par pitanja o grobniku

spori_lori

New member
nes me interesira:
1. jel ima kakva mjerodavna tablica vremena za neku maxisupermoto klasu?
2. jel postoji kakva tablica brzina kojima se prolaze zavoji na grobniku? bar ulazak?
3. kolko ima smisla ic vozit grobnik sa ktm 990sm?
ostala pitanja cu ostavit za kasnije, ovo bi puno pomoglo za sad.
 
Uf kakva kvalitetna pitanja ....  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

1. vreme za maxi sm  od 1,40 - 1 43
2. ispod 100 nigde ne puštaj
3. nekom ima smisla sa skuterom vozit grobnik


nemoj više postavljat pitanja ... odi na grobnik plati Kecu  i pitaj kaj očeš ... najjeftinije ti je !!!
 
lucki_radnik said:
http://www.motori.hr/GROBNIK_prvi_kontakt_150.html

ovde ti ima dosta toga i svakako ima smisla otic
puno hvala. sve sam naso kaj sam htio saznat. sad samo moram cekat proljece da kecu zajebem vikend... bilo bu mu ziher ubojstvo navlacit sm-a za sobom po tak brzoj stazi
 
lucki_radnik said:
nebi mu bija ni prvi ni zadnji 
a nadam se. jel preporucljivo otic prije solo bar 1-2 puta da bar malo upoznam stazu?
 
ako nemas vec nekog iskusnog frenda koji ti moze objasnit stvari na koje da pripzas,kako se trebas ponasat na stazi,koji ce te provozat stazom i pokazat idealne putanje iako one nemogu bit idealne sa losim vremenima al svejedno da te upozna sa stazom,onda nemoras kecu al isto tako nemoj  prvih par puta ic vatat neka vremena jer isto ti je vozia ti 1.40 ili 2.20 ako ces buban,10-ti krug bit najbrzi covik na stazi u jedinici,pa kasnije kukat a ne radovat sta si bia na grobniku
 
lucki_radnik said:
ako nemas vec nekog iskusnog frenda koji ti moze objasnit stvari na koje da pripzas,kako se trebas ponasat na stazi,koji ce te provozat stazom i pokazat idealne putanje iako one nemogu bit idealne sa losim vremenima al svejedno da te upozna sa stazom,onda nemoras kecu al isto tako nemoj  prvih par puta ic vatat neka vremena jer isto ti je vozia ti 1.40 ili 2.20 ako ces buban,10-ti krug bit najbrzi covik na stazi u jedinici,pa kasnije kukat a ne radovat sta si bia na grobniku
nemam, ja i moja ekipa se vozimo laganini i hrpu kilometara.
ja sam nesto poceo jurcat ove godine kao malo ozbiljnije al nis za past u nesvjest. iso sam na marof al mi je spora staza za moju kravicu. ugl onaj vanjski dio staze mi je super al one serpentine unutra su mi bas borba a i u 2. mi motor ko koza skace van iz zavoja.
zato si ja gledam malo grobnik al imam neku glupu briju u glavi da je staza brza od motora.
 
spori_lori said:
zato si ja gledam malo grobnik al imam neku glupu briju u glavi da je staza brza od motora.

mozda samo dva pravca,ciljna ravnina i pravac prije zagrbackog,sve ostalo ti mozes lijepo odvozit,al sta se zamaras ako imas volju i zelju idi gore i gustaj jedino sta mos izgubit je koja kuna u đepu
 
lucki_radnik said:
mozda samo dva pravca,ciljna ravnina i pravac prije zagrbackog,sve ostalo ti mozes lijepo odvozit,al sta se zamaras ako imas volju i zelju idi gore i gustaj jedino sta mos izgubit je koja kuna u đepu
spreman sam za to. citao sam kaj ima na ovo linku kaj si mi dao. super je i sve kaj sam imao dilemu, tam sam si naso odg. tocno govoris, sve ispod 220 ja mogu voziti. a ovo cemo malo prditi pred blokadom i zivio. (y) sad moram samo cekat proljece i nac nekog ko ide dole da se poslepam krug-dva da vidim stazu :LOL:
i ne patosiram naravno :mrgreen:
 
Zajebi sve priče, vozi kako ti se vozi, ako sam ja mogao s XJ600 i guštat, možeš i ti.

 
ja sam prvi put vozio Grobnik s KLR 600 i bilo mi je suuuupppeeeeeerrrrrrrrrrrr
 
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:
 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:
kaj to tak moze picit po pisti?
 
Samo pamet u glavu i ne daj da te broj krugova i adrenalin prevare...odmarati gume, dušu i tjelo (y)
 
Itekako...Jurka je na starom grbavcu derao gume do rubova bez ikakvih problema...bitno je srce junačko i muška ruka :mrgreen:
 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:

1:50 m :shock: žda
 
xx-SB said:
Samo pamet u glavu i ne daj da te broj krugova i adrenalin prevare...odmarati gume, dušu i tjelo (y)
cuj, meni kad se ganjam malo zesce po staroj rijeckoj bude taman pauza u vrbovskom a iduce stajaliste grobnicko polje. ugl ja idem malo upoznat motor a ne skidat vremena. vozit cu kolko bum imo gusta. bas sam se sad nalozio, na proljece gas dole odma. sam da malo zatopli i ode plata kroz auspuh :LOL: :LOL: :LOL:
 
Negdje su na netu postojala ta vremena, mislim iz 2009 ili 2008 :misli: Malo ću pronjuškati kad budem imao vremena