Padova-Bike -expo 19-21.01.2007.

adizonevic said:
@Sip @jessy

Odlicno, bas me zanimao polozaj sjedenja...
Čini mi se da je položaj malo više napiknut prema naprijed u odnosu na stari model. Inače uživo motor izgleda odlično. Manja je razlika u izgledu između 750 i 1000 nego kod starih modela
 
Dave said:
Hvala Jessy i Sip na fotkama zekana! ;) CRNIII BIT ĆEEE MOOOJ! :D
S Aprilie na Kawu  :x ...da te Waynder čuje...
 
miro said:
nažalost, uopće ga nisam registrirao  :(

no ako je i bio izložen, to je zasigurno za oprostiti jer 4 cure što su plesale na kawasaki podiju svakog su omele u misiji obilazaka motocikla. Kad mi Tima dostavi, stavit ću klipove. sve ćeš tada razumjeti.... 8)
kramasaki nemože drukčije privući ljude na svoj štand... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Izi said:
Kawasaki se toliko dobro prodaje da si to mogu priustit  (y)
bila je to šala naravno,htio sam vidjeti reakcije  :mrgreen: :LOL: ,naravno...meni su svi motori isti..i ravnopravni,bitno da se ne kvari  (y)
 
Vukopas said:
je  (y) ...ali opet nisam bio brrz  8)

mi smo ulovili majicu  :jiggie: weeeee

ali poslije sam 5 puta prosla sajam da nadjem taj stand radi cizama, i nisam ga mogla nac!

nakon par sati, na  kraju sam uzela cizme na nekom drugom standu  (y)
 
DeeDee said:
mi smo ulovili majicu  :jiggie: weeeee

ali poslije sam 5 puta prosla sajam da nadjem taj stand radi cizama, i nisam ga mogla nac!

nakon par sati, na  kraju sam uzela cizme na nekom drugom standu  (y)

Ja sam baš probavala kacigu kad su bacali majice pa je tip samo krajičkom oka pozao ljepotici da nam uruči majicu što je i učinila 8).
 
hvalim se ja svom ocu kamo sam bio, i sta vidio. znam da mi je bio pricao da je njegov prvi motor bio ducati, i da motori u ono vrijeme nisu imali velike kubikaze. pokazao sam mu sliku jednog ducatia za kojeg sam mislio da je najstariji među izlozenima. dukac od 350ccm.
i tu se njemu otvorilo srce jer je on imao istog takvog, ali od 125ccm. osim srca, toj se hodajucoj enciklopediji jos razvezao i jezik, pa mi je poceo pricati o najstarijim ducatijima.
dok je on pricao o tome, ja mu vrtim slike, kad odjednom kaze on: evo ga!!!
ma koga  :misli:  sta  :misli:
uglavnom ja ga slikao iz zajebancije, jer mi izgledao simpa (bicikla sa pomocnim motorom), a to je bio najstariji ducati ikad proizveden. model se zove: "cucciolo"

http://www.ducati.com/heritage/museo/stanza1.jhtml

ako zumirate desnu kurblu, vidjet cete odliven natpis ducati


 



ja sam prvo primjetio da je operirala slijepo crijevo, nakon  :cice: naravno
 
imaš dobru moč zapažanja  (y)
 
Tomy B. said:
ja sam prvo primjetio da je operirala slijepo crijevo, nakon  :cice: naravno

auuuu.... stvarno vidan ožiljak, talijani-mesari.....  :LOL:  moj se gotovo i ne vidi...  :mrgreen: