Padova-Bike -expo 19-21.01.2007.

shonyo said:
A ovak je stric još uvijek u zatvoru, jer ti nisi mogao šutit, imao si svoje teorije i u sve si upućen!

to mu je barba :mrgreen:
 
Bandit said:
Pa kaj nemreš imati dva vozača? Jedan neka si malo prespi dok drugi vozi. Mi smo imali peh kaj smo išli sa Berlingom 1,4, tak da nam je brzina od 140 km/h bila magična brzina koju smo postizali na nizbrdicama.
Ak imaš neki brži auto, nemaš beda. A i nemoraš iti u Veneciju ko mi. Odradi samo Padovu.
pa to se nameče kao jedino logično rješenje - dva vozača, ako se misli u cugu nazad.  (y) Tvrdim da je to za jednog čovjeka previše i opasno.  (y)
 
upas...čitam postove ispod i počinjem shvaćati da će i do padove bit sitacija kao i s arai kacigama.... :?
 
miro said:
upas...čitam postove ispod i počinjem shvaćati da će i do padove bit sitacija kao i s arai kacigama.... :?
ne zaboravi dodat i put u Dubrovnik  :mrgreen:
 
miro said:
upas...čitam postove ispod i počinjem shvaćati da će i do padove bit sitacija kao i s arai kacigama.... :?
nemoj se ti niš brinut za kacige pogotovo jer nisi na listi onih koji će ih kupit :jesus: jer će se kacige kupit i to brzo :jesus: :jesus:
 
bikerboy said:
jer netko po mogučnosti iz zg zainteresiran da se organiziramo nas 4 ili 5 i odemo s autom?
Da, ali iskustvo govori da to pitaš 24 sata prije polaska, onda možda i uspije neka organizacija.
:mrgreen:
 
Hrvoje said:
Da, ali iskustvo govori da to pitaš 24 sata prije polaska, onda možda i uspije neka organizacija.
:mrgreen:
ako idemo treba sve dogovorit najkasnije do nove godine!jer neko zna kolko je ove godine ulaznica?
 
Hrvoje said:
Da, ali iskustvo govori da to pitaš 24 sata prije polaska, onda možda i uspije neka organizacija.
:mrgreen:
(y) (y) (y) zvučao si ironično ali rekao si upravo istinu.... (y) (y) (y)
 
bikerboy said:
ako idemo treba sve dogovorit najkasnije do nove godine!jer neko zna kolko je ove godine ulaznica?
Mislim da je bila nekih 11 EUR
Evo ti link, pa potraži ak ima di info http://www.bike-expo.it/inglese/index.htm
 
Ja sam se već prijavio kod Floka, cijena 100kn, jedan autobus kreće iz Rijeke, drugi iz Opatije. Bil sam zadnje 4 godine, sve 5, samo mi se nekako čini da su zadnjih par godina malo skrenuli, prije je to bio više chopper&custom.
Bio sam i na oldtimerima u padovi, bilo je puno i auta i motora i djelova, ma milina, samo treba imat para.
 
demza said:
miro, dogovorit cemo se koji dan prije i sve 5

100 baba, kilavo dijete
upravo tako!

iskustvo progovara  :mrgreen:

Ne koji dan, nego max 48 sati prije.