PH- Bjelovar- Križevci

Saša 69 said:
on je mislio na PH ali ja iskrenomislim da bi na ulasku u rupu (brzi desni) letili van ko muhe  :mrgreen: :mrgreen:

Pa za PH bi valjda trebalo isto tako dobiti nekakvu homologaciju (barem od Hr saveza), ali obzirom da je staza registrirana "kontra ure" neznam dal bi se smjelo, uostalom sumnjam da se nekome da zajebavat s time.
A što se tiče ulaza u rupu dalo bi se tu umanjit brzinu već nešto ranije...al u konačnici se postavlja pitanje čemu komplicirat hebiga,
....no mislim da je sve bolje od gradskih rubnjaka, stupova i okućnica  :LOL:...ottom potom, van teme smo
 
burnout said:
Ak se vozi vise put na grobniku, jel se nemre slozit da se jedna trka vozi u kontra smijeru?  :misli:

Svaka čast. (y)
Pa bolje i to nego jurcat po gradu.
A što se tiće Camleka i njegove vožnje, pa šta ti misliš da bi on svoju Yamahu koja vrijedi 200.000 eura stavio na cestu i vozio s njom po gradu. Čuj što je njemu 200.000 to je meni 10.000 eura.I stvarno mi nije svejedno razbit motor na jednoj nazovimo utrci u gradu.

1998 godine smo vozili 5 grobnika, Misano, Zeltweg, Hungaro, Križevce, Šibenik, Požegu, Maribor.

S tim da se Maribor vozio po Aerodromu. Pa imamo i mi aerodrome kolko ja znam. :misli:
Ako ništa neka obrnu krug po grobniku i eto trke.Stave koju šikanu da uspore stazu zbog izletnih zona i Super.

Ima se gdje vozit samo da nije sve zbog novca i zarade.
Što se tiće AA utrka. Tko to želi vozit neka vozi i tu utrku ali trka PH mora biti odvojena. Jer ako ćemo tako gledat ajmo onda stavit i Europsko i Svjetsko i Državno u jednu trku pa šta bude. A ako je umor problem e onda jebemti vozaća ako nemože odvozit 25 krugova po stazi. (y)

Pozdrav svima.
 
Eto imam jos jedno pitanje, sto sve treba napravit da se recimo na stazi u Novom Marofu odvozi trka, znam da je staza spora, al se moze vise konfiguracija napravit, tak da se ima gdje i rastegnut motore, znam da ekipa zna potegnut i do 160. Sigurnije je od bilo koje gradske.
 
Saša 69 said:
Mato ajde ne laprdaj, ti se tako i onako sjebes na pocetku sezone pa ne potrosis niti 10% novaca koje trose drugi vozaci a kao aktivni si trkac  :jesus:
jebote kolko onda drugi troše ak ja 10 % ne potrošim, na hungaru u 4 mj sam potrošio 2 para,  z bjelovar sam moro novu zadnju uzet koja je bila i z kž, prvi grobnik 3 para, panonija 2 para, i zadnja dva grobnika 3 para jel sam nekaj i na polovnima vozio jel sam pao pa sam usporio, neznam baš možda ko je tolko novih guma po trkama potrošio osim možda vas par koje moreš na prste jedne ruke nabrojat , a to kaj sam išo sam na trke i nisam treniro pa nisam uspio još milijon kuna potrošit, jebiga,al kolko sam skužio svi su malo trenirali, nije ko pršle god bilo da svi treniraju, ja nisam mogo,bum ove god potrošil milijon kuna pa da i ja budem aktivni trkač
 
mato said:
jebote kolko onda drugi troše ak ja 10 % ne potrošim, na hungaru u 4 mj sam potrošio 2 para,  z bjelovar sam moro novu zadnju uzet koja je bila i z kž, prvi grobnik 3 para, panonija 2 para, i zadnja dva grobnika 3 para jel sam nekaj i na polovnima vozio jel sam pao pa sam usporio, neznam baš možda ko je tolko novih guma po trkama potrošio osim možda vas par koje moreš na prste jedne ruke nabrojat , a to kaj sam išo sam na trke i nisam treniro pa nisam uspio još milijon kuna potrošit, jebiga,al kolko sam skužio svi su malo trenirali, nije ko pršle god bilo da svi treniraju, ja nisam mogo,bum ove god potrošil milijon kuna pa da i ja budem aktivni trkač
ak si ko neaktivan trkač imo 2. vrijeme na hungaroringu od svih hrvata prošle godine zanima me kaj bu ove godine kad imaš miljun i postal buš aktivan
 
možda 2 milijona pa da budem profić

nisam baš drugo vreme imo, al sam bil brži od dosta aktivnih trkača :LOL: :LOL: :LOL:
pa ja bi prestal vozit onda da me tak neko izbrije ko opće ne vozi trke i nije aktivan u tome :LOL:
 
mato said:
možda 2 milijona pa da budem profić

nisam baš drugo vreme imo, al sam bil brži od dosta aktivnih trkača :LOL: :LOL: :LOL:
pa ja bi prestal vozit onda da me tak neko izbrije ko opće ne vozi trke i nije aktivan u tome :LOL:
2. vrijeme si imo na prvom hungaroringu a drugi nisi ni vozio.

viš da nisi aktivan trkač.

zakaj nismo išli u mađariju :x :x :misli: :misli: :mrgreen:
 
nisam mogo ić
a tak i tak neki trkači seru da gajić i ja dolazimo na trke se zajebavat i kurve navlačit  i da uzimamo bodove onima koji se trude pa zatio nisam htio ić na zadnji hungaro :LOL: ndam se da bu se prepoznal ko je to reko, tu ej an forumu 8)
jebeno se trudite kad vam onda tak neki autsajderi bodove uzimaju
pa normalno d a se dolazim zajebavat,a to kaj prošlu sezonu nisam mogel odvest kak treba i tome se više posvetit jebiga, ove god bu drugačije, zato se možda i soma vozi pa da vidimo u mađariji i gradu ko ej neozbiljan i neaktivan  :jesus:
 
mato said:
nisam mogo ić
a tak i tak neki trkači seru da gajić i ja dolazimo na trke se zajebavat i kurve navlačit  i da uzimamo bodove onima koji se trude pa zatio nisam htio ić na zadnji hungaro :LOL: ndam se da bu se prepoznal ko je to reko, tu ej an forumu 8)
jebeno se trudite kad vam onda tak neki autsajderi bodove uzimaju
pa normalno d a se dolazim zajebavat,a to kaj prošlu sezonu nisam mogel odvest kak treba i tome se više posvetit jebiga, ove god bu drugačije, zato se možda i soma vozi pa da vidimo u mađariji i gradu ko ej neozbiljan i neaktivan  :jesus:
za ovo se sigurno neko zabunio kad si ti u pitanju :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:

a znam na kog misliš za ovu izjavu jer sam bio prisutan kad je taj pričao to :mrgreen:

sam mi nije jasno kaj glumi takvu ljubaznost dok priča s tobom ili gajsom :?
 
mato said:
nisam mogo ić
a tak i tak neki trkači seru da gajić i ja dolazimo na trke se zajebavat i kurve navlačit  i da uzimamo bodove onima koji se trude pa zatio nisam htio ić na zadnji hungaro :LOL:


Sve ti to super govoris ali mi nije jasno kako mozes sebe uz Gajica staviti, izvini ali to mi je malo smijesno :LOL:
 
mato ti si jedina nada da ove god napraviš neki rezultat u soma! :jesus: :jesus:
 
ajde dodji u soma! a kak bu ju pićke poludile kad čuju da mato soma vozi i to ducati 1098s
 
motor said:
Sve ti to super govoris ali mi nije jasno kako mozes sebe uz Gajica staviti, izvini ali to mi je malo smijesno :LOL:
ajd malo bolje pročitaj njegov post pa napadaj :wink:

nije se on stavio uz gajića neg ga je stavila ta osoba dok je pljuvala po njemu i gajsu u kompletu :wink:
 
ajde sad dosta offa o tom ko kolko troši i ko bu ko kog namazo  :mrgreen:

slažem se s matom oko ovog posta
mato said:
kolko ja znam svi vozači koji jure po stazi jure i u gradu :misli: kec, điđi, gajs, kemo, dampa, prekušić itd da ne nabrajam, a mogu se kladit da bi i kerbl ili camlek ili tak neki vozač koji vozi sam po stazama koji je neka klasa vozača i da opće ne vozi motor po gradu,da bi kod nas na gradskima jurili

a ovo da se vozi posebna trka ph, može al onda nek je nekog drugog datuma a ne kad je aa,jel dvije trke su previše u dva dana a ne u jednom, i još dva para guma više, jedne za kvalifikaciju i za trku jedne, dosta naših vozača će se ove god aa posvetit kolko ja mislim, onda da se na panoniji vozila posebna trka ja bi vozil aa, i još dosta vozača koje znam
nisam ja predlagal da se vanbi vozi, najbolje onda stavit na grobnik sve i gotovo, da se mene pita ja bi 2 grobnika metnul, 3 trke na istoj stazi su previše, i tu onda dođe do izražaja ko tu vozi, a ne da nekom vozaču sjebu neko mjesto gradske trke, sjebalo bi njemu najviše da se grobnik makne
ali opet ja ne vozim ph nego vi pa bi vi trebali postić dogovor oko toga
meni su kao gledatelju te gradske utrke super zanimljive i po mom mišljenju bilo bi glupo da se vozi više od 3 trke na grobniku jer na gradskima dođe jako puno gledatelja za početak a to godi i sponzorima i samim vozačima jer ipak je lijepše pred publikom vozit a i jednostavno to je previše utrka na istoj stazi i tu bi došli do izražaja oni koji su najviše trenirali grobnik
mislim da se na grobniku vozi sam ph bez aa ili drugih trka da nebi došlo ni u pola gledatelja ko na tim gradskim utrkama :wink:

a što se tiće odvojene trke za ph vani to bi bilo super ak se može organizirat ali opet mora biti drukčiji datum od onog kad se vozi aa jer bi to bilo previše za vozaće koji voze aa tak da bi neki možda bili i prisiljeni birat koju će trku vozit

Sam mi nije jasno zašto se prošle godine tolko forsiralo da se ph vozi u sklopu aa kao da će to puno pomoć našim vozačima da budu brži kad ih stranci povuku a sad se bježi od toga

mislim da ak se izborite za samostalne trke vani da bi bilo dobro onda i grobnik vozit zasebno a ne u sklopu aa jer je onda glupo da neki stranac zgura van nekog od naših i time direktno uređuje poredak u ph
sam bi to poduplalo troškove naših vozača koji voze i jedno i drugo prvenstvo i neznam jel bi to uopće mogao itko od naših financijski pratit :?

oficir 1000 said:
veli mato da bi vozil ove sezone soma al da nema konkurencije ?


sad je mato reko ka smo vani bili da ide s tobom sezonu u motore ak hočeš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
KAZE said:
1998 godine smo vozili 5 grobnika, Misano, Zeltweg, Hungaro, Križevce, Šibenik, Požegu, Maribor.



Sva sreća da su stavili i te dvije utrke!    :palacdolje:

Inače bi bilo predobro!!