pegaso 650 - 2000 god - pitanja

Čim se čuje taj udarac znači da je nešta već dobilo po piksi....možda samo "ležaj"  ,a možda i kućište.  :palacdolje:

Uglavnom nešta od ove ekipe na slici  :?
 
pronašao sam ležaj bendixa i to na njuškalu.

Jel to to što bi bilo pametno zamijenit?
http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/pegaso-650-lezaj-bendixa-anlasera-cod-0958857-799kn-oglas-1363315
pegaso-650-lezaj-bendixa-anlasera-cod-0958857-799kn-slika-3081331.jpg
 
zwer_1982 said:
pronašao sam ležaj bendixa i to na njuškalu.

Jel to to što bi bilo pametno zamijenit?
http://www.njuskalo.hr/motori-dijelovi/pegaso-650-lezaj-bendixa-anlasera-cod-0958857-799kn-oglas-1363315
pegaso-650-lezaj-bendixa-anlasera-cod-0958857-799kn-slika-3081331.jpg
:mrgreen:
u zadnje vrijeme ležajeve mu ja prodajem ... :LOL:
380 kn i tvoj je... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
zwer_1982 said:
ajmo Mr DaRRth Vader , u iščekivanju sam vašeg potvrdnog odgovora :D
ja uvijek mogu... :mrgreen:  The Force is strong inside me... don't forget  :mrgreen: :LOL:
pitanje je da li ti možeš...
 
@ danijel044...
a ja mislio da je tema ozbiljna   :mrgreen:
:box: :box: :box: :nasilni: :nasilni: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust: :pelvic_thrust:

biso1 said:
Pa nije valjda tak grdo? :misli:
zasigurno i provjereno nije  :wink:
 
DaRRth Vader said:
ja uvijek mogu... :mrgreen:  The Force is strong inside me... don't forget  :mrgreen: :LOL:
pitanje je da li ti možeš...

Ja ću se potrudit, al to će bit tek tamo za mjesec-2.
Inače iskustvo me naučilo da je popravak kod stručne osobe najjeftiniji popravak.


Inače jučer sam promijenil ulje (ponosan sam na sebe :D). U ulju je bilo više benzina nego njegove osnove... Mislim da je to zbog starosti i povremenog paljuckanja jer motor nije vožen?
Čini mi se odmah kako mirnije radi, lakše se šalta i manji je taj povratni udarac. Jel moguće da je to sve zbog ulja?
 
Imam isti problem kao Zwer... Kada pali doslovno kao da preskoci i zacvili a kada ga gasim onda Lupi.....
Bio sam ovako u Aprilinom servisu i cijeli ser je Onako Brutalnih 4500kn cirka ....

Ps... Koliko sam shvatio Preporuku sam dobio, Da navodno Dijelovi su duplo jeftiniji U Bmw-u jer su navodno identicni motori
Aprilia Pegaso i Bmw Gs650F , te da su mnoge stvari ispativije tamo....
Malo sam u svemu tome . :misli:Nedavno sam kupio apriliu (y) , pa svaki savijet dobro dode HVALA :D
 
Uh mislim da je kod tebe još poodmaklija faza. Moj pali čisto normalno, na prvi zub, nema preskakanja ali kod gašenja mu lupi kontru... :(

probaj to čim prije riješit možda još nie prekasno
 
Ćerajte te kante u Garage arts. Hebali vas bendixi da vas hebali..... :LOL: :LOL:
 
Gle onoo nekada na Zub ulovi nekada ne .... Sve Ovisi  :misli: ....
Ajmo tko se nudi za slaganje :D i How Mucooo  :jesus: :LOL:
 
Grrrrrrrrrrrr Mora da dobro onda slaze :))) Sve u svemu Gospon Darth Wader Neka kava pa dogovor oko svega jer nezelim ostat na cesti:)))