PC tema

moja toshiba napunija 6 godina neki dan  :D  pljuj pljuj pljuj  :mrgreen:
 
markookram said:
moja toshiba napunija 6 godina neki dan  :D  pljuj pljuj pljuj  :mrgreen:

tl1000 said:
moja evo 11 i radi ko sat  :mrgreen:

samo je minjan ekran i disk  :mrgreen:  (y)

Pričam o ovim novijim,
zato sam i stavil link od ong HP - a koji je koštal vani kad je izašel 1549 $ ;) :mrgreen:

... i 10 put mi je bolji neg tablet  (y)
 
Djoni_ said:
Prodajem neispravan toshiba laptop ekran 17" bez HD (zadržavam za uspomenu) - ciknula matična ploča ostalo ispravno znači uporabljiv ekran dvd itd ... cijena (prava sitnica što bi reka sir Oliver iz Alana Forda) 200 kn za sve ostalo - ponude na PP  :mrgreen: :misli:
Koji model?
 
Satelite L350-146 imao 3 godine jamstva matična krepavela točno nakon 3 godine i 3 mjeseca, prethodni satelite mi trajao 9 godina - mislim da su prethodni navodi o programiranom rikavanju točni samo ne mogu skužiti gdje to upišu  :misli: :misli: :?
Vrijei ekran 17 inča dvd procesor i ostalo ali ne računati da će se popraviti matična je definitivno  :undecided:
 
    ...internet mi je odjednom užasno spor. Jel ima nešto ko 'turnić' na motoru da konstantno mogu pratiti njegovu brzinu?
 
OldBoy said:
    ...internet mi je odjednom užasno spor. Jel ima nešto ko 'turnić' na motoru da konstantno mogu pratiti njegovu brzinu?
Takve stvari imaš obično u nekakvim docking/tune up aplikacijama.
Trenutno mi ništa ne pada na pamet, ali probaj izguglat, a ako se ne varam, i Win7 ima nešto na tu temu (pogledaj pod Control Panel/Display Gadgets, pa ako nema konkretnog, imaš opciju skidanja novih s neta).

(y)
 
Skripter said:
speedtest.net (y)

    ...evo izmjereno:

    PING 39 ms

    Down 0,69 Mbps

    Up    0,34 Mbps

    ...jel to neka normalna brzina ili je fakat usporeno?
 
OldBoy said:
    ...evo izmjereno:

    PING 39 ms

    Down 0,69 Mbps

    Up    0,34 Mbps

    ...jel to neka normalna brzina ili je fakat usporeno?
S obzirom na postignutu brzinu uploada, mislim da imaš ugovoreno bar 10 Mbps, tako da je ovaj rezultat kurac od ovce, da se pristojno izrazim.
 
Shepa said:
S obzirom na postignutu brzinu uploada, mislim da imaš ugovoreno bar 10 Mbps, tako da je ovaj rezultat kurac od ovce, da se pristojno izrazim.

Ja imam minimalnu brzinu MaxADSL-a (paket od 4 megabita) i postizem ove rezultate (bolji download ne mogu imat preko parice jer sam daleko od centrale i tu nema pomoci). Jos moram bit sretan da imam "modem" koji zeli stabilno radit na odnosu signal/sum od 6db. Kad stavim neki drugi, brzina downloada mi je barem trecinu manja jer gadja odnos signal/sum od barem 9db, a tada je brzina manja.
Srecom, radi stabilno i bez pucanja





1_zpsy0wlwl84.png


2_zps8stohxov.png
 
http://www.tportal.hr/gadgeterija/tehnologija/376582/Ovo-je-internet-za-koji-mozda-niste-znali-da-postoji.html  :nervious: :nervious:
 
markookram said:
http://www.tportal.hr/gadgeterija/tehnologija/376582/Ovo-je-internet-za-koji-mozda-niste-znali-da-postoji.html  :nervious: :nervious:

ništa novo... staviš si TOR i "uživaj" ;)

https://www.torproject.org/