Otvorenje novog Ducati centra u Zagrebu 04.05.2017.

črnomerec said:
srki nemoj tako, ja samo sudim po slikama koje sam vidio, mozda su mladi i bajkeri bili unutra, a ekipa finjaci vani?

finjaci sve pojeli pa izasli na zrak :mrgreen:
 
črnomerec said:
:LOL: evo, pa ti vidi ko je od ovih potencijalni kupac?

Nevjerojatno koliko si u krivu. Na ovoj slici vidim nekoliko sadasnjih i buducih vlasnika. I neke koji su zbog financija trenutno bivsi. Za razliku od ostalih moto okupljanja, vrlo visok odaziv ciljane ekipe.
 
mate said:
Nevjerojatno koliko si u krivu. Na ovoj slici vidim nekoliko sadasnjih i buducih vlasnika. I neke koji su zbog financija trenutno bivsi. Za razliku od ostalih moto okupljanja, vrlo visok odaziv ciljane ekipe.
ak tak izgledaju, onda fakat dukac nije moj đir, ustvari mozda i trebaju tak izgledat, moraju biti u lovi za popravke,  a i ne naprave vise od soma, dva godišnje, poslovni ljudi, nemaju vremena :mrgreen:
 
Slazem se, bilo bi mi jebeno da se u nekom kontekstu ulovim u istom điru s tobom.
 
mate said:
Slazem se, bilo bi mi jebeno da se u nekom kontekstu ulovim u istom điru s tobom.
ko zna, radim dosta eventa sa posvudušama, mozda zapnes na nekoj tacni od mojih konobara :mrgreen:
 
Moguce, danas su svi koji znaju zauljiti list salate postali strucnjaci za catering. :mrgreen:
 
mate said:
Moguce, danas su svi koji znaju zauljiti list salate postali strucnjaci za catering. :mrgreen:
danas svako ko ima motor misli da zna nekaj o motorima
 
črnomerec said:
ak tak izgledaju, onda fakat dukac nije moj đir, ustvari mozda i trebaju tak izgledat, moraju biti u lovi za popravke,  a i ne naprave vise od soma, dva godišnje, poslovni ljudi, nemaju vremena :mrgreen:
Totalno si u krivu. Npr ja sam u 5mj napravio 14000km.

A to kako ljudi izgledaju?? Kako bi trebali izgledati? I ona slika prije, ne moš tako sudit,. Možda neke od tih "baba" imaju 2-3 Dukca u garaži??
 
Neki nesto i rade, a i zive 700km dalje pa nisu mogli doc.
Plus, ne vjerujem da ima puno 30-togodisnjaka koji su iz svog djepa iskrcali 20-30 kila € za bajk. Tako da..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
Koja rasprava...  :eek:hne: :LOL:
Bio bi najmlađi, najljepši i imao bi najvećeg...  8)
 
Ne znam za vas, ali meni one dvije kineske klime u kompletu s rđavom konrad satelitskom antenom narušavaju eksluzivitet ovog happeninga. :mrgreen:
 
gvo said:
Ne znam za vas, ali meni one dvije kineske klime u kompletu s rđavom konrad satelitskom antenom narušavaju eksluzivitet ovog happeninga. :mrgreen:
Jbga, od kafića su.... Haha