PH starih kanti 2022 !

Frane mijenja klip :D

I cilindar.

DK GPZ je otišao u šumarak, ali bez posljedica :)
 

Attachments

  • 20220910_192921-01.jpeg
    20220910_192921-01.jpeg
    2.9 MB · Views: 0
Last edited:
Gdje je zavrsio gpzeac ,ti bokca ☹
 
I tako. Ide opet TL;DR + fotke.


aznzC6r.png


Kažu, ne jebe lep već uporan.


Dan kupnje moje rakete


XMIaQMu.jpg


Prvo testiranje na Marofu

aLf93D7.jpg


TEAfDMz.jpg



V1cSIU3.jpg


Malo Velike Nagrade Makarske

6jlAUUJ.jpg


A onda....prvi trening prve utrke


KJBP9mo.jpg


RACE READY

fTSWr9E.jpg


3EiShW2.jpg


dBUxOu7.jpg


TT WILD


X02mfGX.jpg





Malo Grobnika


Jor8fnH.jpg



axNeN7A.jpg


Križevački cirkus

ZUlH4wJ.jpg


AmyVeqN.jpg



I to je to.

Sad preko zime trenirati ko konj i presložiti motor. Skužio sam par stvari koje me smetaju na njemu, plus napokon usuglasiti karbove. Valjda. I možda malo osvježiti mašinu jer izgubi par deca ulja po trci :D

Što se sezone tiče, lako je sada govoriti, ali rekao bih da sam prije Središća drukčije vozio. To je sada više što bi bilo kad bi bilo, ali....eto. U zadnjoj Požegi sam se napokon opustio malo, ali je drugu trku i mene karma sustigla.

U predstartu, taman prije početka utrke, pukla sajla od gasa. Trkaći tim je pokušao nabrzinu presložiti stvari, ali su se kombinirke vrtile na ručki...

jglnttO.jpg


Jbg. Bit će vremena.

Do iduće sezone :)
 
E da, hvala sponzorima, Saloni Moto i Porco Rosso :D :D :D , te cijelom malom timu koji je zajedno dijelio sve veselje koje su pratile ovu sezonu. Da se Igor nije uhvatio motora u Središću (on me ''natjerao'' da vozim i složio Suzuki u vozno stanje između 1 treninga i kvalifikacija), pitanje bi bilo što bi bilo sa mojom sezonom. Star sam i plašljiv :D :D

Također, Strašilo je u pravu, kad bi se krenulo tjerati mak na konac (što se tiče pravilnika, motora i staze), u ovoj našoj jadnoj državi bi vozili kurac.

:)

3aPkIL1.jpg


Jbt, već sad me pere sjeta, zanima me što će biti za desetak godina :)
 
Last edited: