par pitanja o grobniku

BABA OS said:
Pogledaj vremena koja prave oldtajmeri na Grobniku prošle godine.Stare kante ispod 1,50 čak 1,42...,sa 1,50 tek na 24.mjestu...,
oćeš reć da je ta kanta šta ide 1,42 serijska :misli:, ili stvarno misliš da bi serijskog Storma bilo ko od aktualnih imena na Grobniku moga dovest i blizu tog vrimena, a pogotovo neki NN :misli:
 
angelo.ma said:
oćeš reć da je ta kanta šta ide 1,42 serijska :misli:, ili stvarno misliš da bi serijskog Storma bilo ko od aktualnih imena na Grobniku moga dovest i blizu tog vrimena, a pogotovo neki NN :misli:


Ništa ja ne tvrdim.Vremena koja sam stavio su sa prošlogodišnje trke oldtajmera na Grobniku.Taj sa 1,42 je nekadašnji SP ali ostali koji voze 1,45 nisu nikakvi SP modeli.Naravno da su kante sređene ali su serija stara 30 i 40 godina.Sa Stormom teško ali nikad neznaš...,
 
Svaka cast tim najbrzim ikad kaj ih kranjec nije stavio na popis a ocito je trebao. Decki koji idu 1:40 su genijalci ako ne treniraju za to junacki. Sto se mene tice, prvi put kad odem, napisat cu svoje vrijeme ak bu ok a ak ne, pravil bum se da nikad nisam iso na stazu. (y) (y)
 
spori_lori said:
Svaka cast tim najbrzim ikad kaj ih kranjec nije stavio na popis a ocito je trebao. Decki koji idu 1:40 su genijalci ako ne treniraju za to junacki. Sto se mene tice, prvi put kad odem, napisat cu svoje vrijeme ak bu ok a ak ne, pravil bum se da nikad nisam iso na stazu. (y) (y)


Idi vozi se.I uživaj.Dobra vremena imaju oni koji su namlatili veliku količinu krugova tamo...,
 
Ma naravno da je tak. Zezam se ja malo. Na marofu kolko sam vozio i nisam bas neka tuga cemer jad. Na staroj rijeckoj idem cist solidno. Fuzici su mi na motoru skraceni za centimetar svaki, od voznje, s tim da ne guram motor ispod sebe u zavoju da cim vise legne. Mislim da nisam bas ekstrapapak na dva tocka. Najvise volje mi je dao onaj link gore o grobniku (y) (y)
 
spori_lori said:
Svaka cast tim najbrzim ikad kaj ih kranjec nije stavio na popis a ocito je trebao. Decki koji idu 1:40 su genijalci ako ne treniraju za to junacki. Sto se mene tice, prvi put kad odem, napisat cu svoje vrijeme ak bu ok a ak ne, pravil bum se da nikad nisam iso na stazu. (y) (y)

A ti misliš da Kranjec zna voziti ? ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
A ti misliš da Kranjec zna voziti ? ...  :LOL: :LOL:
me zezaj se s njim. On je glavni na forumu!  :mrgreen:
osim toga kod njega kupujem serafe kad mi trebaju za nekaj. :mrgreen:
zbog njega chuck norris ne vozi utrke u hr  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
A ti misliš da Kranjec zna voziti ? ...  :LOL: :LOL:


Svi koji su pomjerali granicu na Grobniku i jedno vrijeme čekali ostale dobri su vozači.Nema ih mnogo.Tu tablicu sa hrvatima bi trebao netko napraviti.Bilo bi zanimljivo....zamisli tablica na kojoj su svi jednako važni i zanimljivi a najzanimljiviji prvi i posljednji.
 
šala još nekako !?