Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

bimba

Well-known member
Dana 19.06.2012 na Grobniku, Motobox d.o.o. u suradnji sa Pirelli-em organizira Pirelli Day.

Za goste, osigurali smo :
- besplatno korištenje staze cijeli dan
- tehničku podršku od strane Pirelli-a ( prateći kamion sa Alpe Adrie sa tehničarima, gumama itd.. )
- prigodne darove i nagradne igre
- ručak
- na samom događaju , moći če se kupiti kompletan racing asortiman guma od Pirelli-a uz 20% popusta

Uvjeti i pravila
- na motoru moraju biti Pirelli gume, uz napomenu da je to jedini uvjet. Dakle, nitko neće pitati ni gledati da li su gume nove ili polovne, gdje su kupljene i kada
- ograničeni broj sudionika , isključivo uz pozivnice
- pristup samom Grobniku će biti slobodan za sve, ali korištenje svih pogodnosti i staze samo za one sa pozivnicama


E sad, ono najbitnije. Odlučili smo određeni broj pozivnica podijeliti članovima foruma. Prva ideja bila je nagradna igra, ali za sada to je otpalo. Svjestan sam, da iako je ono najbitnije besplatno, da dolazak na ovakav događaj ipak iziskuje određeni trošak, da je radni dan itd....
Isto tako, moliću prilikom prijava da se dobro razmisli i postupi fer i korektno. Ovakav događaj je veliki trošak i moliću one koji se prijave da na vrijeme otkažu prijavu ( najkasnije do 01.06 ) ukoliko se predomisle jer će nam inaće stvoriti veliki problem. Prvo , oduzimaju mjesto nekome tko je želio ići a nije bilo mjesta, a i nama stvara problem jer smo potrošili novac za ništa.

Zbog svega navedenog, odlučio sam da u ovom trenutku nećemo organizirati nagradnu igru. Napraviti ću sljedeće. Moliću sve one koji su zainteresirani, da u ovoj temi ostave prijavu do Srijede 23.05. Ovisno o broju prijavljenih, ukoliko budemo u mogućnosti, svi će dobiti pozivnice, a ukoliko ne onda ćemo organizirati neko izvlačenje ili nešto slično.




 
Prijave:

1. Bimba

najbolje koristiti funkciju citat i nadodati redni broj nickname
 
Pitanje, da li i uz pozivnicu moraju biti Pirellice na motoru?  :misli:

Hvale vrijedna akcija  (y)

Usputno pitanje, koliko bi dosao onda set Pirellica s popustom pogodnih za taj dan  :mrgreen:
 
ok, po pravilniku moraju biti Pirellice, tako da ostaje samo pitanje POSTO set?  :mrgreen:
 
1. Bimba
2. Rene(raptor)
3. angelo.ma
4. Breki
5. Maxo
 
1. Bimba
2. Rene(raptor)
3. angelo.ma
4. Breki
5. Maxo
6. kić 9
7. M900
 
1. Bimba
2. Rene(raptor)
3. angelo.ma
4. Breki
5. Maxo
6. kić 9
7. M900
8. pikacu88
 
Da ne odgovaram pojedinačno, a i na telefone  :mrgreen: (y), evo informacija vezano za gume:

- Dakle, još jednom napominjem, jedini uvjet koji se postavlja gostima, i mislim da je to razumljivo, je da su na motoru Pirelli gume ( obje gume, jer bilo je pitanja da li mora biti samo jedna ili obje, i iskreno nisam siguran jeli zafrkancija ili ozbiljno ). U tom kontekstu, da je odmah jasno, ovo nije napravljeno iz razloga da bi se prodalo puno skupih guma, nego da bi se napravila dobra promocija te da bi se Motobox na neki način zahvalio svojim kupcima. Nitko nikoga neće pitati za taj dan, da li su gume nove ili polovne, gdje su kupljene i kada.

- Dosta gostiju je već dobilo direktno pozivnice od Motobox-a, i ti ljudi imaju Pirelli već na motoru i zato su ih i dobili. Za one koji će dobiti pozivnice, a nemaju Pirelli na motoru, postoje dvije varijante. Da nabave gume nove ili polovne nekim svojim kanalima, ili da se obrate nama i iste kupe kod nas. Ono šta smo mi spremni napraviti i što ćemo napraviti, je da ćemo onima koji budu htjeli za taj dan kupiti gume, odobriti 20% popusta na Mpc cijene za gotovinu , odnosno 15% za plaćanje karticama.

- Grobnik je specifičan, i nažalost dosta traži opreza kod izbora guma. Oni koji se odluće kupiti gume, moraju voditi računa o dvije stvari. Taj dan će na Grobniku biti prisutan i Pirelli-jev racing kamion koji je inaće prateći kamion Alpe Adria Prvenstva. U kamionu će biti isključivo Racing gume u smjesi, kako Supercorsa, tako i Superbike slick. Onaj tko se odluči za to, moći če taj dan doći tamo, odabrati da li želi Supercorsu ili Slick, a Pirelli-jevi tehničari ukoliko on to želi će mu odabrati idealnu smjesu za uvjete koji budu taj dan na stazi i pritisak koji treba biti, i tu možete biti sigurni da te gume mogu raditi niska vremena i funkcionirati normalno taj dan. Ugradnja i balansiranje guma će biti besplatno, naplaćivati će se samo skidanje i vraćanje felgi na motor. Na samom Grobniku neće se
moći platiti gume kreditnim karticama, samo gotovinom. Cijene setova takvih guma, ovisno o dimenziji zadnje i da li je u pitanju Supercorsa ili Slick, biti će:

120/70ZR17M/CTL 58WSC2 DBLSCF 178,83
120/70ZR17M/CTL 58W.SC1 DBLSCF 178,83
180/60R17M/CTL 75VK328 SC0 DBLSC 236,49
180/60ZR17M/CTL 75WK328 SC1 DBLSC 189,19
200/55R17M/CTL 78VK324 SC0 DBLSC 248,17
200/55ZR17M/CTL 78WK324 SC1 DBLSC 198,53
120/70R17NHSTLSC1/K100 DBLSBF 163,86
200/60R17NHSTLK377 SC0 DBLSBK 223,44
200/60R17NHSTLK377 SC1 DBLSBK 223,44
120/70R17NHSTLK350 SCR1 DBRAIF 163,86
190/60R17NHSTLK328 SCR1 DBRAIN 238,34
100/70R17NHSTLK397 SC1 DBLSBF 156,41
125/70R17NHSTLK395 SC0 DBLSBK 156,41
100/70R17NHSTLK397 SCR1 DBRAIF 156,41
125/70R17NHSTLK395 SCR1 DBRAIN 167,58

Cijena u Eurima sa Pdv-om ( tečaj 7,5 )

Gore navedene gume biti će dostupne na Grobniku, a ostali asortiman će trebati naručiti prije i imati ih već kod sebe. Jedna napomena, tko bude htio kupiti Pirelli, bilo bi dobro da gume naruči do 01.06, tako da ih mi imamo vremena nabaviti do samog događaja ako ih nemamo na lageru. Tko se misli doći voziti rekreativno, onda mu je isto i po meni treba nabaviti gume koje mu inaće odgovaraju za po cesti , tako da ih nastavi koristiti kasnije. Gore navedene gume su isplativa i pametna kupovina za one koji imaju iskustva na Grobniku , koji voze brza vremena, i koji misle i taj dan odraditi u tom stilu, kao što je naš angelo.ma i njemu slični  :mrgreen: Treća opcija, je po meni odlična za one koji znaju šta je Grobnik, voze dobra vremena ali ne misle taj dan izvlačiti maksimum, nego imati sigurnu gumu i guštat, Pirelli Diablo Superbike Slick, Pro varijanta. Neka vrsta Endurance gume, koja je sposobna za brza vremena ali ne za rekorde, ali dosta trajna. Cijene će biti 2200,00 kn za 120/180 , te 2300,00 za 120/190. Po informacijama koje imam za sada , u kamionu ih neće biti, moće se naručiti preko nas, ali radimo na tome da budu u kamionu, a o tome ću vas naknadno obavijestiti.
 
1. Bimba
2. Rene(raptor)
3. angelo.ma
4. Breki
5. Maxo
6. kić 9
7. M900
8. pikacu88
9. koss
 
pratim temu...  vjerojatno sam u igri... 8)
 
U Subotu popodne sve zaključujemo, tako da je do tada sve otvoreno.

Pozdrav  :mrgreen:
 
Evo došao je i taj trenutak. Od ovog trenutka zaključujem prijave i mogu sa zdovoljstvom kazati da su svi koji su se prijavili dobili pozivnice.  (y) (y)

Dakle, daljnji postupak je slejdeći. Ekipa sa liste će mi na PP poslati Ime i Prezime, e-mail adresu i kontakt broj, a zatim ispuniti prijavnicu i poslati mi je na e-mail ili fax čim prije.
 
Poslano.

Daj mi samo reci, ja sam stavio kvačicu na grupu >1.45.00 jer ne znam da li ću ja stići voziti taj dan (curi rođendan taj tjedan pa ne znam da li slavimo  :mrgreen:), pa makar da stari odvozi.

Da li postoji mogućnost promjene grupe na sam dan? Koliko je 1.45.000 zapravo sporo?