PH- Bjelovar- Križevci

KAZE

New member
Pozdrav.

Danas čitam u novom pravilniku HMS-a da je startnina za PH u Bjelovaru i Križevcima 1.000,00 kuna :palacdolje:

Pa dobro jel su ovi u savezu normalni ili ?

Htio bi da se pod hitno netko iz saveza očituje ovdje na forumu.
Mislim nije dovoljno šta se vozimo po gradovima i šta nas te utrke koštaju strašno puno da nas još vlastiti savez
PLJAČKA!!!!! :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
Ulične utrke--- šta su to utke? :LOL: :LOL:
Pa nebudimo smješni pa tamo se i skuteri brže voze. STRAŠNO.

Dajemo hrpu i hrpu novaca u HRVATSKI MOTO SPORT i šta dobijemo? 1 minutu na HTV-u  i pišljivi pehar a za šta?
Da bi si FUNKCIONERI IZ SAVEZA mogli naplačivati strašne dnevnice.
Ili da dođemo u Bjelovar a organizator se nije udostojio osigurati niti struju.O ovakvim sramotnim stvarima bi se trebalo pisati po novinama tako da ljudi znaju šta naši dečki koji voze PH proživljavaju.
Sve u svemu SRAMOTA.

Dario- KMS-Kawasaki Racing team
 
 
Da, tih 1000kn startnine je i meni zapelo za oči. Mislim da bi realno trebalo biti barem 2500kn.
 
Suzuki Eurorent Racing Team nece sudjelovati u gradskim utrkama, barem ne dok je ova "vlast" i barem ne dok se direktor discipline ne udostoji pozvat vozace i organizatore utrka na jedan sastanak.
U koliko se gore navedeno ne desi, lako moguce da se SERT nece niti pojaviti na svim utrkama PH vec cemo voziti Alpe Adrija prvenstvo i Happeninge.
 
Saša 69 said:
Suzuki Eurorent Racing Team nece sudjelovati u gradskim utrkama, barem ne dok je ova "vlast" i barem ne dok se direktor discipline ne udostoji pozvat vozace i organizatore utrka na jedan sastanak.
U koliko se gore navedeno ne desi, lako moguce da se SERT nece niti pojaviti na svim utrkama PH vec cemo voziti Alpe Adrija prvenstvo i Happeninge.

Pozdravljam takvu odluku  (y) primjer SERT-a bi trebali sljediti i ostali timovi/vozači  (y)
 
E šupcima pozdrav , od mene 1000 kuna nebuju vidli ... nek se jebu , nek imaju jednog majmuna manje za gledat  :palacdolje: :palacdolje: :jesus: :jesus:



.... sad definitivno idem enduro vozit ... jedino ak i tamo nije "danak u krvi"  !!! :shock: :shock: :(
 
Saša 69 said:
Suzuki Eurorent Racing Team nece sudjelovati u gradskim utrkama

bravo  (y)

bas sam htio reci

mogli bi svi bojkotirat te 2 utrke pa nek se fuckaju u savezu
 
KMS-Kawasaki Racing team objavljuje da NEĆE nastupiti na gradskim utrkama i da će u toj odluci podržati SERT.

Pa nek se gospoda iz saveza sami voze. Jedino ako će nam dopustiti da svaki vozač vozi po jednog funkcionera iz HMS-a na utrci kao suvozača. U tom slučaju KMS-KRT ovog trena prerađuje svoje motore u dvosjeda. :mrgreen:
Pa da vide gdje se vozimo i na šta to lići. :x
 
romel said:
Totalna sramota, ne vozim ali mislim da je 200,00 kuna realno da si organizator moze malo pokrpati rupe (troskove)

Pozdrav!

Zašto vozači moraju krpati rupe u proračunima organizatora?  :misli:
 
Mi u nas proracun uopce nismo unjeli trosak startnina. Iskreno zato jer smo zaboravili a i ovako nam se vrti u glavi od konacne cifre ali mi je sad bas pala jedna ideja na pamet. Cim se zavrsi ova fama sa predsjednistvom i upravom saveza, napisat cu savezu mail da u 2008. godini team ne misli placati startnine na utrkama jer smatra da je kroz stranicu i kroz svoj angazman u hr. motosportu zasluzio da mu u 2008. godini statnine podmiri HMS. Trosimo brdo para od nas i od sponzora zbog podizanja atraktivnosti utrka, zbog postavljanaj svega na visi nivo. Kada smo prosle godine urpavo mi zakuhali pricu oko teamova, slepera, hostesa i slicnoga, sve se prasilo vec od 11. mjeseca. Svi su pricali samo o utrkama. Sad kada smo mi zatihnuli, kad ne pisemo ko ce voziti za koji team, kad ne razglabamo o tome, pojam PH djeluje kao prije nekoliko godina. veca prasina se digla oko djurinog V_Tvin kupa nego oko cijelog PH.
 
Saša 69 said:
Mi u nas proracun uopce nismo unjeli trosak startnina. Iskreno zato jer smo zaboravili a i ovako nam se vrti u glavi od konacne cifre ali mi je sad bas pala jedna ideja na pamet. Cim se zavrsi ova fama sa predsjednistvom i upravom saveza, napisat cu savezu mail da u 2008. godini team ne misli placati startnine na utrkama jer smatra da je kroz stranicu i kroz svoj angazman u hr. motosportu zasluzio da mu u 2008. godini statnine podmiri HMS. Trosimo brdo para od nas i od sponzora zbog podizanja atraktivnosti utrka, zbog postavljanaj svega na visi nivo. Kada smo prosle godine urpavo mi zakuhali pricu oko teamova, slepera, hostesa i slicnoga, sve se prasilo vec od 11. mjeseca. Svi su pricali samo o utrkama. Sad kada smo mi zatihnuli, kad ne pisemo ko ce voziti za koji team, kad ne razglabamo o tome, pojam PH djeluje kao prije nekoliko godina. veca prasina se digla oko djurinog V_Tvin kupa nego oko cijelog PH.

(y)
 
Saša 69 said:
Mi u nas proracun uopce nismo unjeli trosak startnina. Iskreno zato jer smo zaboravili a i ovako nam se vrti u glavi od konacne cifre ali mi je sad bas pala jedna ideja na pamet. Cim se zavrsi ova fama sa predsjednistvom i upravom saveza, napisat cu savezu mail da u 2008. godini team ne misli placati startnine na utrkama jer smatra da je kroz stranicu i kroz svoj angazman u hr. motosportu zasluzio da mu u 2008. godini statnine podmiri HMS. Trosimo brdo para od nas i od sponzora zbog podizanja atraktivnosti utrka, zbog postavljanaj svega na visi nivo. Kada smo prosle godine urpavo mi zakuhali pricu oko teamova, slepera, hostesa i slicnoga, sve se prasilo vec od 11. mjeseca. Svi su pricali samo o utrkama. Sad kada smo mi zatihnuli, kad ne pisemo ko ce voziti za koji team, kad ne razglabamo o tome, pojam PH djeluje kao prije nekoliko godina. veca prasina se digla oko djurinog V_Tvin kupa nego oko cijelog PH.
Mislim da će "ludilo" oko PH početi pred samu sezonu, kad će po mojem mišljenju to bit puno interesantnije i zanimljivije od trka na motohappeningu. Također,moj prijedlog je da se uvede kladionica na ph, slična kao na motoplus forumu, samim tim bi i zanimanje za prvenstvo poraslo. Isto tako, najavljivali ste da ćete poraditi na predstavljanju naših vozača, pa za početak krenite od toga. A sve rečeno za gradske trke podržavam, one nitkome ne trebaju, shvaćam da gradovi drže do svoje tradicije al ovdje su ipak životi u pitanju i vrlo veliki troškovi u slučaju udesa, samo zato da bi se narod veselio. Tko želi pratit trke, za to postoji staza, ne grad ili neka naprave cestu i izletne zone kako treba pa se onda može o tome razgovarati.
 
Vedran_ZG said:
Mislim da će "ludilo" oko PH početi pred samu sezonu, kad će po mojem mišljenju to bit puno interesantnije i zanimljivije od trka na motohappeningu. Također,moj prijedlog je da se uvede kladionica na ph, slična kao na motoplus forumu, samim tim bi i zanimanje za prvenstvo poraslo. Isto tako, najavljivali ste da ćete poraditi na predstavljanju naših vozača, pa za početak krenite od toga. A sve rečeno za gradske trke podržavam, one nitkome ne trebaju, shvaćam da gradovi drže do svoje tradicije al ovdje su ipak životi u pitanju i vrlo veliki troškovi u slučaju udesa, samo zato da bi se narod veselio. Tko želi pratit trke, za to postoji staza, ne grad ili neka naprave cestu i izletne zone kako treba pa se onda može o tome razgovarati.

Ne slažem se... :palacdolje:
 
Kako je tužna ta polemika oko plaćanja startnine.Imam potrebu komentirati ali ne na način da stanem na jednu stranu i navijam.Imam mišljenje o tome.
Dakle za sve što nevalja pa i u navedenom slučaju odgovoran je savez.Oni grade svoju priču na vozačima i utrkama a to sve rade organizatori utrka i vozači bez saveza.Najodgovornija uloga je uloga vozača .Oni (vozači)su na sceni i plačaju montažu te scene a uspjeh predstave ide HMS-u i organizatorima.Oni nebi trebali ništa plačat a trebalo bi im dat i vrijedne nagrade za uspjehe.Gdje su tu prava vozača.Vozači moraju biti integralni dio saveza a nisu.Kako se vidi ovim autokratskim vođenjem saveza još je više problema.
 
Saša 69 said:
Mi u nas proracun uopce nismo unjeli trosak startnina. Iskreno zato jer smo zaboravili a i ovako nam se vrti u glavi od konacne cifre ali mi je sad bas pala jedna ideja na pamet. Cim se zavrsi ova fama sa predsjednistvom i upravom saveza, napisat cu savezu mail da u 2008. godini team ne misli placati startnine na utrkama jer smatra da je kroz stranicu i kroz svoj angazman u hr. motosportu zasluzio da mu u 2008. godini statnine podmiri HMS. Trosimo brdo para od nas i od sponzora zbog podizanja atraktivnosti utrka, zbog postavljanaj svega na visi nivo. Kada smo prosle godine urpavo mi zakuhali pricu oko teamova, slepera, hostesa i slicnoga, sve se prasilo vec od 11. mjeseca. Svi su pricali samo o utrkama. Sad kada smo mi zatihnuli, kad ne pisemo ko ce voziti za koji team, kad ne razglabamo o tome, pojam PH djeluje kao prije nekoliko godina. veca prasina se digla oko djurinog V_Tvin kupa nego oko cijelog PH.
Pozdravljam ovaj post (y). Činjenica je da se o Hrvatskom cestovnom motosportu i nema šta za napisati u ovoj pauzi prvenstva. 1000 kuna bi vozači trebali dobiti da voze po gradu, pogotovo po gradovima u kojima te utrke predstavljaju jedan od glavnijih događaja općenito tijekom godine.
Uvijek sam bio za gradske utrke radi razvoja motosporta i sredina i znam kakve sve probleme imaju organizatori tih gradova. Savez im ovo nije smio napraviti!
 
Makar nisam vidio novi pravilnik, nekako mi se cini da je on krivo protumacen. jeste li vi sigurni da se cifra od 1000 Kn spominje kao startnina vozaca. Da nije 1000 Kn cifra koju klub-organizaotr placa savezu za upisninu ili sta vec ?!?
 
Saša 69 said:
Makar nisam vidio novi pravilnik, nekako mi se cini da je on krivo protumacen. jeste li vi sigurni da se cifra od 1000 Kn spominje kao startnina vozaca. Da nije 1000 Kn cifra koju klub-organizaotr placa savezu za upisninu ili sta vec ?!?

jer nema logike da startnina na Grobniku bude 400,00 kn a u Krizevcima 1000,00. Dobro pitanje Sasa.
 
Evo informacije iz prve ruke...startnine ostaju iste kao i do sada! (y)
Čua sam se danas sa Darkom Rogulićem i rekao mi je da startnine, a i sve ostalo ostaje isto kao i do sada. Rastu jedino neke kazne za veće prekršaje.

Više o tome uskoro...