mrgreen:

Mislim.... mogu ja pljuvati Dukce na temi o Kawi ali nekak mislim da necu doprijeti do publike  :jesus: