pegaso 650 - 2000 god - pitanja

trebala mi je cijela vječnost da prokužim povežem da dotični gospodin ima radionu i preofesionalno se bavi servisiranjem!

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,205314.0.html
 
zwer_1982 said:
trebala mi je cijela vječnost da prokužim povežem da dotični gospodin ima radionu i preofesionalno se bavi servisiranjem!

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,205314.0.html


Nisi ti zwer, ti si brzi....


:LOL: :LOL:

(y)
 
Ljudovi Pitanjce Jedno Malooooo :)))
Znam da nis ne dobivam osim zvuka i malo vise zraka ....
ALI posto imam kemiju od ispuha i Fino Urla :D da pitam koliko mi se na frge isplati preko ljeta stavljat Gljive na frge ....
I jel bi notmalno se ponasao Motor ... Jer svako malo nadem dosta Benzina u Airbox-u ...  
Ne filjim ga, pa vjerojatno dosta baci u box , jer ne proguta benzin  ......
Da si DETE veselje Oko Zvuka Stvori  hahahahaha :jesus: :LOL: :jesus: :LOL: :mrgreen:

E da Jel moguce da bi Vlaga i Kiša radila probleme  ....... :(
 
DaRRth Vader said:
ja uvijek mogu... :mrgreen:  The Force is strong inside me... don't forget  :mrgreen: :LOL:
pitanje je da li ti možeš...
- sila se to sad kaze?  :mrgreen:
:LOL:  :lolcry:

ipodairbrush said:
Preporuku sam dobio, Da navodno Dijelovi su duplo jeftiniji U Bmw-u jer su navodno identicni motori
Aprilia Pegaso i Bmw Gs650F
, te da su mnoge stvari ispativije tamo....
Malo sam u svemu tome . :misli:Nedavno sam kupio apriliu (y) , pa svaki savijet dobro dode HVALA :D
:shock: :misli:
 
Pa da Dali sada na šaraf ili su identicni u nekim dijelovima ali jesu ....
Jer Npr prijasnji vlasnik kupovao dosta dijelova u Tomić-u jer su duplo jeftiniji nego Aprilia .....  8)
 
ipodairbrush said:
Pa da Dali sada na šaraf ili su identicni u nekim dijelovima ali jesu ....
Jer Npr prijasnji vlasnik kupovao dosta dijelova u Tomić-u jer su duplo jeftiniji nego Aprilia .....  8)

slični jesu i to vrlo te imaju dosta istih dijelova......

većina vlasnika i ne zna da je motor sastavljan u apriliji  :LOL: :LOL: :LOL:
 
eto dokle je recesija dovela svijet...da bmw rade talijani  :zid: :zid: :chainsaw:

cekam samo ove bavarce da i njih cujemo  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
VooDoo said:
eto dokle je recesija dovela svijet...da bmw rade talijani  :zid: :zid: :chainsaw:

cekam samo ove bavarce da i njih cujemo  :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Nema to veze s recesijom, a motor nije ni talijanski ni njemački..... (y)
 
pitanje: jel se da na originalnim auspusima nešto uradit po pitanju zvuka pošto je s njima ubijen zvuk?

Meni je orginalni ispuh, samo je rastavjen bio i iscupan prigusivac i bas se dere Onakoooo Brutalno ....
Jedino sta bi napravio jos bi ih nekako dao ili izkromirat ili nes da nisu crni .... Ali inace prezadovoljan....
Evo Npr sta sam nasao na netu.... S time da je moj jos jace otvoren....




Nadam se da pomaze :)))

PS dajte plizzz Pitao sam Oko Filtera otovrenih kaj niko nemre pomoć :shock: :misli: Tuzan sam hahahaha :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ipodairbrush said:
pitanje: jel se da na originalnim auspusima nešto uradit po pitanju zvuka pošto je s njima ubijen zvuk?

Meni je orginalni ispuh, samo je rastavjen bio i iscupan prigusivac i bas se dere Onakoooo Brutalno ....
Jedino sta bi napravio jos bi ih nekako dao ili izkromirat ili nes da nisu crni .... Ali inace prezadovoljan....
Evo Npr sta sam nasao na netu.... S time da je moj jos jace otvoren....




Nadam se da pomaze :)))

PS dajte plizzz Pitao sam Oko Filtera otovrenih kaj niko nemre pomoć :shock: :misli: Tuzan sam hahahaha :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
hoćeš bolnu istinu izgleda.... :LOL:

sve što radiš je krivo, najbolje ide sa originalom, ARROW ili Leovince još prolaze... ostalo prazan skup  :wink:
 
Oso Bendix u Pm...... Zujao sam okolo i trazio sve i svasta .., rastavio ga nisam ali gle, cuje se i rosta kao da sam gazio zupcanike po otpadu .... :(
Sve u svemu trazio sam hrpu informacija , hrpu ducana zvao , i hrpu cijena dobio....
Jedna Zanimljiva Inf. je da navodno od Ktm Duka II ide bendix samo sta je pitanje zupcanika jel isti ... A cijene su razlicite :
Aprilia Bendix komplet cc 4500kn
Bmw bendix 1800kn
Ktm Bendix 1300 kn Ukoliko sve pase ...
Info oko ktm-a je procurila tokom price sa jednim od trgovaca sa dijelovima ... navodno je neki gospodin zatrazio set od Ktm-a Duka II , a namjenjen za Pegasa..
S tome da ga je Prodavac uredno upozorio da tesko da pase , s cime ga je Kupac poklopio i rekao da Paše i da posalje samo....
E sada .. Inf Uvijek dobro dode .. Jos nisam nis dirao , I Iskreno NEMISLIM solo jer mi se neda raditi dupli posao ... Eto Sta reci osim HEBI GA JOS JEDNA SERISKA GREŠKA....
Samo sta je zalosno .Da Sta god kupim,  Uvijek prvo moram Slagat  :palacdolje: :palacdolje: :? :shock:
Ali OK navikao pa Krecem dalje :) Ima bar vremena za neke druge stvari sloziti , a mozda cak i polakirat i neki Airbrush staviti na njega :)))
pozz Ipod
 
Koliko se sad mogu prisjetit i koliko sam pratio ovu temu, ne pase komplet od ktm-a vec samo lezaj uz neke preinake, al srecom ima tu ljudi koji to znaju sa sigurnoscu pa ce se valjda neko javit (y)
 
biso1 said:
Koliko se sad mogu prisjetit i koliko sam pratio ovu temu, ne pase komplet od ktm-a vec samo lezaj uz neke preinake, al srecom ima tu ljudi koji to znaju sa sigurnoscu pa ce se valjda neko javit (y)
evo javljam se ...  :mrgreen:  :LOL:
a sve ostalo mogu u garaži  :mrgreen:
 
hm, ja sam smanjil ler gas, bil je na 1900rpm, sad je na 1400-1500  i sad mi je manji povratni udarac a dosta puta ga ni nema...



Nego otišal mi je puž brzinomjera, cijela hrvatska ukljućujući i generalnog zastupnika našli su samo jedan komad. Po katalogu ispadaju dva moguća ali ne piše u čemu je razlika. Sad kad sam ga konačno dobio skužio sam da je razlika u proizvođaću, da su te dvije opcije ITI i CEV. Meni je na motoru sat od ITI-a a normalno taj jedini mogući dobavljivi puž je od CEV-a. Dali je neka razlika u njihovim prijenosima ili su isti?
Namontiral sam ja ovog i radi sad kolko točno pokazue je pitanje....