PC tema

Zapru said:
racunaj na mogucnost carine ak je prek 100$... :wink:
Sta nisu mobovi i elektronika na 0%carine? Samo bitno da nije kopija...
 
Kolko vrijedi komp?
Amd phenon 2 X2 545
Gigabaytova plaoca ga- 770- ds3 mislim da je
Nvidia gtx260
Corsair 1066mhz 4 gige rama
Lc power 600w napajanje
Monitor samsung syncmaster2232bw
Segate 1tb
Segate 500giga
Segate 160giga
 
Face_Off said:
Sta nisu mobovi i elektronika na 0%carine? Samo bitno da nije kopija...
Ova Onda nije kopija :LOL: koliko sam zguglal,da su odlicna firma,jedino kaj je ovaj tablet ko ipad :mrgreen:.Ima i finu tipkovnicu,posebno se narucuje
 
za elektroniku nema carine,osim 10tak kuna troskova pregleda,ako ne prodje ispod radara : :mrgreen:,za ostalo ima, frend narucival nekakve monster :mrgreen: kacige i platil oko 45% troskova carine i pdva na iznos racuna
 
trebam ogromni, najveći,  bežični miš, za svoju ručerdu,
pa ako može neki link

- ne treba imati one gamer-ske fore - čisto klasika L-D i kotačić  :mrgreen:
 
prpa said:
Ova Onda nije kopija :LOL: koliko sam zguglal,da su odlicna firma,jedino kaj je ovaj tablet ko ipad :mrgreen:.Ima i finu tipkovnicu,posebno se narucuje

Pa mozda ti naplate pdv a mozda i ne - racunas da hoce a ako prodje prodje  :mrgreen:
Carinit ga ne bi smjelo  (y)

Nisan ni ja zna pa san pita davno kad sam sebi mob naruciva  :shock:
 
prpa said:
za elektroniku nema carine,osim 10tak kuna troskova pregleda,ako ne prodje ispod radara : :mrgreen:,za ostalo ima, frend narucival nekakve monster :mrgreen: kacige i platil oko 45% troskova carine i pdva na iznos racuna
interesantno.... idem googlat zakon pa da vidim jer to bi mi super leglo za jednu narudzbu :mrgreen:
 
Face_Off said:
Pa mozda ti naplate pdv a mozda i ne - racunas da hoce a ako prodje prodje  :mrgreen:
Carinit ga ne bi smjelo  (y)

Nisan ni ja zna pa san pita davno kad sam sebi mob naruciva  :shock:
znaci i sport kamere koje su preko 100$ ide maksimalno +25% pdv-a?
 
Zapru said:
interesantno.... idem googlat zakon pa da vidim jer to bi mi super leglo za jednu narudzbu :mrgreen:
Jesi zguglal kaj? Cital sam na par ovih frik foruma :mrgreen:, mobil hr.  i jos neki,njihova iskustva i nitko nije placao carinu na tablete i mobitele
 
prpa said:
Jesi zguglal kaj? Cital sam na par ovih frik foruma :mrgreen:, mobil hr.  i jos neki,njihova iskustva i nitko nije placao carinu na tablete i mobitele
ispada da nema carine... znaci sranje je sa pdvom  :? ma gledam onu novu 4k kameru od Yi 250$ i ak me opale sa pdvom to je onda cca 2tkn  :(