Parking mjesta za motore u Zagrebu.

Lolo said:
Nije napisana baš u Zagrebu ali da je drot našao mjesta za ostavit je,našao je i to ne na jednom motoru, a nije baš da su ugrožavali promet, šta više skoro cijeli Vis je tu veče popločio sa kuvertama  :mrgreen:


a na čemu ih je ostavio, na vjetrobranu, sicu, pored motora - kako?!
nikad to nisam čuo - očito postoji način :(
 
Zakačio za gurtnu, ako upotrijebiš maštu naći ćeš pun kufer mjesta gdje bi je ti ostavio. Nisu ni droti tak bedasti kak ih ljudi prezentiraju, a ovaj je bio prilično revan štaviše prerevan jer je vjerojatno tu noć potrošio višegodišnje zalihe tih papirića, a i zna se igrati skrivača  :LOL:
 
Lolo said:
Zakačio za gurtnu, ako upotrijebiš maštu naći ćeš pun kufer mjesta gdje bi je ti ostavio. Nisu ni droti tak bedasti kak ih ljudi prezentiraju, a ovaj je bio prilično revan štaviše prerevan jer je vjerojatno tu noć potrošio višegodišnje zalihe tih papirića, a i zna se igrati skrivača  :LOL:

Ja to nikada ne bi platio, rekao bih da nisam našao kaznu, pa nek oni dokazuju da sam tamo bio parkiran ili ne.  Osim naravno, ako nemaju neku foto dokumentaciju, to je onda druga priča....
 
Ako kojim slučajem dobiješ čestitku zataknutu pod brisač auta kaj onda veliš  :misli:, došla Katrina i odnjela ju nebu pod oblake. Boli čuna onog tamo koji broji novce jesi li ti našel kuvertu ili nisi, on hoće lovu, a ti da bi bio siguran da ne bi kojim slučajem nestala zašarafi poštanski sandučić i napiši na njemu samo za kazne  :LOL:
 
Lolo said:
Ako kojim slučajem dobiješ čestitku zataknutu pod brisač auta kaj onda veliš  :misli:, došla Katrina i odnjela ju nebu pod oblake. Boli čuna onog tamo koji broji novce jesi li ti našel kuvertu ili nisi, on hoće lovu, a ti da bi bio siguran da ne bi kojim slučajem nestala zašarafi poštanski sandučić i napiši na njemu samo za kazne   :LOL:
potpisujem, osim ovo s čunom, biti će prije kurac, teška vremena na pomolu :mrgreen:
 
neka mi slobodno zatakne kaznu za brisač na motoru ?????

ili neka je ostavi ispod gume, pa sta je vama.... gdje će ti ostaviti kaznu - jel može tko odgovoriti tko je dobio kaznu za parkiranje a da je na ovom forumu?
A da nije ono: od jednog mog prijatelja rođak iz sela, a ne bas on nego njegov najbolji prijatelj dobio jednom kaznu na motoru i to mu je frajer nije zaljepio nego je nabio na nogaru tako je kazna imala rupu točno na mjestu gdje je pisao iznos za uplatu.  On onako nasumice plati 100 kn u prvoj pošti i nakon 156 godina stigne mu pismo da je jednom u nekoj rvackoj preplatio kaznu za motor i da mu sada vraćaju pare sa kamatama i to točno 10 milijona kurdskih dinara i eto dan danas njegova cijela obitelj živi od tih para.  Stvarno pričao mi lik.....

 
Prijatelj mi je dobio parking kaznu za motor u Karlovcu za vrijeme dana piva. Motor je primjerice bio parkiran isto gdje i godinu dana prije :misli: i gdje nikome nije smetao osim policajcu...
PS eto, nakon takvog iskustva nikad vise u Karlovac (koji je inace prekrasan grad) i na dane piva.
 
cosanostra said:
Prijatelj mi je dobio parking kaznu za motor u Karlovcu za vrijeme dana piva. Motor je primjerice bio parkiran isto gdje i godinu dana prije :misli: i gdje nikome nije smetao osim policajcu...
PS eto, nakon takvog iskustva nikad vise u Karlovac (koji je inace prekrasan grad) i na dane piva.

Parkiraj ispred moje zgrade (koja je cca 350m od mjesta gdje se održavaju dani piva), tamo te neće sigurno.  (y) 365 dana godišnje parkiram auto gotovo pred sami ulaz i nikad ništa, a onaj jedan dan pred koju godinu kad su susjedi popljugali kazne zbog parkiranja pred zgradom, nisam bio doma.  :mrgreen:
 
i opet isto pitanje: gdje, na kojem dijelu motocikla je tvoj prijatelj dobio kaznu, ili da prefolmurilam: gdje je kazna dočekala tvoga prijatelja u Karlovcu?
 
ivomoto said:
i opet isto pitanje: gdje, na kojem dijelu motocikla je tvoj prijatelj dobio kaznu, ili da prefolmurilam: gdje je kazna dočekala tvoga prijatelja u Karlovcu?
Između sica i rezervara zatakneš i Večernjak ak treba, a ne uplatnicu. Na R motoru, odnosno na svakom koji ima vjetrobran, lijepo se da stavit. Pa onda između prednjeg i zadnjeg sica. Pa ispod onog remena na zadnjem sicu.
:mrgreen:
 
DriftMaster said:
Parkiraj ispred moje zgrade (koja je cca 350m od mjesta gdje se održavaju dani piva), tamo te neće sigurno.  (y) 365 dana godišnje parkiram auto gotovo pred sami ulaz i nikad ništa, a onaj jedan dan pred koju godinu mkad su susjedi popljugali kazne zbog parkiranja pred zgradom, nisam bio doma.  :mrgreen:
To se zove savrseni tajming  :mrgreen:  (y)
Ja ih po Zagrebu vec dugo nisam vidio, sigurno su prezaposleni sa dizanjem automobila  :jesus:
 
shonyo said:
Između sica i rezervara zatakneš i Večernjak ak treba, a ne uplatnicu. Na R motoru, odnosno na svakom koji ima vjetrobran, lijepo se da stavit. Pa onda između prednjeg i zadnjeg sica. Pa ispod onog remena na zadnjem sicu.
:mrgreen:

malo mi šuplje to zvuči... to nisam nikada čuo jer kazna bi trebala biti na vidljivom mjestu, a ispod sica.... neznam bas... iako u našoj državici je sve moguće... :x

 
bez brige, samo ti parkiraj pa bus vidl ka ti kaznu zataknu,
a mozes i vise puta da otkrijes sva mjesta,
pa onda foto galery na forum,  (y)



kam ce stavit kaznu, tam gdje moze a ti plati ili nemoj platit
 
ivomoto said:
malo mi šuplje to zvuči... to nisam nikada čuo jer kazna bi trebala biti na vidljivom mjestu, a ispod sica.... neznam bas... iako u našoj državici je sve moguće... :x
Ne ispod sica. Nego je fino zatakne između sica i rezervara. Jako se lijepo vidi :mrgreen:
Kad škvadra dijeli letke, onda se da nać svega. Od reklama za moto susret do nove ćevabđinice :mrgreen:
 
ivomoto said:
i opet isto pitanje: gdje, na kojem dijelu motocikla je tvoj prijatelj dobio kaznu, ili da prefolmurilam: gdje je kazna dočekala tvoga prijatelja u Karlovcu?
uplatnica je bila zataknuta u plasticnoj kosuljici izmedju sica i rezervoara, tak da je postojana i na rosi  :wink:
Gle, to je bilo 2009, sudski proces jos traje...zalba jedna, druga, treca...tak da se sada ceka presuda od visokog prekrsajnog suda...hebiga ishod je zaista nezivjestan...
PS javim kakva bude presuda
 
eto to se zove konkretna rasparava  :mrgreen:
 
cosanostra said:
uplatnica je bila zataknuta u plasticnoj kosuljici izmedju sica i rezervoara, tak da je postojana i na rosi  :wink:
Gle, to je bilo 2009, sudski proces jos traje...zalba jedna, druga, treca...tak da se sada ceka presuda od visokog prekrsajnog suda...hebiga ishod je zaista nezivjestan...
PS javim kakva bude presuda
Aha... :LOL:
Postupak po prigovoru u 3 stupnja kažeš, a?
Novosti u hrvaCkom pravosuđu!  :LOL: :LOL:
 
cosanostra said:
uplatnica je bila zataknuta u plasticnoj kosuljici izmedju sica i rezervoara, tak da je postojana i na rosi  :wink:
Gle, to je bilo 2009, sudski proces jos traje...zalba jedna, druga, treca...tak da se sada ceka presuda od visokog prekrsajnog suda...hebiga ishod je zaista nezivjestan...
PS javim kakva bude presuda

nemoraš...takav događaj bu sigurno u središnjem dnevniku... :belj: