Piaggio Beverly SportTuring 350

Robi_PU said:
Odlicno izgleda, KS  :shock:  (y)
Jeidno ova boja, crveno i bijelo mi ne stoji nikako, da je crni, i ove unutarnje plastike + sic crveno, onda fenomenalno  :cool:
Ima i crno crvena varianta,koštati če oko 40k kn:D
 
nisam mislio da ću to ikada reći, ali ovaj bev mi je čisto ok

iako mi fale dva diska naprijed, pa makar i manja dva od 260 su bolja nego jedan od 300
 
mv_agusta said:
nisam mislio da ću to ikada reći, ali ovaj bev mi je čisto ok

iako mi fale dva diska naprijed, pa makar i manja dva od 260 su bolja nego jedan od 300
disk fali
ali možda da se ugradi neki zamjenski većeg promjera i to je to
mislim - snaga mu je savršena i u crnoj boji s crvenim sicom i crnim felgama bi mogao zaista dobro izgledati :)
 
liberty said:
disk fali
ali možda da se ugradi neki zamjenski većeg promjera i to je to
mislim - snaga mu je savršena i u crnoj boji s crvenim sicom i crnim felgama bi mogao zaista dobro izgledati :)

ma nema koristi od toga
opet će pri kočenju vući u stranu
 
Još malo info.

Uz snagu od 33,3 KS što je na razini skutera od 400 kubika, deklarirana potrošnja za
Beverly SportTuring 350 je nevjerovatnih ( 3,3L / 100 km ).
 
struzzo said:
Još malo info.

Uz snagu od 33,3 KS što je na razini skutera od 400 kubika, deklarirana potrošnja za
Beverly SportTuring 350 je nevjerovatnih ( 3,3L / 100 km ).
Nemoj vise past ce ljudi u trans...kolika bi mu bila max...oko 155km/h... :misli:
 
struzzo said:
Još malo info.

Uz snagu od 33,3 KS što je na razini skutera od 400 kubika, deklarirana potrošnja za
Beverly SportTuring 350 je nevjerovatnih ( 3,3L / 100 km ).

Jel to 3,3 nizbrdo, sa ugašenim motorom?
Kolika je deklarirana potrošnja za 250 ie?
 
struzzo said:
Još malo info.

Uz snagu od 33,3 KS što je na razini skutera od 400 kubika, deklarirana potrošnja za
Beverly SportTuring 350 je nevjerovatnih ( 3,3L / 100 km ).
Ako je ovo službeno potrošnja onda je to fino da ne moze biti finije...  (y)
 
Ja sam zaokružio na 3,3L/100 KM, službena je još i niže točnije 3,278L/100 KM.

Znači Beverly 350 s 1 L prijeđe 30.5 KM. (30.5 km/L)

Kakav je to podatak u odnosu na druga vozila možete pogledati na linku sa ovog foruma gdje se već vodila rasprava o potrošnji.

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=172311.0

 
joke said:
U pravu si, kupovali su je jer je Honda i zato je nikad neće pjađo zamjenit.
Dodatno su tu ravna podnica i veliki kotači koja je dobitna kombinacija za njihovo tržište, i tu bev nemože ništa sa zadnjim kolom manjim za 2 cola i tunelom među nogama.
nije li vanjski promjer gume identican, nadoknađen različitom visinom prednje i zadnje gume ? :misli:
 
možeš i 500icu natjerat da troši 3.3L/100km ali to nema smisla, jer znači da ne voziš preko 60

ali po meni u normalnoj vožnji će trošiti 4-4.5
 
mv_agusta said:
možeš i 500icu natjerat da troši 3.3L/100km ali to nema smisla, jer znači da ne voziš preko 60

ali po meni u normalnoj vožnji će trošiti 4-4.5
To je neka realna procjena obzirom na snagu  (y)
 
karet said:
ma gledam sliku s boka i jos mjerim trokutom  :LOL: pa izgleda identican vanjski promjer

Imaš Scarabeo 250 i Beverly 300 već duže vrijeme na tržištu, a i mijenjali su gume. Ne trebaš mjerit slike.