Piaggio Beverly SportTuring 350

Bok kad krece kod nas u prodaju?Znaci zlatni nece biti ponudjen u verziji 350 i jos nesto kolika bi bila okvirna cijena ako netko zna?
 
milanche said:
Crveni nikako,plavi  (y) ostali su lijepi!!
po ovoj slici se i ja slazem da crvena nikako,ali mslim da to nije takva crvena(lose su slike)  .ako je crvena kao i na 300 onda i ta pase (y)
 
kakav je to agregat....gledajuci lijeve strane....podsjeca me vise na rotax kakav se koristio na leonardu...barem po deklu paljenja....ne vidim sklop pumpe vode...kao sto imaju quasar agregati... :misli: ili su ove slike dostupnosti boja...dobar PS...
 
bmw m 5 said:
kakav je to agregat....gledajuci lijeve strane....podsjeca me vise na rotax kakav se koristio na leonardu...barem po deklu paljenja....ne vidim sklop pumpe vode...kao sto imaju quasar agregati... :misli: ili su ove slike dostupnosti boja...dobar PS...

Ne izgledaju slike kao PS, mašina od Scarabea 125-200 s obzirom na raspodjelu dijelova je dosta slična Rotaxu osim što ima dvije bregaste. A ovo izgleda kao potpuno nova mašina, vjerovatno koncepcijski mix jednobregastog Quasara i ove mašine sa Scarabea.
 
SRAD said:
Ne izgledaju slike kao PS, mašina od Scarabea 125-200 s obzirom na raspodjelu dijelova je dosta slična Rotaxu osim što ima dvije bregaste. A ovo izgleda kao potpuno nova mašina, vjerovatno koncepcijski mix jednobregastog Quasara i ove mašine sa Scarabea.
znaci...jos uvijek dobro vidim... :mrgreen:

to znaci da je pumpa vode kao kod rotax-a 123....biti ce to zanimljivo...vec vidim... :?
 
bmw m 5 said:
znaci...jos uvijek dobro vidim... :mrgreen:

to znaci da je pumpa vode kao kod rotax-a 123....biti ce to zanimljivo...vec vidim... :?

Slike nisu baš detaljne, ali izgleda da je pumpa ipak vani ispod sivog poklopca magneta.
 
milanche said:
Felge su prekrasne!
Cijena 38-40 tkn i bit će best buy u klasi  (y)

danas frend bio kod dealera dolazi kod nas poslje nove godine cijena ce bit 40+ tkn  :palacdolje:  navodno ce bit cjena negdje blizu bev-a 400 razlog takve cijene je da su performance tu negdje kao kod bev-a 400 pa nece ni u cjeni bit neka razlika i to je bio odgovor covjeka kaj kao neki "strucnjak i trgovac"  :palacdolje:
 
Aaaaaaaaaaaaaaaa evo gaaaaaaaaaaaa..... Nisam dugo dolazio i imam što vidjet!!! Kupujem odmah na proljeće. Jedino cijena od 40k+?  :misli: Ali dobro... Kupujeeeeeeeeeeem....

Još se odlučit za boju sad...  :mrgreen:
 
M@tt said:
Aaaaaaaaaaaaaaaa evo gaaaaaaaaaaaa..... Nisam dugo dolazio i imam što vidjet!!! Kupujem odmah na proljeće. Jedino cijena od 40k+?  :misli: Ali dobro... Kupujeeeeeeeeeeem....

Još se odlučit za boju sad...  :mrgreen:
Matt kaj sam rekao, ak nije sila čekaj
i napokon stigao 350  :021:
 
neznam zasto prednji blat. nisu spustili skzor na kolo, ovako zna na vecim brzina stvarati jake vibracije na volanu......... :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

inace jako lijep skuter, kontorlna tabla ruzna, barem meni............... 8) :LOL:
 
beberly said:
Matt kaj sam rekao, ak nije sila čekaj
i napokon stigao 350  :021:

He he. Imao si pravo.... Sad čekam neki test prvi da vidimo o čemu je riječ.  (y) :021:
 
massa.st said:
neznam zasto prednji blat. nisu spustili skzor na kolo, ovako zna na vecim brzina stvarati jake vibracije na volanu......... :misli: :misli: :misli: :misli: :misli:

inace jako lijep skuter, kontorlna tabla ruzna, barem meni............... 8) :LOL:
tabla podsjeca na beverly 200 s ovim plavim displayom
 
Super mi je, konacno sam docekao da izadje sa jacom masinom  (y)

Danas sam vec gledao kad mi orocenje izlazi  :LOL:

Samo da cijena bude jos ok, ne pretjerana...