PC tema

OldBoy said:
    ...windowsi 7 mi na laptopu rade ko sat  :wink: (y)

A kaj sam ti napisal prije 2 tjedna  :whistle:

HIGHLANDER said:
Jebo te HD, procesor i RAM su ti bitni i toga imaš taman za Win 7 ;) :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,233810.msg4368775.html#msg4368775
 
angelo.ma said:
Trebam pomoć-savjet!
Kupio bi djetetu tablet za igrice i slične gluposti, na njuškalu ima more toga pa ne znam šta da tražim. Mislio sam potrošit stotinjak €.

Šta da kupim?
s tab 3
 
    ...i odmah imam pitanje. Na gmailu sam. I čim ga stisnem, ako se nisam prije odjavio, odmah mi ga otvara. Meni to ne paše. Ne želim da svatko tko sjedne za moj laptop otvara poštu u njuška. Prije na Visti je svako skidanje sa interneta bila automatski i odjava sa gmaila pa se morala nanovo ukucavati lozinka. Sada to nije tako. Nešto sam valjda zajebao.

      Kako ponovo vratiti da se OBAVEZNO svaki put ulazi sa lozinkom?
 
planiraš nekog izvrijeđat pa pripremaš teren, kao netko je drugi pod tvojim nickom  :misli: :mrgreen:

stari, zayeban si  8)
 
angelo.ma said:
planiraš nekog izvrijeđat pa pripremaš teren, kao netko je drugi pod tvojim nickom  :misli: :mrgreen:

stari, zayeban si  8)

    ...ne nego sam već jednom imao doma 'kopanje očiju' jer mi se na mail javila neka ženska, a ja prihvatio razgovor, bilo je i slika. Iz prošlosti. Pričamo o gmailu.

    I još nešto. Kako sjebati na gmailu da ti se neko makne iz SVIH registara njegove usrane memorije. Stisnem prva tri slova imena i opet njesra, on mi nudi onu glupaču zbog koje sam imao deset dana komplikacija u kući... 
 
CroKick said:
koji browser koristis?

  ...chorma.

    Prije sam imao mozilu i na njoj ispušio onu svađu. Chroma je na Visti davala diskreciju, mozila ne. Sada se i chroma otvara sama od sebe, jebote
 
u postavkama chrome-a je moguce pobrisati sve kaj je popamtil do sad, il sve il pojedinacno za pokoji servis

a ubuduce koristiti "incognito window", aktivira se gdje i izbornik il preko kratice Ctrl+Shift+N

taj prozor automatski brise sve kaj je u njemu gledano svaki put kad se zatvori, dakle kad se zatvori cijeli prozor, ne samo jedan tab
 
OldBoy said:
    @ deda & okram: sa 2 giga rama vele da bu spor, al meni se ne da 500 kn za dodatne ramove  :mrgreen:

Petljaju, taman je ;) :mrgreen:
 
OldBoy said:
  ...chorma.

    Prije sam imao mozilu i na njoj ispušio onu svađu. Chroma je na Visti davala diskreciju, mozila ne. Sada se i chroma otvara sama od sebe, jebote

Old...

desni klik na ikonu od chome browsera=> properties    u prozorčiću  di ti piše " target" piše ti ovaj text "C:\Users\hrasq71\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe"

ti dodaj još ovo --incognito    dakle ovako ti to treba izgledat  "C:\Users\hrasq71\AppData\Local\Google\Chrome\Application\chrome.exe --incognito


Na ovaj način  svaki puta kada odeš na net preko te ikone chrome browsera  ... history će ti se automatski brisat nakon šta odeš s neta...lozinke ti se neće spremat...itd...

Da si u incognito modu znati ćeš po tome što u gornjem lijevom kutu ekrana imaš sličicu zamaskirang lika...