Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

..a budem i ja kod Dede na čevapima..  :jesus: (y)
 
hjukica said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ja dolazin slikavat  :021:
a šta je smišno  :mrgreen:, bit će Sip, Breki i Borica, a ja vodim pojačanje iz MA  :bananapivo: :piva: :drunk: :dizzy:  bit će ujutro :bonk:  :LOL: :LOL:
 
Samo pazi da ju ne pregrijes ako budes isao ~1:45 jer nije najbolja guma za grobnik...

Sent from my Commodore64 using Tapatalk 2
 
Ja mislim da su to gluposti ... je guma mozda nije kao 211 ali sigurno se i s njom mogu praviti lijepa vremena... I to ispod 1:40 bez pregrijavanja...

o cemu pricamo ako se guma pregrijava dizi joj tlak I gotovo. Tko je od vas sto kakate vozio Supercorsu na Grobniku, u kojoj smjesi i pri kojem tlaku?
 
Supercorsu nisam vozio po Grobniku, ali Superbike sc2 jesam al ne zelim vise :) Prvo me katapultiralo u riječkom a kasnije u desnom nakon lakta gdje se ne ide bas sporo; i nikad u prvim krugovima nego nakon 4-5 brzih... Krenuo sam sa 1.7 na hladno, kasnije sam dignuo za 0.2 i bilo je bolje ali nedovoljno. Cak sam i sa Michelinom mogao jace otvoriti.
Naravno da se moze brzo sa Pirellijem, ali vozacu sa malim iskustvom na Grobniku i Dragonom na Raptoru sve ispod 1:45 je glava u torbi ;)

Da se razumijemo, Supercorsa i Superbike su meni jedne od boljih guma koje sam vozio po cesti (vjerovatno su top i na nekoj drugoj stazi), ali po Grobniku nemam dobro iskustvo.
 
Rene(Raptor) said:
Onda super, ako budem vozio, neće biti dosadno...:D

S autom radim <1.55 pa zato pitam, a Raptor je valjda 5x brži od Cllitorisa. ;)

..sa Cliom si ispod 1,55 ..... ??
 
angelo.ma said:
pa ti si reka da radiš  :misli:


Uzeo sam godisnji haha sad od 15. Do 20.6 ne radim.

Ide li tko iz okolice ili Zga mozda a da ima slobodno mjesto? U najgorem slucaju idem sam ali bi naravno volio podijeliti troskove puta ako je ikako moguce :)
 
pošto su prijave zaključane i pozivnice će dobit samo oni koji su se prijavili zanima me da li se mogu prijaviti umjesto ovih "otpalih" vozača kojih će sigurno biti?
i jel dozvoljeno sa SM-om na stazu ili samo sportive dolaze u obzir?
pitam zato jer ja preko 160-170 nemogu  :?
 
baxy said:
..sa Cliom si ispod 1,55 ..... ??

Da budem precizniji - 1.55.6xx sa suvozačem, sa R888 DOT0906 po mokrome sa neispravnim autom (imao problema sa snagom, sad sam to donekle riješio). :D

IMG_4019.jpg



Solo idem <1.55.

Willy said:
Supercorsu nisam vozio po Grobniku, ali Superbike sc2 jesam al ne zelim vise :) Prvo me katapultiralo u riječkom a kasnije u desnom nakon lakta gdje se ne ide bas sporo; i nikad u prvim krugovima nego nakon 4-5 brzih... Krenuo sam sa 1.7 na hladno, kasnije sam dignuo za 0.2 i bilo je bolje ali nedovoljno. Cak sam i sa Michelinom mogao jace otvoriti.
Naravno da se moze brzo sa Pirellijem, ali vozacu sa malim iskustvom na Grobniku i Dragonom na Raptoru sve ispod 1:45 je glava u torbi ;)

Da se razumijemo, Supercorsa i Superbike su meni jedne od boljih guma koje sam vozio po cesti (vjerovatno su top i na nekoj drugoj stazi), ali po Grobniku nemam dobro iskustvo.

Super, dobro da sam onda odabrao ovu sporiju grupu. :D
 
Puj sram ih bilo...

nego, u kojoj ces biti grupi ? ajd da bude nekih snimaka jos nisam imao priliku sebe kritizirati ... a lakse je kad gledas sa strane  (y)


@bimba - veceras saljem prijavnicu (valjd ce i gume biti uskoro)  (y)

 
Siguran    :0648:

Ja cu isto gdje me smjesti  (y)  a razmisljam ostati i 20.06 pa iskoristiti slobodni dan kad sam vec dolje. Usput odmah usporediti sa Gp racerom  :afro:
 
Steta jedino sta je festa radnim danom...(angelo ovo se ne odnosi na tebe ;D

Poslao Joca Amsterdam
 
HardCore said:
zelim 3 mjesta da rezervisem jeli treba ovdje ili prijavnica

Stanko
Fujda
Prangija
nazovi sutra u Motobox(Split) i pitaj jel ima jos mjesta
 
jeste vi koji ste se prijavili dobili kakve odgovore?
ja sam prije par dana poslao sve ispunjeno na mail adresu koja piše na prijavnici ali nisma dobio nikakav odgovor  :misli: