Pirelli Day - Grobnik 19.06.2012

Ebate cura ti je važnja od motora.  :mrgreen:
Ako si prvi put na Grobniku s tim motorom preko 1.45 ti je sasvim dovoljno.
 
Posto je bimbi pun inbox tu cu odgovoriti  :afro:

Care sto je najgore nije nista problem, slobodan sam na poslu, obveze i lova se rijesi jedino su mi upitne gume... pa posto nisam uspio nista naci polovno a da se moze odraditi koji krug nisam se htjeo prijavljivati i uzeti nekom drugom mjesto tko bi mozda rado umjesto mene taj dan otisao.


Ako se moze sta rijesiti po pitanju guma - molim te da mi javis tako da si stignem organizirati prijevoz... boRRise kako ti ides dolje? Je li ima mjesta za jednog veselog?  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Posto je bimbi pun inbox tu cu odgovoriti  :afro:

Care sto je najgore nije nista problem, slobodan sam na poslu, obveze i lova se rijesi jedino su mi upitne gume... pa posto nisam uspio nista naci polovno a da se moze odraditi koji krug nisam se htjeo prijavljivati i uzeti nekom drugom mjesto tko bi mozda rado umjesto mene taj dan otisao.


Ako se moze sta rijesiti po pitanju guma - molim te da mi javis tako da si stignem organizirati prijevoz... boRRise kako ti ides dolje? Je li ima mjesta za jednog veselog?  :mrgreen:

Mozemo te povesti...ali bez motora  :? Idemo Breki, Sip i ja .....i gajba piva  :LOL:
 
Vas dva možete , ali Sip ne dolazi u obzir. Ovo je kulturna manifestacija  :mrgreen:
 
A mene tko jebe a?  :LOL:
 
Rene(Raptor) said:
Poslano.

Daj mi samo reci, ja sam stavio kvačicu na grupu >1.45.00 jer ne znam da li ću ja stići voziti taj dan (curi rođendan taj tjedan pa ne znam da li slavimo  :mrgreen:), pa makar da stari odvozi.

Da li postoji mogućnost promjene grupe na sam dan? Koliko je 1.45.000 zapravo sporo?

Ajde da još i to pojasnimo. Broj sudionika će biti oko 150 ljudi, ali pošto će sigurno neki otpasti u zadnji tren, ja računam da će biti 120-130 ljudi. U svakom slučaju, biti će podijeljeni u tri grupe, koje ću odrediti ja, jer se moraju ravnomjerno popuniti, a ne da u jednoj bude 100 a druge dvije po 20.

Naravno kao i sve ostalo, nemoguće je bilo formirati prijavnice, na način da je svima kristalno jasno što se traži, a ja sam napravio najbolje šta sam mogao, ali s obzirom kako su ispunjavane, izgleda da sam totalno falio.  :mrgreen:

Dakle, evo za primjer tvoj slučaj:

Prvi pitanje na prijavnici je da li imate iskustva na trkaćoj stazi Da ili NE

Istaknuto je da na daljnja pitanja odgovaraju samo oni koji imaju iskustva na stazi. Dakle, kada si označio ne, ti više ne ispunjavaš ništa.

Dalje su pitanja da li se ikad vozilo na Grobniku i ako je, koje je bilo vrijeme. Nakon toga je pitanje u koju grupu želite biti, ali samo za one koji nikad nisu vozili po Grobniku, ali jesu na stazi.

Dakle, oni koji nemaju nikakvog iskustva na stazi do sada, idu u treću grupu. Prve dvije grupe su rezervirane za one koji imaju iskustva na stazi i biti će raspoređeni u prvu ili drugu grupu ovisno o tome da li su vozili na Grobniku i koje je bilo vrijeme, te koju su grupu označili.

Nemoguće je pogoditi 100% i sugurno će biti nekih kojima možda neće odgovarati grupa, ali moramo složiti tri grupe, i koliko je to moguće napraviti na način da spori i brzi, sa iskustvom i bez budu odvojeni da ne smetaju jedni drugima i da se izbjegne bilo kakav veći incident.

U svakom slučaju, 5-6 dana prije, svi ćete primiti e-mail sa kratkom obavijesti u vidu podsjetnika, eventualnih promjena , i grupe kojoj ste dodijeljeni. Ukoliko nekome grupa ne bude odgovarala, i bude moguće napraviti promjenu ( ali samo za jedno mjesto, neću dozvoliti apsolutno nikome tko nije nikad vozio po stazi da ide u grupu 1 ), nikakav problem.

 
angelo.ma said:
:( MATKO, ja idem samo da Sipa upoznam  :(

Aj kad je tako , onda može, ali to nek zahvali onda tebi  :mrgreen:
 
..nažalost, neće izdržat do tad..  :palacdolje:





..se smije vozit ako nemaš Pirelli??..naravno,platit..
 
angelo.ma said:
to je vrime jako brzo  :wink: (y)
           
U to vrime če uč samo 15% ovih što idu sa Pirellicama.       
Bimba     
Jel van triba vođa grupe ili vas ima dovoljno.? :misli:
 
angelo.ma said:
:( MATKO, ja idem samo da Sipa upoznam  :(

Kada ti dolazis, zapravo kad se druzimo...vecer prije ili poslije...zapravo moramo jos vidjeti i sa Brekijem kad mi krecemo  :mrgreen:

Matko, molio bih da Sipa i mene stavis u razlicite grupe (prvu i drugu) jer cemo voziti jedan motor  :wink:
 
irsel said:
..nažalost, neće izdržat do tad..  :palacdolje:



..se smije vozit ako nemaš Pirelli??..naravno,platit..

Pise i na pocetku teme da mogu samo pirelli i nista drugo, a i koliko znam da se ne moze platiti
 
boRRis929 said:
Kada ti dolazis, zapravo kad se druzimo...vecer prije ili poslije...zapravo moramo jos vidjeti i sa Brekijem kad mi krecemo  :mrgreen:
ja bi radije večer prije tako da imam izgovor za lošu vožnju  :mrgreen:
 
angelo.ma said:
ne mogu  :? , dođi ti k nama pa možeš vozit na pirelliu  :evil:
nemrem kad sam nakupovao dunlopa na bacanje  :( :( :(

ti mozes ali neces a to znamo i ti i ja  :jesus: :jesus: :jesus:
 
bimba sory još ću samo ovo

zoky, stvarno ne mogu. kad me nema promet mi je lošiji za 20%, a vikendom mi je to puno  :?