PC tema

    ...ja uz studentski popust od 50% (sin studira) mogu dobiti ESET NOD 32 (140 kn za dva kompjutora). Trenutno imam free avast i vele mi da je bacanje love kupovina antivirusa, da ovi mukte dobro odrađuju posao.

    Jel to istina?
 
nije Old.... ni s plačenom verzijom nisi 100% siguran...
 
najbolje ti je ako tako radiš kad instalitaš sve nanovonapravit image s Acronisom ili neči sličnim i posli ga samo spičit nazad... da ne moraš sve programe, drivere i sl instalirat
 
netijak said:
nije Old.... ni s plačenom verzijom nisi 100% siguran...

    ...100% siguran nisi nikada. U šest godina korištenja Viste i ESETa niti jednom mi nije 'pao' sistem, a idem fakat na svakakva mjesta po internetu.

    Da opet kupim ESET, ili da ostanem na ovom gratis AVASTu otkad sam prešao na Win 'sedmicu'?
 
KOji su winsi je nebitno, 7 je kao "sigurnija" od Viste... ja volim besplatne stvari, tako da bih išao prvo s tim. ukoliko se pokaže loš uvijek možeš dat tih 140kn (što i nije neka lova)
 
Svakako prvo besplatno isprobati.. Ispostavilo se da je odličan: http://download.cnet.com/Panda-Cloud-Antivirus-Free-Edition/3000-2239_4-10914099.html?part=dl-&subj=dl&tag=button
 
    ...besplatno je jedna od meni dražih riječi. Naročito ako je povezana sa otuđivanjem bilo koje vrste  (y)
 
diesel power said:
Bas zato ne koristim nijedan kad pocne stekat komp windovs nanovo i rjeseno :)

Dok ne skupiš nešto ozbiljnije (tipa kripto virusa) i ne popušiš podatke.
Ili nemaš podatke?
Ili imaš backup?
 
Ma nemam nes bitno, sta mi treba za faks imam na intenetu ili mailu
Slike od dslr-a uploadam na drop box i na hardu ih imam..
 
Windows defender je sasvim zadovoljavajuć za sve što ti treba, ako se ne surfa po "sumljivim" stranicama. svi ovi drugi, koji se placaju, .... bojim se da je bacanje para s obzirom na sofisticiranost malwarea, virusa, ...
 
kad palim komp monitor mi se ne upali.
nego ga moram pritisnit dugme i ugasit ga pa upalit,
nekad više puta nekad jednom i onak mi počne prikazivat sliku pa ugasi, blicA  :mrgreen:
u čem bi mogo bit problem?
 
crobiker1 said:
Kaj imas za konektore? Vga, dvi? Mozda se koji pin sjebal pa gubi kontakt.


Sent from my iPhone

dvi, to jedino da probam onda s drugim kablom
 
Zapru said:
Windows defender je sasvim zadovoljavajuć za sve što ti treba, ako se ne surfa po "sumljivim" stranicama. svi ovi drugi, koji se placaju, .... bojim se da je bacanje para s obzirom na sofisticiranost malwarea, virusa, ...
cini se da si u pravu  :mrgreen: da su se win poboljsali ... http://www.tportal.hr/gadgeterija/tehnologija/370903/Znate-li-koji-je-operativni-sustav-najranjiviji.html
 
crobiker1 said:
probaj. Da nije mozda lg monitor?


Sent from my iPhone

nije, Samsung SyncMaster 2232BW
 
Moj bivsi lg u danima prije konačnog krepavanja je radil samo ako sam mu odstekal napajanje i natrag zastekal lol

Sent from my C6903 using Tapatalk

 
CroKick said:
Moj bivsi lg u danima prije konačnog krepavanja je radil samo ako sam mu odstekal napajanje i natrag zastekal lol

Sent from my C6903 using Tapatalk
zato i pitam dal je lg :mrgreen:


Sent from my iPhone