Padova-Bike -expo 19-21.01.2007.

Tomy B. said:



ja sam prvo primjetio da je operirala slijepo crijevo, nakon  :cice: naravno
Operirala je ona štošta toga. Ovak na slici izgleda atraktivno :chick: ali izbliza :lipotan:
 
jessy said:
Operirala je ona štošta toga. Ovak na slici izgleda atraktivno :chick: ali izbliza :lipotan:
Ova i na slici izgleda kao gabor. Jedino sise liče ovako nategute na nešta, a i to vjerojatno nije njeno!  :lipotan:

U biti izgleda kao da je nekada bila muško!  :eek:hne:
 
sssss said:
auuuu.... stvarno vidan ožiljak, talijani-mesari.....  :LOL:  moj se gotovo i ne vidi...  :mrgreen:

tebi se ne vidi jer nisi tamna ka ova talijanka  :mrgreen:

A ožiljak je svijetli  :wink:
 
Medo said:
Ova i na slici izgleda kao gabor. Jedino sise liče ovako nategute na nešta, a i to vjerojatno nije njeno!  :lipotan:

U biti izgleda kao da je nekada bila muško!  :eek:hne:
To ti se zove marketing. Talijan dofura na štand namontiranu polovnjaču a mi muški, udari nam testosteron u vugla i pokupujemo pol štanda.
 
Pivi said:
tebi se ne vidi jer nisi tamna ka ova talijanka  :mrgreen:

A ožiljak je svijetli  :wink:

e mileni, da si ti svjestan koju ja kolekciju ožiljaka po sebi imam, nažalost, ne bi mi objašnjavao kako ožiljci izgledaju....  :wink:
nije bitno koliko je svjetal ožiljak, već njegova veličina i debljina, to je ono što sam ja komentirala....
 
sssss said:
e mileni, da si ti svjestan koju ja kolekciju ožiljaka po sebi imam, nažalost, ne bi mi objačnjavao kako ožiljci izgledaju....  :wink:
nije bitno koliko je svjetal ožiljak, već njegova veličina i debkljina, to je ono što sam ja komentirala....

ok tetka, sorry



:wink:
 
sssss said:
e mileni, da si ti svjestan koju ja kolekciju ožiljaka po sebi imam, nažalost, ne bi mi objašnjavao kako ožiljci izgledaju....  :wink:
nije bitno koliko je svjetal ožiljak, već njegova veličina i debljina, to je ono što sam ja komentirala....
dok se porežeš pri velikoj brzini ožiljak se niti ne vidi  :mrgreen: :wink:
 
sssss said:
e mileni, da si ti svjestan koju ja kolekciju imam,vidio bi da
nije bitno koliko je svjetal , već njegova veličina i debljina, ....
Tko o čemu  :misli: :misli:
 
a kaj velite za ovu pilu??
taman bi mi trebala za doma...vrt bi sam tak preoral.. :mrgreen:
 
Bilo je i ovoga ... za :nediraj: