PC tema

Radi  (y)
Sad imam novi problem, mogu mailom poslati PDF dokument kao privitak, ali kad otvoreni dokument pokusam poslati klikom na mail, ne mogu. S windowsima nikad nije dosadno  :LOL: :mrgreen:
 
Zadrzavam sedmicu, hvala.





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
XP mi je stekao do bola :)





Poslano sa mog Lumia prozora.
 
Kome treba XP za neku staru mašinu,a sa novim podrškama:
http://sharewbb.com/windows-xp/

Meni odličan na laptopu iz 2003.g.
 
DADO PU said:
XP mi je stekao do bola :)

Ja nekako nisam stekao dojam da je XP 'problematičan'.
Uvijek se nađe dobar razlog što se dogodilo.
I nema tog OS-a koji pravilnim tretmanom nećeš razjebati (prije svega pričam o MS, a ni Androidi nisu daleko).
 
clox said:
Ja nekako nisam stekao dojam da je XP 'problematičan'.
Uvijek se nađe dobar razlog što se dogodilo.
I nema tog OS-a koji pravilnim tretmanom nećeš razjebati (prije svega pričam o MS, a ni Androidi nisu daleko).
Raznorazne institucije preko kojih vrsim raznorazne usluge su mi sugerirali da metnem 7 :)
 
DADO PU said:
Raznorazne institucije preko kojih vrsim raznorazne usluge su mi sugerirali da metnem 7 :)

pa jesam ti odma rekel, ali nisi faca ak nemaš Win 10 ;) :mrgreen:

nude, ali još bum se strpil, jebeš OS ak moraš bit IT maher da bi mu sve dječje bolesti otklonil  :palacdolje:
 
Sedmica je puno stabilnija, ja trenutno koristim desetku i sto se tice rada na njemu prilicno je dobro i vrlo lako se covjek navikne ali sedmica kao sto rekoh mi je puno stabilnije radila nego desetka.
 
SpoRRi said:
Sedmica je puno stabilnija, ja trenutno koristim desetku i sto se tice rada na njemu prilicno je dobro i vrlo lako se covjek navikne ali sedmica kao sto rekoh mi je puno stabilnije radila nego desetka.

Jesi nadogradil ili na čisto?
Tek mi je desetak dana od nadogradnje i zasad ne vidim problema.
Ako ih bude, tu je Acronis image ;)
 
SpoRRi said:
Sedmica je puno stabilnija, ja trenutno koristim desetku i sto se tice rada na njemu prilicno je dobro i vrlo lako se covjek navikne ali sedmica kao sto rekoh mi je puno stabilnije radila nego desetka.
8.1 je ispeglana 7-ica (kolko sam skuzio u recenzijama)
 
Zapru said:
8.1 je ispeglana 7-ica (kolko sam skuzio u recenzijama)
osim kaj se treba jebat s jednom procesom kaj zdere cpu. Bas se jucer susrel s tim.
Zderal je 80% cpu. Jos ga nisam uspel maknuti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
crobiker1 said:
osim kaj se treba jebat s jednom procesom kaj zdere cpu. Bas se jucer susrel s tim.
Zderal je 80% cpu. Jos ga nisam uspel maknuti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hmmm. vidis, imal sam predinstalirane win. kad sam radio upgrade, imao sam problema. onda sam napravio clean instal od 0 - i radi ko zmaj. tak i sa 7 na 8.1 i sa 8.1 na 10.

ocito kod upgradea ostane smeca u reg-u ....

i da, uvijek su radili probleme driveri od Lenova. kad sam ostavio da su driveri od Microsofta koje on automatikom stavi za moj lap, redi ko avion
 
Zapru said:
hmmm. vidis, imal sam predinstalirane win. kad sam radio upgrade, imao sam problema. onda sam napravio clean instal od 0 - i radi ko zmaj. tak i sa 7 na 8.1 i sa 8.1 na 10.

ocito kod upgradea ostane smeca u reg-u ....

i da, uvijek su radili probleme driveri od Lenova. kad sam ostavio da su driveri od Microsofta koje on automatikom stavi za moj lap, redi ko avion
lap je novi s ducana. Jedino ak su oni kaj tam petljali.

I hp je.

Nisam imal jos vremena praf se poigrat s tim. Sutra bum imal taj lap na cijeli dan pa se bu rijesilo. Ali kad sam videl da je cpu na 100% a nis nije pokrenuto malo sam zinul  :LOL:
 
    ...na laptopu imam Win 7. Svakih pet sekundi neki kurac 'klanka' u njemu, nešto ko zvono, 'din-don'. Nisam dobio nikakav mail, nikakav chat, niko me ne zove na skyp.

    Zašto 'klanka' i kako to prekinuti?