PC tema

Pomoc,
instalirao win 10, zajebava Outlook 2007. Radi i on, postu primam normalno, ali ne mogu slati. Doktore, sta mu je?  :mrgreen:

 
Setiraj postavke izlazne pošte.
Server od int.providera.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Zapru said:
da pojednostavim tvoju dilemu (usprkos multi sveznalicama):

http://www.techspot.com/review/1042-windows-10-vs-windows-8-vs-windows-7/

:wink:

na pocetku, bilo je nekih problema ali uglavnom sa laptopima zbog neispeglanih drivera sto su pojedini rjesavali sa driverima 8.1-ce

ugl,ne brines  :mrgreen:

Evo i mojih 50 centi.

Uvijek sam skeptičan kad izađe novi Win i ne srljam.
Ali kako me je (nakon XP-a) sedmica ugodno iznenadila, 10tka me oduševila još više.
S jedne strane vizualno je odstupila pola koraka od pokušaja sa 8micom, s druge strane stari hardware radi prilično solidno s njom.
Čiste instalacije rade izuzetno brzo, najslabije računalo je bilo iz prve serije Intel Dual Core procesora sa 1.5GB RAM.
Onak na dojam, bez nekih mjerenja, radi daleko brže nego W7 na istom hardwareu, možda čak i brže nego XP.
Sve mi je relativno svježe (nekih mjesec dana) i nije neka količina za čvrsti stav (desetak instalacija), ali zasad nemam nikakvu negativnu povratnu informaciju.
Čak sam i sebi digao na desetku sa sedmice i apsolutno sve radi bez problema (uklj. virtualne strojeve (Oracle) i slične zajebanije stvari).
 
Shepa said:
Setiraj postavke izlazne pošte.
Server od int.providera.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

Mislim da je to OK, ali provjerit cu sutra jos jednom. Kad opet nadjem gdje je to  :mrgreen:
Nakon XPa mi je i 8ica bila kao da se komp igra skrivaca sa mnom, ovo je jos gore :pasmater:
 
taj Outlook 2007 je živi užas ... šta nema niš bolje na 10etiki  :shock: :misli:
 
markookram said:
taj Outlook 2007 je živi užas ... šta nema niš bolje na 10etiki  :shock: :misli:

Meni je sve novo ruzno i nepregledno, ja bih se najradje vratio na najstariji Outlook Express
 
OE je bio zakon  (y)

Outlook 2007 se otvara pola godine ... prevelik , prespor , prenepregledan , preužasan jednom riječju  :palacdolje: :mrgreen:
 
DamirK said:
Pomoc,
instalirao win 10, zajebava Outlook 2007. Radi i on, postu primam normalno, ali ne mogu slati. Doktore, sta mu je?  :mrgreen:

Ima dosad taj problem na dvije instalacije, evo jedinog rješenja  (y)
http://www.tenforums.com/browsers-email/10560-outlook-cannot-send-mail.html
 
clox said:
Evo i mojih 50 centi.

Uvijek sam skeptičan kad izađe novi Win i ne srljam.
Ali kako me je (nakon XP-a) sedmica ugodno iznenadila, 10tka me oduševila još više.
S jedne strane vizualno je odstupila pola koraka od pokušaja sa 8micom, s druge strane stari hardware radi prilično solidno s njom.
Čiste instalacije rade izuzetno brzo, najslabije računalo je bilo iz prve serije Intel Dual Core procesora sa 1.5GB RAM.
Onak na dojam, bez nekih mjerenja, radi daleko brže nego W7 na istom hardwareu, možda čak i brže nego XP.
Sve mi je relativno svježe (nekih mjesec dana) i nije neka količina za čvrsti stav (desetak instalacija), ali zasad nemam nikakvu negativnu povratnu informaciju.
Čak sam i sebi digao na desetku sa sedmice i apsolutno sve radi bez problema (uklj. virtualne strojeve (Oracle) i slične zajebanije stvari).

Pričaš li o legalnom ili ilegalnom OS-u ?
 
Ja pitam za 10ku ionda mi kazu da je OK, ma fak :)





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
MA-Zvone said:
Ima dosad taj problem na dvije instalacije, evo jedinog rješenja  (y)
http://www.tenforums.com/browsers-email/10560-outlook-cannot-send-mail.html

To sam probao jucer, ali kad upisem izbaci mi novi red u kojem spominje nesto admin bla i ocekuje da upisem opet jos nesto. Mislim da cu ipak instalirati Mozilu, brze cu se priviknuti nego sto cu ovo rijesiti.
 
DamirK said:
To sam probao jucer, ali kad upisem izbaci mi novi red u kojem spominje nesto admin bla i ocekuje da upisem opet jos nesto. Mislim da cu ipak instalirati Mozilu, brze cu se priviknuti nego sto cu ovo rijesiti.

...ja sam sa chromom zadovoljniji. Ali realno, to je više stvar navike.
 
hondimir said:
Pričaš li o legalnom ili ilegalnom OS-u ?

Pričam o legalnom. (bilo je nadogradnji i čistih instalacija)
Kak se stavlja ilegalno još nemam pojma, nije mi trebalo.
Ako netko ima provjerenu kuhinju...  :mrgreen:

E da, imao sam jedan problem se stavljanjem čistih nakon nadogradnje, javilo mi je da je licenca blokirana na MS serveru.
Ali to je duga i komplicirana priča.
Znači osobno još nisam provjerio da to sa čistim nakon upgradea radi, ali prema forumima bi trebalo.
S tim da product key nema veze, valjda MS kod sebe drži nekakvu bazu hardwarea i pripadajućih licenci.
 
DamirK said:
To sam probao jucer, ali kad upisem izbaci mi novi red u kojem spominje nesto admin bla i ocekuje da upisem opet jos nesto.

Možda traži da upišeš admin pass ako radiš na drugom accountu.
Btw. skužio sam da nadogradnja sa 7mice disablea Administrator account, iako je u 7mici bio enablean.
 
DADO PU said:
Ja pitam za 10ku ionda mi kazu da je OK, ma fak :)





Poslano sa mog Lumia prozora.

Zapru said:
da pojednostavim tvoju dilemu (usprkos multi sveznalicama):

http://www.techspot.com/review/1042-windows-10-vs-windows-8-vs-windows-7/

:wink:

na pocetku, bilo je nekih problema ali uglavnom sa laptopima zbog neispeglanih drivera sto su pojedini rjesavali sa driverima 8.1-ce

ugl,ne brines  :mrgreen:

:LOL:
 
clox said:
Možda traži da upišeš admin pass ako radiš na drugom accountu.
Btw. skužio sam da nadogradnja sa 7mice disablea Administrator account, iako je u 7mici bio enablean.

Nemrem niti procitati kaj trazi koliko je sitno, morat cu slikati pa zumirati  :mrgreen:
Koliko sam ja skuzio trazeci rijesenje problem je Office 2007. Na novijima, 2010. i 3013. se moze ispraviti. 2007 samo jos ja koristim  :mrgreen:
 
clox said:
Pričam o legalnom. (bilo je nadogradnji i čistih instalacija)
Kak se stavlja ilegalno još nemam pojma, nije mi trebalo.
Ako netko ima provjerenu kuhinju...  :mrgreen:

E da, imao sam jedan problem se stavljanjem čistih nakon nadogradnje, javilo mi je da je licenca blokirana na MS serveru.
Ali to je duga i komplicirana priča.
Znači osobno još nisam provjerio da to sa čistim nakon upgradea radi, ali prema forumima bi trebalo.
S tim da product key nema veze, valjda MS kod sebe drži nekakvu bazu hardwarea i pripadajućih licenci.
radio sam i upgrade i clean install. upgrade se bas nije pokazalo dobro, nije se htio lap gasiti na shutdown vec je ostal vrtiti. nakon clean install radi do jaja.

licencni kljuc je kod nekih ugraden u BIOS-u pa ga ni ne trazi (tak je kod mene npr)
 
DamirK said:
To sam probao jucer, ali kad upisem izbaci mi novi red u kojem spominje nesto admin bla i ocekuje da upisem opet jos nesto. Mislim da cu ipak instalirati Mozilu, brze cu se priviknuti nego sto cu ovo rijesiti.

Desni klik miša na cmd i pokreni ga kao administrator i onda upisuj šta ide  (y)