Parking mjesta za motore u Zagrebu.

Hrvoje said:
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:

Meni na trgu u Samoboru. Sreća da ste lakopotkupljivi pa sam jeftino prošel sa 50 kuna koje sam mu moral dat tam iza ćoška prema pivnici da nitko ne vidi. I nije pisal u bezvezni blokić već je imal onaj Pravi s kaznama al sam bil brz i taman sam iz općine izlazil kad je otvoril crnu futrolu  :mrgreen:
 
gigi said:
Meni na trgu u Samoboru. Sreća da ste lakopotkupljivi pa sam jeftino prošel sa 50 kuna koje sam mu moral dat tam iza ćoška prema pivnici da nitko ne vidi. I nije pisal u bezvezni blokić već je imal onaj Pravi s kaznama al sam bil brz i taman sam iz općine izlazil kad je otvoril crnu futrolu  :mrgreen:

Nemoj me zezat, tam ti je pisal kaznu  :shock:

Cesto odemo tam na cugu i uvijek su neki motori sparkirani, ima mjesta ko u prici.

To je valjda neki kom si se zamjeril  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Isprike na poluofu, ali još nisam vidio da je nekome pisana kazna za nepropisno parkiranje motora... :misli:
e,je,je ,eto meni i to u Trogiru ,a ovde je to uobičajno LITI i to samo domačim tablicama(mislin na HR-tablice)kazna je mislin bila 300kn.aa virujen da če toga bit i u drugim gradovima samo šta se ta mjera ne provodi svakodnevno več valjda kako im pofali para
 
gigi said:
Meni na trgu u Samoboru. Sreća da ste lakopotkupljivi pa sam jeftino prošel sa 50 kuna koje sam mu moral dat tam iza ćoška prema pivnici da nitko ne vidi. I nije pisal u bezvezni blokić već je imal onaj Pravi s kaznama al sam bil brz i taman sam iz općine izlazil kad je otvoril crnu futrolu  :mrgreen:

..tamo su ti kamere od Zgb banke i kod bankomata i prema pivnici :LOL:
 
Lolo said:
Posjedujem ja jednu isto kao i Pudla mada ruku na srce nisu zagrebačke  :LOL:

ne čudi me za vas dvojicu :mrgreen:

duuugo smo zapravo tražili da li itko zna ikog u užoj i šiiiirokoj okolici od Foruma koji je dobil kaznu za taj grozan čin, al nije mi jasno kak se niko nije vas dvojice sjetil?!

eh, HVALA kaj si osobno javil, tak da možemo rikavat od smijeha, i naravno, navodit kao primjer i citirat :mrgreen:




Srki
 
gigi said:
Meni na trgu u Samoboru. Sreća da ste lakopotkupljivi pa sam jeftino prošel sa 50 kuna koje sam mu moral dat tam iza ćoška prema pivnici da nitko ne vidi. I nije pisal u bezvezni blokić već je imal onaj Pravi s kaznama al sam bil brz i taman sam iz općine izlazil kad je otvoril crnu futrolu  :mrgreen:


ni za tebe me ne čudi

NARAVNO da ak se čovjek vozi u pitoreskni Samobor, NA TRG, da se sparkira direkt NA Trg, jer cil putovanja je NA Trgu, a svaka varijanta UZ Trg je smrtno opasna i bolna za nogice

JAAAKO me to čudi, jer si parkiranjem NA Trg imal još ČITAVIH 12 metara do cilja putovanja u Samobor, a to je U opštinu.


I cijelu tu vratolomiju si uspio svladati samo sa 50 kuna??????????? :mrgreen:





Srki
 
Ima tam kod "gradske kavane" ak se ne varam parking.
Tam ga cesto znam ostavit kad idem ugrad.
 
Apsu said:
Ima tam kod "gradske kavane" ak se ne varam parking.
Tam ga cesto znam ostavit kad idem ugrad.

Nije kod"gradske kavane" nego u Gajevoj ulici.
 
Br@da said:
..mislim da je mislio tam kod bonite i piceka
:bonk: :bonk: točno, to je na drugoj strani ali ne znam ime ulice.

 
cherokee said:
Nije kod"gradske kavane" nego u Gajevoj ulici.

ima i kod gradske kavane u Cesarcevoj (kod bakaceve)

OKO trga ima:

Gunduliceva (Varsavska)
Preradoviceva (Massarykova)
Gajeva (Teslina)
Petrinjska (Amruseva)
Cesarceva (Bakaceva)
 
cherokee said:
Nije kod"gradske kavane" nego u Gajevoj ulici.

Evo da ja probam popisati. Možda ima još koji parking ali ne znam za njega

Gajeva (Od Tesline do Berislavičeve)
Kod Gradske kavane (lijevo od glavnog ulaza)
Petrinjska (ulaz u pješačku zonu kod Amruševe)
Preradovičeva (južno od Tesline)
 
Bravo Chimpa  (y) zaboravio sam na Gunduličevu  :mrgreen:
 
Modesty40 said:
ima parking i ispred King Crossa .... :mrgreen:

(y) (y) (y) Bravo !!!
Taj je najveći i najudaljeniji od centra grada  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
AndreyA said:
a jel mene oko prevarilo il ima i kod stepenica za dolac  :misli:

Ako se provučeš pored rampe, i ne odnesu ti motor, onda ima... :LOL:
Tamo se parkiraju poneki, ali je sve na crno i u pješačkoj zoni !!! Svaki dan tamo idem na ručak pa promatram kaj se dešava sa motorima...
 
AndreyA said:
a jel mene oko prevarilo il ima i kod stepenica za dolac  :misli:
prvo moraš pokušati razluciti razliku između parkinga za motore i parkinga za skutere  :mrgreen: