par pitanja o grobniku

znas ti sta je 1:40 vrime na grobniku i to sa r-om koji ima skracen prenos,sa opleteni crivima i pokojim dodatkom da dostigne to,a on ce to sa serialom v-storma a koliko znam u njegovoj dimenziji niti guma nema d211 tako da pricao prijatelj pricu prijatelju i nakraju dosta lazi se nakupi
 
svasta sam cuo na grobniku ali ova da ide 1.40 na gobniku sa V stormom  .....ta je prava Lovacka i Ribicka.
 
1:50 ide moj stari na TDM-u .... čak i nešto ispod...  (y)

ali moj stari nezna voziti *ebiga....  :?
 
strasilo said:
1:50 ide moj stari na TDM-u .... čak i nešto ispod...  (y)

ali moj stari nezna voziti *ebiga....  :?

Izmedju 1:50 i 1:40 su godine razlike :wink:
 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:
izgleda da više sjediš u Harleyu nego na motoru, znaš li ti koliko je 1,40 i šta je Strom 650? :misli:
 
Ja na CBR 600 mod 94  (sa 90.000 km) a moj prika na Ktm 990  (8.000 km).Nikako ispod 1.48.Pusti taj 1.40 za neka druga vrimena i nekog drugog vozaća.Naš prika koji vozi trke  u klasi Super moto nije uspio ić ispod 1.43  sa Ktm 990. 
Dobro je napisa Sip.Toliko o vrimenima.
 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:
rekla kazala  :mrgreen:
 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:
laže 100%....al neka.... :misli:
 
strasilo said:
1:50 ide moj stari na TDM-u .... čak i nešto ispod...  (y)

ali moj stari nezna voziti *ebiga....  :?
tvoj stari strašno dobro vozi (y)
 
strasilo said:
1:50 ide moj stari na TDM-u .... čak i nešto ispod...  (y)

ali moj stari nezna voziti *ebiga....  :?

Nije prava iskusnjara - nema jos dovoljno kilometara pod dupetom, jel' tako?  :mrgreen: :mrgreen:
 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:

Moto Puls br.96 2009.god.
Test supersport 600
Honda CBR 600 RR-ABS
KAWASAKI ZX 6-R
SUZUKI GSX R 600
YAMAHA R6
 
spori_lori said:
jel bio koj supermoto 990 na grobniku da mu se zna vrijeme?

Gle nije supermoto, ali ja sam prije 10 godina sa M900(80KS) rundao 2:00 sa poluplastičnim touring Michelinkama M89X i A89X s tim da kroz ciljnu nisam išao brže od 190 i izgrebao sam auspuhe, fuziće i pola šaltheble, a u isto vrijeme Arno Pucher je sa nekim jednocilindričnim supermotom (mislim da je bila Husqvarna) u rupi pored mene proletio i samo sam ga uspio malo sustići prije zagrebačkog i to je za taj krug bilo sve.
Dakle ide supermoto, a 990 pogotovo, jedino mislim da će ti prednji kraj biti premekan za Grobnik jer sam probao voziti 950 SM ali samo po cesti i bio mi je premekan.
Zategni na motoru ogibljenje da bude što tvrđe lakše ćeš ga kontrolirati i moći ćeš se brže voziti.
Ne juri za drugima, vozi svoju vožnju i uživaj.

Martin Mis ti sa ovakvim jednocilindričnim Ducatijem 250 iz '60-ih leti 2:00


 
xx-SB said:
Rekao mi kolega da je nemu rekao njegov prijatelj da Vladica na V-stromu, potpuno serijskom, ide navodno 1.40... :shock:

Ispravno je rekao. :mrgreen:
 
salsa said:
svasta sam cuo na grobniku ali ova da ide 1.40 na gobniku sa V stormom  .....ta je prava Lovacka i Ribicka.


Pogledaj vremena koja prave oldtajmeri na Grobniku prošle godine.Stare kante ispod 1,50 čak 1,42...,sa 1,50 tek na 24.mjestu...,
 
M900 said:
Gle nije supermoto, ali ja sam prije 10 godina sa M900(80KS) rundao 2:00 sa poluplastičnim touring Michelinkama M89X i A89X s tim da kroz ciljnu nisam išao brže od 190 i izgrebao sam auspuhe, fuziće i pola šaltheble, a u isto vrijeme Arno Pucher je sa nekim jednocilindričnim supermotom (mislim da je bila Husqvarna) u rupi pored mene proletio i samo sam ga uspio malo sustići prije zagrebačkog i to je za taj krug bilo sve.
Dakle ide supermoto, a 990 pogotovo, jedino mislim da će ti prednji kraj biti premekan za Grobnik jer sam probao voziti 950 SM ali samo po cesti i bio mi je premekan.
Zategni na motoru ogibljenje da bude što tvrđe lakše ćeš ga kontrolirati i moći ćeš se brže voziti.
Ne juri za drugima, vozi svoju vožnju i uživaj.

Martin Mis ti sa ovakvim jednocilindričnim Ducatijem 250 iz '60-ih leti 2:00


MZ 250 isto jednocilindrični (home made ne tvornički) prošle godine na Grobniku 1,57 pa si ti misli.Ja bio i vidio...,