PC tema

Sredju said:
Pozz.
Ispao mi je Hard na pod, sva sreca, bio je zagasen.
Sad kad ga nastekam na laptop on samo isprekidano pisti.
a kako bi mogao biti upaljen kad ti je ispao ?
 
SpoRRi said:
Rjesenje ti je da uzmes novi jer sve je to danas radeno od kurca.
mislim da ove nekad/sad fore nemaju apsolutno veze, diskovi su krepavali i nekad bez beda ako si igrao puno igrica kao ja :mrgreen: (pa je svako malo bilo nogom u komp)
Sredju said:
Otvorio sam ga
ovo je definitivno pomoglo :mrgreen: mada je nebitno, pomiri se s tim i kupi novi disk, po mogućnosti ssd pa na njemu drži bitne podatke (y)
 
Plan mi je izvaditi diskove iz pokvarenog hard drive i probati ih u jednom istom takvom u kojem je ispravan citac.
Firme traze od 300 eura pa nagore.
 
ne, al ozbiljno, snimaj to, i stavi na jubito, za antologije
 
Sredju said:
Plan mi je izvaditi diskove iz pokvarenog hard drive i probati ih u jednom istom takvom u kojem je ispravan citac.
Firme traze od 300 eura pa nagore.

Sretno! Gledaj onu okruglu "plocu"  da ne ostetis i ne stavljaj prste na nju.  A taj sto ti trazi 300 eura ti ne moze garantirati da nece sutra riknut nakon popravka.  Ako ti nisu bitni podatci preporucam da uzmes novi.


Imas raznih cloudova za bitne podatke cisto da znas i mozes ih uvijek povuci sa neta kada ti trebaju
 
Sumnjam da traži 300EUR za servis.
Disk je tu nebitan.
Traži za spašavanje podataka.
Ali to vjerojatno može samo dok ga nisi sam "popravljao" i sredio do kraja.
 
clox said:
Sumnjam da traži 300EUR za servis.
ja mislim da 300 eura nije puno za takav posao, ali balkanac je uvijek pametniji, pogotovo ako se maknuo s balkana, tada je najpametniji :mrgreen:
 
Nije poanta u tome da li je puno, nego što je prevelika zajebancija popravljat tako nesto.
Necu  niti spominjat da se disk otvara u komori bez prasine i kontroliranom atmosferom.
Fokusira se na skupu stvar...podatke.
 
ma bespredmetno je uopće raspravljati o tome

nadam se da će biti još koji apdejt ili video :shock: :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
ja mislim da 300 eura nije puno za takav posao, ali balkanac je uvijek pametniji, pogotovo ako se maknuo s balkana, tada je najpametniji :mrgreen:
nije puno.... ako stvarno rastavljaju disk.... što se rijetko radi...
ali iste pare uzmu jelenima i za izvrtit chkdsk ili još gore samo spojit disk i prekopirat podatke..... uvrh glave spojit na elektroniku drugog diska........

btw... isto sam u redu za video uradak reparacije u mehaničarskoj radionici.....
 
Jel se netko susreo s ovim?  http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_263284.html?wid=3. vrijedi cemu?
 
prpa said:
Jel se netko susreo s ovim?  http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_263284.html?wid=3. vrijedi cemu?

This item in (EU warehouse) ships to 24 country(s)
nas nema na popisu, još nismo u EU ;) :mrgreen:

inače bi kupil unučadi odma da mi mobitel ne uzimaju za gledat crtane  :mrgreen:
 
Salju,pitah ali ne znam jel to netko ima pa da veli ,windoze i android u jednoj skatuli :LOL:
 
prpa said:
Salju,pitah ali ne znam jel to netko ima pa da veli ,windoze i android u jednoj skatuli :LOL:

:shock: